Üniversite de daha fazla kendimi nasıl geliştirebilir, arkadaş edinirim?

Seneye inşallah üniversiteye gidicem , tarz olarak güzel giyiniyorum sayılmaz çok klasik. Çok fazla arkadaşımda yok ama unide çok istiyorum değişmek. Nasıl olan biri sizin dikkatinizi çeker

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Bence bakis acini ve kendini geliştirmelsinn

0|0
    0|0
    • Evet oyle ama kendimi de geliştirmek istiyorum

• Cok arkadas cok dert

• Peki teşekkürler

En İyi Kız Görüşü

• çok kasma kendini

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bence biraz dusuncelerini gelistir, oraya okuyama gidiyorsan tabi.

0|0
    0|0
    • Meselaaaa?

• Yok kesinlikle açık giyinmem , ben genel olarak sormuştum

• Duzgun bir durusun olsun, derslerini onemse ve olgun olmaya calis seviyeli insanlarin dikkatini cekip guzel arkadasliklar kurabilirsin.

• Sosyal aktiviteler le ugras

0|0
    0|0
  • hacı senin yerinde olsam halk eğitimin kurslarına katılır kendimi eğitim yönünde geliştirirdim ve böylece her konuda bilgi sahibi olurdum zaten geri kalan herşey zamanla gelir

0|0
    0|0
    • Derslerde sıkıntı yok benim zihinsel engelliler okucam. İşaret dili falan da biliyorum ama işte pek sosyal değilim

• aktivitelere katıl hacı mesela spor yap fitness falan birkaç arkadaş edin ve ilgilen cana yakın ol vs..

• Üniversiteler ilim irfan yumasıdır dikkat çekmek istiyorsan sokağa çıkıp süslenmek yeterli olacaktır tabi semtte önemli

0|0
    0|0
  • Kendin ol yeter bence kimse icin, hicbir faktör icin degismene gerek yok seni seven bu halinle sevsin

0|0
    0|0
  • Okumaya gidiyorsun... önce bunu unutma...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Gizemli insanlar daha dikkat çeker, tikky olanın çok ama boş arkadaşı olur. İçi dolu insan ol.

0|0
    0|0
Yükleniyor...