Otamatik otomobil de hangi markada sorun yaşamam?

Hangi markayı tavsiye ediyosunuz Fort , Wosvogen , honda. toyota , nissan

0|0
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• markadan ziyade otomatik vitesin hangi çeşidi kullanıldığı önemli, mesela corolla'da iki çeşit otomatik vites kullanıldı birisi mmt adında açılımı multimode olan yarı otomatik vites ki ben hiç beğenmiyorum, diğeri de klasik otomatik vitesli olan versiyonu, ikinci dediğim oldukça sorunsuz, yarı otomatik viteslerin birçok versiyonu var, bunlar daha az yakıt tüketimi sağlarlar fakat narin yapılıdırlar ve kolay arıza yaparlar, klasik otomatik vitesler (tork konvertörlü) genelde 4 ileri vites olurlar, son derece sağlamdır fakat buna karşılık performans ve yakıt tüketimi konusunda yarı otomatik vitesli araçlar kadar iyi değildir, benim tavsiyem ki kendi aracımı da bu şekilde tercih ettim klasik otomatik şanzumanlı araç almanız, japonlar bu konuda sorunsuzdur (toyota, honda, mitsubishi), bunun dışında ww araçlarda otomatik vites olarak dsg adındaki yarı otomatik kuru sistem kullanırlar, bu DSG hakkında sadece şikayetleri okursanız sanırım neden tercih etmemeniz gerekli olduğu konusunda bilgi sahibi olursunuz...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 14

• Kesinlikle bmw, Eğer o olmaz ise wolkswagen

0|1
    0|0
  • Lüks otomobiller hariç (bmw, mercedes, audi..) benim bildiğim en kusursuz otomatik şanzumanı Honda üretir. Yanlız bir ara farklı bir otomotik şanzuman denediler be sorun olunca hemen değiştirdiler. O serilerden uzak durursan Honda da mutlu olursun.

0|1
    0|0
  • Sana tek tavsiyem eger otomatik arac istiyosan bu konuda tek ustad var oda honda arastir gor hondadan daha ote otomatik vites saglamligi yok bu odullu kanitlanmis direk honda derim ben

0|1
    0|0
  • Wosvogen saglam bide toyota

0|2
    0|0
  • BMW.

0|1
    0|0
  • hondada yaşamazsın honda al. en az arızalanan otomatik şanzıman hondaymış. bizde 2013 civic almıştık tavsiyelere göre...

0|1
    0|0
  • Benceee Ford

0|1
    0|0
  • ben vw kullanıyorum allaha şükür her hangi bir sıknıtı olmadı

0|1
    0|0
  • fordlarda birde bmw

0|0
    0|0
  • Fransizdan uzak durda :)

0|0
    0|0
  • hepside iyi markalar bir sorun yaşayacağını düşünmüyorum ama hondanın kalitesi bir başkadır

0|0
    0|0
  • ford

0|0
    0|0
  • toyota

0|0
    0|0
Yükleniyor...