Şimdiye kadar yaşadığınız en büyük hayal kırıklığınız ve en büyük sevincinizi paylaşır mısınız?

Şimdiye kadar yaşadığınız en büyük hayal kırıklığınız ve en büyük sevincinizi paylaşır mısınız?

0|0
13|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 12

• Anne oldugumda yasadigim sevinçle ayrıldığım gün sanirim

0|0
    0|0
  • Hayal kırıklığımı boşverde en büyük sevincim çocuklarım sadece. Hergün başka bir sevinçle doluyo sayelerinde :)

0|0
    0|0
  • en büyük hayal kırıklığım daha olmadı... mutluluğum ise kardeşimin üni kazanması olucak..

0|0
    0|0
  • En büyük hayal kırıklıgım bal. Ben farklı olucak sanmistim. En büyük sevincim ııı valla knka ben hiç sevinmemişimdir.

0|0
    0|0
  • En buyuk hayal kirikligim cok sevdigim bir arkadasimin bana benim dusundugum kadar deger vermemesi oldu.
    En buyuk sevincim de burs kazanmak

0|0
    0|0
  • en büyük hayal kırıklığım öğretmen hayatta olmam deyip öğretmen olmam.

0|0
    0|0
  • Hatırlamıyorum ikisinide

0|0
    0|0
  • En büyük hayal kırıklığım sevdiğim insanın beni terk ettiği gün yaşandı

0|0
    0|0
  • En büyük hayâl kırıklığı babamın annemi aldatması
    En büyük sevincimde küçük kardeşimin doğması

0|0
    0|0
  • aşık olduğum insan arkadaşımı korumaya çalışırken sen ne karışıyorsun sen kimssin sananeee dedi ulan kırılacak kalp bırakmadı vicdanı kursun :D sevinç pek aham şaham bir şey hatırlamıyorum

0|0
    0|0
  • Sınavı kaybettim

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 3

• Üç kez aşık oldum 2 si çok etlikemedi sevgilim de değildi üçüncü çok canımı yaktı sevgili miyiz değilmiyiz o bile belli değil

Şimdi ya sonuna kadar mutlu olmak ya da bir an önce ölmek istiyorum artık üzülmek ve her saniye düşümek çok dokunuyor :(

0|0
    0|0
  • 12 mayıs ve 28 Nisan da çok sevinmiştim

0|0
    0|0
  • Paylaşmam

0|0
    0|0
Yükleniyor...