Kapat

Benden yaşça küçük kızdan nasıl kurtulurum?

cevremde olan genç bir kız var daha lise 1'e gidiyor yaşı 15 falan sanırım. ben 33 yasindayim. bana aşık olduğunu benimle ilişki yaşamak istediğini söylüyor, bende biz bunun için uygun değiliz yaş farkı çok, sen böyle şeyler düşünme okuluna konsantre ol diyorum ama dinletemiyorum, ne yapabilirim?

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• babana söylerim de bak nasıl tutuşuyor :D. o değilde bir yanlış anlaşılma olursa başın yanar. hemen kurtul

0|1
    0|0
    • ya zaten öyle disari çıkıp gorustugumuz falan yok, anca Facebook'tan, whatsap'tan veya sms'le yazıyor.
      ama babana soylicem diye tehdit etmek iyi bir blöf olabilir ;)

• :D öyle de. söylersen söyle diyip umursamaz davranırsa da gerçekten söyle gitsin. :)

En İyi Erkek Görüşü

• 3 sene daha bekleyebilirsin.
    o yaşta ki kızların kendilerinden büyüklerden hoşlanması gayet normal.
    benden 5 yaş küşük kız kardeşimin arkadaşları da açık açık ilgilerini belli ederlerdi bana, bense onları kardeş olarak görürdüm, nitekim bir süre sonra daha yaşıtlarına yakın kişilere ilgi duymaya başlıyorlar.
    yani zamana bırak dostum, henüz reşit bile olmayan birisi ile her hangi bir şey düşünme, dediğinde çok güzel, o'nu okuluna ağırlık vermesi yönünde telkin etmişsin. +1

0|1
    0|0
    • zaten ilgisinin azalması için her mesaj attığında napiyorsun falan diye;sevgilimle buluştum vs gibi şeyler söylüyorum, kızıyor galiba 5-10 gün yazmiyor, sonra yine aklına geldimi yazıyor. bir sevgili yapsa kendine rahatlicam valla :)

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• Annesine söyle veya da sevgilim var da eğer yoksa birisiyle git yanına sevgilim. de

0|1
    0|0
    • ailesine söylemeyi düşünmüyorum açıkçası, daha fazla rencide olur sonra, sonuçta ufak bir çocuk degilki bu 15-16 yaşlarında genç bir kız

• bence gayette çok küçük daha çok deli dolu çağında her şey ona normal geliyor halbuki değil

• Ailesine soyle

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Babasıyla konuş çocuk cahil ne yapacağı belli olmaz

0|1
    0|0
  • Ağzına bitane çak duvara yapışsın.

0|2
    0|0
  • Ailesine bildir o daha cocuk yasta dıgruyu asla kesfedemez