İmkan verilse hayatınızda/mutlak hayatta neyi degiştirirdiniz?

Ben olsam neyi degiştirirdim çok düşünmedim açıkçası ama barışı getiririm falan diye de bi' klişe yapmak istemem. Sadece şu var ki insanların degişmeye ihtiyacı var. Tegayyurdan iyi sonuçlar elde edilir. Bence insanların düşünce yapıları değişmeli. Herkes şu an olduğundan farklı, bambaşka biri olmalı. Böylelikle insanlar empati olgusunu tüm somutluğuyla yaşamış olur.
Çünkü hiçbir insan birbirini anlamıyor şu hayatta. Anladığını sanıyor ama anlamıyor.
Aynı acıdan muzdarib 2 insan bile anlamaz birbirini. Belki tahmin eder ama anlamaz. Çünkü bu insanların düşünceleri farklı. O yüzden kimse kimseyi anlıyorum gibi bir yalan söylememeli. Zira benim açımdan söylediğim şey olmadıkça bu mümkün değil.

0|2
3|19

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün yine kendimizi imkan verilse çok şey yapacak ganyotçu gibi hissediyoruz dimi?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Eşitsizliği

0|0
    0|0
  • imkan verilse içine ederdik. işi ustasına bırakacaksın. zaten başka bir şansımız yoktu. en iyisi böyle demekki.

0|0
    0|0
  • yaşadığım şehri

0|0
    0|0
  • Kıskançlık denen duygunun soykirimini yapardım, o zaman dünya daha çok aşk dolu olmuş olurdu aynı zamanda ve daha birçok yararı

0|0
    0|0
  • Aslinda hayatimi degistirmekten cok yasadigim zaman dilmini degistirmek isterim. İlkel insanlarin bizim ulasamayacagimiz kadar mutlu yasadigini dusunuyorum.

0|0
    0|0
  • şu an zaten kendi azıma iyici sıçmış durumdayım-değiştirmek isteseydim bişeyleri vücudumu bu ağza sıçma eylemini yapabilcek şekle getirirdim

0|0
    0|0
  • Ünlü şairin de dediği gibi "sevgi anlaşmak değildir nedensiz de sevilir". Bence birbirini anlamasak da onceligimizin insanı yalnızca insan olduğu için sevebilmek olmasi lazim. Ben öyle bir gücüm olsaydı herkesi butun canlilari birbirine sevdirirdim.

0|0
    0|0
  • İnsan ırkını yok etmek isterdim.

0|0
    0|0
  • Bir insanı değiştirsek olmuyor mu?

0|0
    0|0
  • hiçbir şeyi değiştirmem. herşey olacağına varır. kadere razı olmak gerekir. kader insana razı olmasa bile...

0|0
    0|0
  • belli bir hedefim var elbet. daha önceleri yoktu, uğraşmıyordum. fakat yaş 23 olunca artık belli bir şeyleri değiştirmenin zmanı geçiyor diyerek çıktık bir yola. olmayacak birşey değil sadece zorlayacak birşey.

0|0
    0|0
  • İskindinav ülkerinden kadın getirirdim türk kızlarını asya ya gönderirdim ırkımızı değiştirirdim :)

0|0
    0|0
  • Bana dünler lazım birde simdiki aklım

0|0
    0|0
    • Zaten bir değişikliğin söz konusu olabilmesi için dünlere, eskilere muhtacız.

• Ama işde sadece düşünceden ibaret zaman durmuyo ve geri alamıyoruz ve bazen keske cocuk kalsaydımda demiyo degilim önemli olan bundan sonrası..

• Baş hırsızı değiştirirdim

0|0
    0|0
  • exp kasss

0|0
    0|0
  • hiç bir şeyi

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• karakterimi baştan aşağı değiştirmek isterdim

0|0
    0|0
  • Sosyalizmi sağlardım. Sınıflandırmaları değiştirirdim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...