İnsanlara ırkçı hakaret?

Özellikle son senelerde çoğalan ''Sus be Kürt'' gibi ırkçı hakaretler hakkında neler düşünüyorsunuz? Sizde böyle hakaret ediyor musunuz? Hiç karşılaştınız mı?

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• bizim ülkemizde ırkçılık yok ki!

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Biz insanlara
    Sus be Türk,
    Sus be Alevi
    Sus be gürci
    Sus be roman
    Sus be laz
    Sus be çerkez
    Hepiniz susun

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 18

• Bence bu hakareti yapan kisiler gercek anlamiyla Turk degiller, cunki Turkler irkcilikdan daha cok yabancilara sevgi ve misafirperverlik yapan insanlar. Zaten toplum olarak irkci olan kisilerin zihniyetini cok iyi biliyoruz.

0|0
    0|0
  • Geçen sene yurttan arkadaşlarım böyle söylüyordu ve rahatsız edici bir durum.

0|0
    0|0
  • Var maalesef özellikle iç anadolu da çok yoğun ve ege de de rastlayabilirsiniz. Kardeşlik deniliyor ama bunu diyince kardeşlik olmaz. Önce insanı insan olarak kabul etmek lazım. Aması maması yok bunun

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • insan tek bır ruhtan yaratılmış aynı ıkı ınsanın soyudan uremıştır bunu bılıp ırkçılık yapmak çok kötü bır şey ırkı ne olursa olsun ınsanlar kardeştır bu kardeşlığı bozan ıse ınsanları kolay yonetebılme çabasında olan zavallı yonetıcıler malesef... En buyuk gerçekte geleceğinden şüpemızın olmadığı hesap gununde bıze hangı ırktan hangı ulkeden olduğumuz sorulmayacak...

0|0
    0|0
  • Insanları ırklarına göre yargılamak kafatasçılıktır suçtur var tabi öyle iğrenç insan denemeyecek varlıklar

0|0
    0|0
  • Bence Türk milleti kesinlikle ırkçı değildir bunu yapanlar ya kedini bilmiyo ya da aslı Türk değildir. Ben hiç görmedim de yapmadım da böyle bir şey

0|0
    0|0
  • neden en çok kürtlere yapılmış gibi hissettiriyonuz? benim akrabalarım da doğuya gittiğinde Türk oldukları için darp edildi?

0|0
    0|0
  • dediğinin hakaretle ilgisi yok. ya da çok naziksin.

0|0
    0|0
  • Abi şuana kadar tanıştığım tüm kürtler canım ya vallahi mallar bir tane düzgün kürt yok

0|1
    0|0
  • ilk kez duydum

0|0
    0|0
  • Bende aleviyim son senelerde değil yavuzdan beri dışlanıyoruz bizde

0|0
    0|0
  • Keşke deseler bana öyle bişeyi kürdün delisini de benden görürler.

0|0
    0|0
  • Humanist ben karşıyım hepsine

0|0
    0|0
  • ya tüm kürtlerin bölücü iyi çocuklar

0|0
    0|0
  • sus be kürt kafası bul ülkede en azılı faşistlerde bile bulunmaz iki ergenin münferit kapışmasına toplumsal taban aramayınız.

0|0
    0|0
  • Çok karsilastim ama bunu bilerek asiladilar bize türk kürt DİE ayrim yaptirdilar aslinda hepimiz biriz

0|0
    0|0
  • 20 yıllık kürdüm daha bu ksden başka kimse beni aşagılamaya çalışmadı

0|0
    0|0
    • Helalll be adam dogruyu söylüyor

• gercekten cok haklisin, egitim hersey... suanki hukumet bunu basariyor bana kalirsa dogu'yu tum ulkeyle birlestirmeye calisiyorlar gerek yol gerek okullarla ama iste boyle bir terorist grubunun halkin icine sizarak okul yakmalari yol kesmeleri felan cok kotu. Temizlememiz lazim bu tur vatan hainlerini ulkeden. Ama dusman karsida degilki iste gidip savasasin, gercekten suanki hukumetin isi zor. Allah yardimcilari olsun.

• @elagozlusair amin Türk Kürt bir olsa insan ayrımı yapmasalar Osmanlı'daki gibi şimdi süper güç olurduk

Kızlar Ne Diyor 4

• İnsanlara böyle ayrımlar yapılmamalı ve böyle şeylerden nefret ederim. Kuran da Türk, Kürt, Laz demiyor Ey MÜSLÜMAN ! diyor

1|1
    0|0
  • Bunu yapanların gerçekten beyni filan yok. Kimse de takmasın

0|0
    0|0
  • Haddini aşanlara hadlerini bildirmek gerek boşu boşuna söylenmiyor

0|0
    0|0
  • Öyle denildiğini sanmıyorum

0|0
    0|0
Yükleniyor...