Neden toplumumuz boyle sacma salak?

Neden bir kadin esi oldugu anda potansiyel o... gozuyle bakiliyor?

Güncellemeler:
Kadinin esi 20 yillik hayat arkadasi ölmús bu hangi vicdanla soylenir ki

0|0
3|18

En İyi Kız Görüşü

• Dul, boşanmış, nişanlı, bekar tanımıyorlar annem; hepimiz potansiyel o... uyuz zaten gözlerinde. Çüküyle düşünen bir zihniyet düşünüyor ülkeyi ve herkes bunu çok normal sayıyor çünkü.

0|1
    0|0
    • Ya bide kadin kadina bunu diyebiliyo ya cildiriyorum gunlerdir uykusuz agliyorum :(

• O da aynı zihniyetin şuursuz neferlerinden çünkü. Gerçekten kendini hırpaladığına değmez, değmiyor. Ama söyleyenle arana ciddi mesafe koymanı denerim, bir sığ beyin hayatında azalsa hiçbir eksiklik hissetmezsin inan.

Erkekler Ne Diyor 18

• Vicdanın, gönlün rahat ise ve seni gerçekten sevenler yanında ise ne önemi var onun bunun çocuklarının ne söylediğinin? :)
    Hayat senin seçimler senin günahı sevabı senin sonunda sahip olacağın olmayacağın ne varsa senin. Bırak onlar konussun. İtin havlamasının önemi yoktur. Sadece rahatsız eder...

0|0
    0|0
  • Sapıklık bu, onların düşüncesi şu "ihtiyacı olacaktır elbette bana" şeklinde hep.😐

Akılları şeyinde olanlar böyle. 😐

0|1
    0|0
  • Ben detayda yazanı kocası olduğu anda diye okudum, hangi şerefsiz haysiyetsiz karaktersiz böyle bir şeyi düşünmeye cesaret edebilir diye tepki verecektim.
    Ülkemizde ne yazık ki ayrılan veya eşini kaybeden kadınlara basit kolayca elde edilip zaten yaşanmışlığı olduğu için istediğini hemen vereceğini onun sanıp kötü gözle bakılıyor. Şu mübarek günde ağzımı bozmayacam

0|0
    0|0
    • Cok yazik gercekten gunlerdir agliyorum bu kadar basit mi ya insanlar o kadinlar coluguna cocuguna bakmak icin helalinden bir lokma yedirmek icin ugrasirken bunlari soyleyebilmek cok kolay insanlara

• Söylenecek çok şey var da ne yeri ne zamanı nede konusu

• Bilmem , neden acaba?

0|0
    0|0
  • Nasıl anlamadım

0|0
    0|0
  • Neredeymiş o öyle bakanlar agzının üstüne bitane vurayım

0|0
    0|0
  • Ne alaka

0|0
    0|0
  • Kardeş bura türkiye ne bekli10
    sana cevap bu olur mafeles

0|0
    0|0
  • kim diyor onu ya :/ olur mu öyle şey..

0|0
    0|0
  • Öldüğü anda yazarsan daha açıklayıcı olur

0|0
    0|0
  • soruyu anlamadim ki? düzelte bilir misin lütfen

0|0
    0|0
    • Guncellemede yaziyor kadinin kocasi ölüyor koskoca bir hayati artik tek basina yukleniyor bizim insanimiz potansiyel o... gozuyle goruyor niye bu kadar acimasiz insanliktan nassibini almamis insanlar dedim :(

• o... görenler kendileri önyargili ve ot olduklari icin. öylelerini hic ciddyie almamak gerek zaten

• onu diyenlere sor...

0|0
    0|0
  • soylenebılecek söz çok kısacası cehalet

0|0
    0|0
    • Ya insanlari anlamiyoruum kafayi yemek uzereyim :( bu kadar acimasiz mi insanlar.. kadin cocuklariyla kalmis tek basina helalinden cocuklarima bakayim diye ugrasirken bizim insanimiz tek kelime bulamiyorum aglamak istiyorum

• :( bu soz anneme soylendi annem ve babam iki kardesiz ikimizi hafiz yapmak icin senelerini verdiler hafiz olduk annem kendiside hafiz babam gittikten sonra annem bize bakmak daha az uzulelim diye bu hayatin yukunu kendi sirtlandi yapilir mi bir insana bunlar gercekten cok uzucu

• üzülme sadece tebessüm edıp HAKKa sığın boşver aciz ınsanları ınsanlar kul olacağına boyle kıl oluyor mubarek CUMA güne ALLAH ın rahmetını bereketı ısteyıp butun ınsanlık için dua edelım

• Benim hayret ettigim bir durumda, Turkiye' de karisini baska erkeklerle kendi evinde paylasan ve buna farkli bir fantazi olarak bakan erkekler ve bunu kocasindan talep eden namus edep ahlak yoksunu kadinlar var. Ve bunlarin videolari aynen internetlerde paylasiyirlar.

0|0
    0|0
  • Kadına tapılır

0|0
    0|0
  • Esi derken kocası anlamındamı

0|0
    0|0
    • Evet kadinin kocasi ölmüs baska biri kalkip kafasina yazma degilde esarp yapti diye o... diyenler var. :( o kadin gerideki evlatlari icin hayatin zorluklarina tek basina direnirken ben insanlari anlamiyorum

• Sen kafayı takma onu diyen o. cocuguylada konuşma tartışma

• Yardım o yardım

0|0
    0|0
  • sen hala bu çomarlardan beklentin mi var?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• anlamadım neyle bakılıyo ılk defa snden duydum

0|0
    0|0
  • O nasıl ya

0|0
    0|0
Yükleniyor...