Kapat

Arkadaşlar bir baksanıza kendi isteğimle yalnız kaldım şu an kafayı yemek üzereyim?

sadece bir tane en yakın arkadaşım vardı okuldan ben insanlardan sıkılıyorum çok çabuk bunu da allahın her gün sabahtan akşama kadar görüp eve gidince wpdan konuşup bir de üstüne haftasonu görünce iyice sıkıldım soğudum bir de bazı haraketleri hoşuma gitmiyodu örneğin yüzsüzdü insanların arkasından konuşup sonra gidip onlarla arkadaş olurdu.. ben pek arkadaş edinmek istemem bir ton arkadaşım olmaz her neyse ben bunla biraz arama mesafa koydum 1-2 ay bu da yalnız kaldı en sonunda dayanamadı arkasından sövdüğü insanlarla arkadaş oldu.. bu arkadaş olduğu grup da baya kalabalık yani benim sınıfta arkadaş olabileceğim bir insan yok 1 aydır mal gibi sınıfta sabahtan akşama kadar oturuyorum anca yemek almaya gidiyorum 7-8 saat boyunca.. bazen sqbahtan akşama kadar kimseyle konuşmuyorum tek kelime etmiyorum delircek gibi oluyorum. bugün de okulumuzda etkinlik var herkes aşağıya inip törene katılmak zorunda ben inmedim çünkü hiç arkadaşım konuşabileceğim birisi yok şu an herkes dışarda ben sınıfta malak gibi bekliyorum 15.10 çıkış saatimiz o saate kadar beklemek zorundayım. internetim de yok kafayı yemek üzereyim her günüm böyle geçiyor üstelik stresten de kendimi yemeğe veriyorum bir sürü kilo aldım şu an ne yapacağımı bilmiyorum lütfen bana bir şey önerin hayattan beklentim kalmadı.. tam bir asosyal depresif oldum yardım edin

Güncellemeler:
bu bana bir de "senden iğreniyorum bana bir daha bakma" dedi, ona tiksinerek bakıyormuşum benim bakışlarımdan iğreniyormuş. sinirlendim bak şu an

0|0
3|1

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Eğer kusursuzu aramaya başlarsak yapayalnız kalacağımız kesindir. Ben de sıkılır, yalnız kalırım. Tercih ederim bunu. Ama yalnızlık da allah' a mahsustur. Bir yalnız kaldın iki kaldın derken kendini işe yaramayan değersiz biri gibi görmeye başlayabilirsin. Ben bunu yaşadım zaman zaman da yaşıyorum. Kalabalıklar içindeki yalnızlık bu dediğin. Oysa çok insan var. Ortama ayak uydurmayı seçmelisin. Her yönden çok iyisi yok. Ki bizler de öyleyiz. Biriyle alışverişe gidiyorsan diğeriyle kahve içeceksin. Bir kişi ile farklı aktivilerin hepsini yapmaya kalkışmak seni monotonluğa itecektir. Kendini bırak. Ne yapalım ara sıra çekilirsin köşene sen de ben gibi. Sana komik gelmeyen esprilere gülüyor diye uzaklaşırsın, bir kitaba sen ağlıyorsun o gülüyor diye uzaklaşırsın, sen kahveyi şekersiz içiyorsun o şekerli içiyor diye uzaklaşırsın yani bu böyle uzayıp gider. Farklı aktiviteler için farklı insanlara yönelmeyi dene.

0|0
    0|0
    • tek bir kişiye bağlı kalmak benim sorunum sonra da ondan kolayca sıkılmak, bundan sonrası için pozitif bir insan olup bu eksilerimi ortadan kaldırmak için çabalıyor olacağım inşallah içinde bulunduğum durumdan kurtulurum kendi kuyumu kendim kazıyorum herkese karşı böyleyim

• Ben de öyleyim güzelim. Seni anlıyorum. Melankolik bir insansın sen de anladığım kadarıyla. Lisede bir yakın arkadaşım vardı. Mesela şimdi o yok. şu an yine bir yakın arkadaşım var. Ara ara uzaklaşabiliyorum. Herkese muhtaç da değiliz yalnız kalmaya mahkum da değiliz. Üzülme. İkisini dengelemeye çalış. Yalnız kalmak da iyidir yerine göre. Yap kahveni dinlendir kendini. Sevmiyorsan da sınıfa girdiğinde, ileride bu insanlar yanımda olmayacak yeni hayatlar taniyacagim de. Ama çok da uzaklaşma. Düşüne düşüne kukumav kuşu oluruz sonra :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkeklerle muhattap ol. Daha iyiler kizlara gore

0|0
    0|0
    • çekingen bir insanım bide özgüvenim yok

• Ben de lise sonda sen gibi yalniz kaldim. Cekingenim ben de ama erkeklerle doldurdum o zamanlarımı. Kaliteli bir erkek tüm kizlara bedeldir.

• Neden arkadas edınmıyosun pekı mesela kımsenın arkadas olmadıgı tıpler vardır yalnızlıgını onlarla kamufle edebılırsın

0|0
    0|0
    • hiç çevremde öyle insanlar yok ki hep birbiriyle arkadaşlar ya bilmiyorum kafayı yicem neden böyle bir insanım acaba

Yükleniyor...