Hiç bir öğretmeninizi Anne veya Baba gibi gördüğünüz ve keşke annem (babam) olsaydı dediğiniz oldu mu?

Benim Canımdan çok sevdiğim bir öğretmenim var. Gerçekten çok seviyorum. Her ne kadar beni sevmesede. Yani ben öyle düşünüyorum. Anne gibi görüyorum. Anneme haksızlık yaptığımı düşünüyorum ama ne yapayım kendimi tutamıyorum. Annem diye bile geçiriyorum aklımdan.

0|0
26|5

En İyi Erkek Görüşü

• Annem babamdan daha kaliteli bir öğretmene hayatım boyunca denk gelmedim, iyi öğretmenlerim oldu; hatırlar konuşurum bazılarıyla ama annem babamdan daha iyi öğretmen yahut daha iyi birey olabilenle karşılaşmadım.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Lisedeyken manevi annem ve babam vardı :) kimya öğretmenime baba diye sarılıyordum edebiyat öğretmenime de anne diye :) bir derdim olduğunda onlara sarılıp ağlıyordum edebiyat öğretmeni benim çocukluğumu bilir :) şu an liseden mezun oldum ama hala arada gider görüşürüm canlarımla :) 💞

1|0
    0|0
    • ay ne kadar güzel ya bende istiyom :) ama bende öyle sarılamıyorum aslında benimde anne diyegördüğüm kişiyle aram çok iyiydi her ne kadar sarılmasakta sonradan bana soğuk davranmaya başladı bende artık yanına gitmiyorum baya soğudu aramız. :(

• bir de bu sene son senem söyleyebilirsem söyleyeceğim

• inşaallah :D çoook sağol:)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ogretmenlerime karsi hep mesafeli olurum, hem kucukken yasadiklarimdan dolayi hemde sonradan buldugum ulkeden dolayi.

1|0
    0|0
    • özel değilse ne yaşadın ki bide bulduğum ülke derken

• ilki pek ozel degil okulun ilk gunu dayak yedim, okula giderken hic aglamamistim hatta heycanliydim ama ilk dersde annem gider gitmez "a" harfini boyle yazdigim icin kafama bir saplak yedim ve zoruma gitti.

Oteki sonradan farkli bir ulkede oldugumda dolayi ogrenci ogretmen iliskisinin soguk olmasiydi.

• hmm anladım açıkçası benimde zoruma giderdi çok saçma vurması ne diyim geçmiş olsun

• Olmadi

1|0
    0|0
  • Hiçbir öğretmenimi sevmedim, öğretmenlere de hiç ısınamıcam.

1|0
    0|0
    • sevmedim meselesini anladım da sevemiyeceğim derken?

• Sevmeyeceğim demedim ısınamıcam dedim, yaşadığım bazı olaylardan dolayı.

• İlkokul öğrencisi heralde

0|0
    0|0
    • değilim ama sen öylesin belli

• Gizliden çık ta soruyu şikayet ettiğim gibi seni de -18 olarak edebileyim. Face ya da instagram değil bura

Kızlar Ne Diyor 25

• oldu

1|0
    0|0
    • hiç pişmanlık duyuyormusunuz?

• Hayır. Hiç bir zaman anne babamın yerine hiç kimseyi koymadım, birdaha dünyaya gelsem yine anne ve babamın kızı olarak gelmek isterim.

1|0
    0|0
    • keşke herkes sizin gibi düşünebilse :) sağolun yorum yatığınız için :)

• Rica ederim 😊

• lisede nerdeyse emeklilik yaşı gelmiş bembeyaz saçlı melek gibi bir hocam vardı. her gördüğümde sarılıyodum adama. o da güzel evladım derdi. babaannem gibi kokuyodu:) eccükte cigara.
    ama hiç öyle babam gibi görmedim. ne bilim birilerinin yerine alternatif olarak birilerini koymayı sevmem ben:/

1|0
    0|0
    • :D bende sevmem aslında ama bir şey çekiyo beni ona anneme karşı bir sevgi besleyemediğimden galiba ona karşı besliyorum.

• Hayır kendi öz annem dahil kimseyi anne gibi göremedim ben henüz.

1|0
    0|0
    • ne kadar güzel :)

• öyle biri çıkmaz sanmıyorum. Ama bizi bırakıp giden oydu. Bazen insan seçimler yapar ve onun seçimleri beni ve kardeşlerimi kötü etkiledi. Napalım bizler iyi annelik yaparız çocuklarımıza ancak öyle kapanır bu boşluk başka biri doldurmaz.^^

• sen bilirsin Allah sana ve kardeşlerine yardım etsin en güzel annelik duygusunu yaşatsın inşaallah :D

• O kadar değil annenin yerini tutamaz ama ablam gibi gördüklerim var tabi bağlanıyorsun bir dönem sonra gidince de üzüldüğüm ablalarım çok oldu :)

1|0
    0|0
    • kıyamam ya çok üzücüdür bilirim Allah ayırmasın bizleri onlardan ne diyim. Ayrılırsakta güzel ayrılıklar nasip etsin AMİN!

• inşallah :) saol

• Rica ederim sen sağol :D

• Sevdiğim birkaç öğretmenim oldu ama hiç biri annem babam gibi olamaz

1|0
    0|0
  • olmadı

1|0
    0|0
  • Benim olmuştu ilk okulda :)

1|0
    0|0
    • :) Baya olmuş. Lisedeki Hocalar sevilcek gibi değillerdi galiba

• Yoo lisede de çok sevdiğim hocalar vardı mesela Psikoloji hocamız çok tatlı bir kadındı dersini zevkle dinlerdim annem değil de ablam olsun isterdim :)

• iyiymiş o zaman ben ilk okulda deyince lisede yok zannettim. :D

• Oldu

1|0
    0|0
    • pişman oldun mu?

• ne güzel ben ne bilim kendimi biraz tuhaf hissediyorum. Anneme haksızlık yapıyorum gibi geliyor.

• Evet oldu

1|0
    0|0
  • Olduu

1|0
    0|0
    • kim mesela?

• Ayy bende istiyom gerçekten Allah ayırmasın AMİN!

• Amin 😄👍🏻

• Beni öğretmenlerim hep dövüp azarlardı.
    Şimdi düşünüyorum da haklılarmış.
    Yine de bu seveceğim anlamına gelmez.

1|0
    0|0
    • hahahaha :D geçmiş olsun diyeceğimde geçmiş olmuş :D niye haklı olduklarını düşünüyorsunuz ki?

• Tam anlamıyla bir vandaldım çünkü.

• estağfurullah :D

• Asla olmadı, ailemi seviyorum.

1|0
    0|0
    • Ailemi sevmiyorum manasına getirmiyoruz olayı yanlış anlamanızı istemem. Sadece o kadar iyi insanlar var ki size bir an bir yakınınızmış gibi hissettiriyor. Kan bağınız olan biriymiş gibi geliyor.

• Hayır her yakınlığı bence sen yanlış anlama asıl. İnsanların sana ne kadar iyi olduğu ve samimiyeti uzun bir sürecin sonunda belli olur, dar günlerde belli olur. İyi günde herkes yanındadır ama kötü günde kim uzun süre yanındaysa işte o sana değer veriyordur.

• 4 senedir yanımda yetmez mi?

• Hayır ama sürekli annem gibi davranan ona anne dememi isteyen sınavlarda yanıma oturup kopya veren bir öğretmen vardı

1|0
    0|0
    • vay be :D ee diyormuydunuz?

• Aay boşa gitmiş o kadar uğraşı kadıncağızın bari bir iki kez kırılmasın diye yalancıktan bile olsa deseydin ya

• Olmadı, Anne kavrami bambaska birsey yeri dolmaz.

1|0
    0|0
    • Aynen ama bazılarında anne yeri doğduğundan beri boş olanlar var. Onlar için doluyor maalesef

• Annem yerine kimseyi koymadım koyamamda ama lise 2 de "babam da böyle biri olsa" dediğim bir hocam vardı çok severim kendisini 💕

1|0
    0|0
  • Yok olmadı

1|0
    0|0
  • Öğretmenlere hayatım boyunca gıcık kaptım 😂 bir fen öğretmenim vardı onu çok severdim sadece

1|0
    0|0
  • Öğretmenlerden nefret ettiğim kadar kimseden nefret etmem

1|0
    0|0
  • Keşke annem babam olsa demedim kimseye lakin ben sevilen bir öğretmen olmak istiyorum orası ayrı

1|0
    0|0
  • ulan iyi ki bunun çocuğu değilim demisimdir,)

1|0
    0|0
  • Olmadı

1|0
    0|0
  • Benımde matematık öğretmenım vardı ilk okulda babam olmasını çok isterdim :)

1|0
    0|0
    • olmaması çok üzücü olsa gerek dimii?

• banada oluyo bazen

1|0
    0|0
  • Hiç öyle düşünmedim oğretmenlerimle adamda hep bir mesafe vardı. Eğitim hayatim boyunca da bu mesefeyi ne ben açtim nede açan öğretmenlerim oldu.

1|0
    0|0
    • hiçç denemediniz mi ya?

• Denemedim. Daha doğrusu kendilerini sevdirecek kadar sevdiğim bir öğretmenim olmadı.

• Keşke olsaydı çok güzel bir duygu bence

Yükleniyor...