İnsanların en büyük sorunu ne ola ki?

Sizce genel anlamda en önce üzerine gidilmesi gereken sorun ne? En önce neyi düzeltmeliyiz?

1|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• insanların en büyük sorunu kendisinden farklı düşünen yaşayan insanlara saygı göstermemesi bence

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• Adalet..

1|0
    0|0
  • ne düşünüyorsan sen o sun insanlar bunu düşünemiyor değiştirmeleri gerekir
    olumsuzu olumluya doğru çevirmeleri gerekir telkinler ile

biz başımıza gelen olumsuzu tamam bu böyledir diye tutuma çevirip öyle düşünmeye başlıyoruz bu en büyük sorun

1|0
    0|0
  • Birbirine olan sadakatin sonucunda güvenin azalması diyeyim bu düzelse herşey çok daha güzel olur Mutlu bir toplum mutlu insanlar ütopya işte:))

1|0
    0|0
  • Beyinleri. Kullanamıyorlar.

1|0
    0|0
  • Abazalık

1|0
    0|0
  • Tüm insanlığın en büyük sorunu ''adelet''tir. Bu adaletsizlik yüzünden dünyadaki insanların yarısı çalışıp diğer yarısını doyuruyor...

1|0
    0|0
  • Kendilerini üstün görmeleri :D

1|0
    0|0
  • Eğitim

1|0
    0|0
    • Eğitim cehaleti alır mı ki?

• Bizi eğiten insanlar daha donanımlı olmalı kesinlikle duygusal ve insani açıdan en azından kendini geliştirmeye aç olmalı ki çocuklara da bu bilinç aşılansın. Ama dediğin gibi eğitim sistemimiz eksik eksik eksik...

• Aynen öyle düşüncelerime katılmana sevindim önüne gelen köylüyü öğretmen yaparsa olacağı bu olur nesil gelişmez Türkiye'de gelişmez sabit sabit ilerler anca köprü yaparlar işte o köprüleri Japon'lar değil Türk'ler yapsın sonra yaptık desinler yaptırdık oluyor böyle bende para verip evime araba temizlik yaptırıyorum gibi bir durum kusura bakma gerçekten toplumumuz cahil olmasa bu söylediklerimi düşünecek beyinlere sahip olsalar keşke anlık değil geleceğe yönelik yapılanmalar olsa keşke kimlere kaldık VALLA acıyorum halimize

• Yalanı... yalansız bir dünya

1|0
    0|0
  • Eğitim ve genel kültür

1|0
    0|0
  • Fesatlık, yetinmemek.

1|0
    0|0
  • Kızların erkekleri, erkeklerinde kızları her fırsatta gömmesi. Kızlara kezban, erkeklere kamil denmesi. Birbirimizi bu kadar gömüp yine birbirimize kalacağımız gerçeğini görmezden gelmek en büyük sorunumuz bence.

1|0
    0|0
  • İşsizlik

1|0
    0|0
  • içimizdeki insan insanlkı kavramını

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Insanlardaki kin nefret gibi olumsuz dusuncelee..

1|0
    0|0
  • Kötülük ve mal hırsı herkes birbirini satar olmuş haliyle güvende yok oldu

1|0
    0|0
  • Memnuniyetsizlik

1|0
    0|0
  • Anlayış. Kendi fikirlerini kabul ettirmeye çalışmak yerine anlayış göstermeliler.

1|0
    0|0
  • Kendi coplügümüzü toplamayı ögrenmeliyiz

1|0
    0|0
  • başkalarının hayatına burnunu sokmamayı ve kişilerin tercihlerine saygı duymayı

1|0
    0|0
Yükleniyor...