Platonik aşık oldum. Ne yapmalıyım?

Bütün okul benden nefret ediyor. Bu kadar haksız mıyım sizce. Gerçekten aşık olmuştum ben. Herkes hor görüyor, duygularımı belli ettim.

0|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• söyle

0|0
    0|0
    • Neyi söyliyim tüm okul biliyo zaten hoşlandığımı bakıp gülüyorlar

• Yani bir şekilde yolunu bulcam yoksa kaydımı aldırcam oradan başka yolu yok psikolog öğretmenlerim hepsi aynı şeyi söylüyor değiştirmem lazım

• Tamam ben bir hata yaptım ama dalga geçip gıybet ederek onlar da günaha girdiler değil mi beni herkese yaydılar

Erkekler Ne Diyor 6

• İçinde tutmamisin

0|0
    0|0
    • Keşke tutsaydım herkes nefret ediyo ahlaksız görüyor

• Ahlaksız gören "kar taneleri"ni de sorgulamak gerek, hangi çamurlara battılar diye.

0|0
    0|0
    • aynen öyle. kendi kusurlarını görmeyip başkalarınınkini araştıranlar saçmalıyor yani.

• benimle durumun aynı yapacak birşey yok ya ilk seferde söliceksin ya da onun gelmesini bekliceksin
    ben hiç birşey yaamıyorum sadece bakısıyoruzz

0|0
    0|0
    • Senin bakışman iyi ama o benim yüzüme bakamıyo ben baktığımda ya yüzünde dağınık hayran bir ifade var ya da gözleri fıldır fıldır dönüyor şok ifadesi var o kadar çok sevdim ki kendimi kaybettim aşkta ve şimdi herkes nefret ediyor. Yanında mal mal sırıtırdm benimle dalga geçiyodu

• Hani onun bir egosu benliği var ama ben daha çok onun peşinde koşan ya da sürünen biri gibi izlenim bıraktım :/ alay konusu

• Şey gibi oldu kulun kölen olayım varımı yoğumu veririm kişiliğimden oldum senin için gibisinden çünkü egom yerlerde sürünüyo bebek gibi dolanıyorum ortalıkta

• Mesela kültürüne sahip cık dilini koru.. Karşılıksız aşk de..

0|0
    0|0
    • Dille dememe gerek yok hareketlerimden de anlıyodu zaten bakışlarımla. Sınıfta yanımdan geçerken panikliyordum.

• Bosver yaa herkesin ya sana birsey olmasin ☺

0|0
    0|0
  • Öğretmenine mi asık oldun

0|0
    0|0
    • Sınıftan bir çocuğa.

• Ağzımı elime kapatıp götürmem falan hepsinden belli ettim kendimi yani saçma sapan davrandım insanlar beni görünce saçlarıyla oynuyor ya da utanıyor :( rezil oldum

• Niye oldun ne yaptın ki rezil oldun onlara

Kızlar Ne Diyor 1

• Kime aşık oldunki hocayamı öleysee sıkıntı kimse anlamaz duygularını

0|0
    0|0
    • Hocaya değil sınıftan bir çocuğa aşık oldum. herkes alay ediyor hör görüyor tüm okul duydu neredeyse nefret ediyorlar

• Yani çok sevdiğim için ama bendeki panik tehlikeye neden oldu o yanımdan geçerken işim varmış gibi yaptım o da hep yavaşlayarak geçiyordu yanımda ona karşı konuşmamı vs bir şey bekliyordu herhalde o da az kardeşim değilmiş ama insanlar benden korkuyor çok tuhaf bu

• Keşte tek tuhaf olan bu olsaydı valla hepsi tuhaf bunların

Yükleniyor...