Tanrı size inanıyor mu?

"Önemli olan benim tanrıya inanıp inanmamam değil tanrının bana inanıp inanmamasıdır ''

0|0
6|19

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer bir tanrı varsa dahi umurumda değil.

1|0
    0|0
    • Türk adını kirletme!!! Adını degis

• ırmaklarından şaraplar akar diyorsun. cennet meyhane mi?
      her mümine iki huri diyorsun. cennet kerhane mi?

• @FikirsizAdam2 Allaha bırak dert etme senin güçsüz aciz bedenin ve ruhun uğraşmasın :)

En İyi Kız Görüşü

• god is deaath (nietsche)
    nietsche is death (god)

1|0
    0|0
    • auchwitz toplama kampının duvarından bir yazı
      "eğer tanrı varsa onu affetmem için ayaklarıma kapanmalı"

• Adam yine yüce gönüllüymüş affedecek !

Erkekler Ne Diyor 18

• İyi ve kötü gününde her zaman evlatlarımızın arkasındayız biz. Tanrı var ve biz O'nun kullarıysak O bize inanıyor.

1|0
    0|0
  • Yaradan Cehenemi yarattı ve cehennemede yakıt olarak taşları ve insanları yarattı Yaradan Cenneti yarattı ve Kulluk edenleri cenneti ile mükafatlandırdı Ben tahmin ediyorum ve inanıyorum bu kafayla gidersen layıkıyla cehennem için yakıt olacaksıbn ve üstüne düşen görevi layıkı ile yapacaksın

0|1
    0|0
  • tanrının bana inanmaya ihtiyacımı var :Dvede mehmet akifin dediği gibi Allah tüm tanrıların belasını versin :D

1|1
    0|0
  • 2|0
    0|0
  • Sevmek kendini karşılıksız olarak adamak, sevgimizin sevilen kişide de sevgi oluşturacağı ümidini taşımak demektir. Sevgi bir inanç eylemidir. İnancı az olanın sevgisi de azdır.

1|0
    0|0
  • Allah'ım beni her zaman sever ve korur!

1|0
    0|0
  • Sen tanrıyla konuşuyorsan bu anlaşılabilir ama tanrının seninle konuştuğunu söylüyorsan problem var demektir.

1|0
    0|0
  • Yarattığı seylere inanıyodur diye dusunuyorum.

1|0
    0|0
    • Bence zerre güveni yok kendi nurundan var ettiği milyarlar hala ve hala aynı cirkeflik denizi üzerinde uzanıp pisliğin adaletsizliğin onursuzluğun ve erdemsizligin tadını çıkartıyorlar !

• Eğer tanrı varsa ben yokum :)

1|0
    0|0
  • o anı çözemedim daha

1|0
    0|0
  • ölünce kendisine bizzat sorarsın :)

1|0
    0|0
  • Bana inanmiyor sanirim halbuki on numara adamim :/

1|0
    0|0
  • Tanrı yok ki.

1|0
    0|0
  • inanmışki yaratmış...

1|0
    0|0
  • Tanrı insanları oyuncak diye kullanıyor

1|0
    0|0
  • Lan mal sen yaptigin bir bilgisayara bu makinayi yaptim ama o yok diyebiliyosan katiksiz suzme malsin demektir

0|1
    0|0
  • Tanrım yok
    Allahım var

1|0
    0|0
  • Bir sorunun saçmalığına bakıyorumm bir yaşına bakıyorum bir de verilen saçma cevaplaraa

0|0
    0|0
    • O zaman senden olağan üstü mantıklı bir cevap bekliyorum Einstein :)

Kızlar Ne Diyor 5

• İnanıp inanmamanın önemsiz olduğu bir tanırının sana inanmasının önemi nedir. Hiç. Çok saçma.
    İsteyen inanır isteyen inanmaz böyle saçma sözlerle uğraşmayın.

0|0
    0|0
  • tanrı boş iş.. dinler filan pöfff...

1|0
    0|0
  • Bir şu aşırı dincilerin dini yaymaya çalışmasından sıkıldım bir de ateyizlerin her yerde dini inkar edip ateizmi yaymaya çalışmasından.. Ya bir bırakın şu insanları me yapıyorlarsa yapsınlar size ne inanıyor ya da inanmıyor size ne? Ne yapıyorsa kendine herkes. Of keşke ölseniz

0|0
    0|0
    • Bebeğim sende bu zeka ile çok yasamazsın emin ol herkes toprak olacak sıkıntı etme :)

• Göm cici kız göm bu boktan dünyada öyle çok yaşama heveslisi değilim ama sen dilerim yüzyıllar boyu yaşarsın 😘

• Yine bir depresife denk geldim. Amin inşallah ablamm 😚

• siz öte tarafta döte pıçağı yiyince ne yapcaksınız çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Tanrının bana inanması derken?

0|0
    0|0
Yükleniyor...