Erkeklerin mi gözyaşı değerlidir sizce, kadınların mı?

Erkeklerin mi gözyaşı değerlidir, kadınların mı sizce?

Güncellemeler:
(Kıyaslama yok)

0|0
28|29

En İyi Kız Görüşü

• Erkekler çok nadir ağlar ve ağlarlarsa göz yaşları gerçektir.

0|3
    0|0
    • Tamda anlatmak istedigim bu işte. Tebrikler

En İyi Erkek Görüşü

• @Fıssıltı nettt erkeklerin kardeşim. erkek ağlarsa gerçektir. kadın ağlarsa ölüm ve çok çok üzücü hastalık durumları hariç gerisi yalan sahtedir. hayatta bu olayların dışında hiç bir kızın ağlamasına inanmam.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 27

• Gözyaşının içerdiği anlama bağlıdır değeri, cinsiyete değil.

0|4
    0|0
  • Kimin ne için gözyaşı döktüğüne bağlı, timsah gözyaşları olmadığı sürece hepsi kıymetlidir. Ama bebeklerin gözyaşı daha değerlidir.

0|1
    0|0
  • aslinda ikisininde ama erkeginki bir baska oluyor oncelik erkekte bu konuda.

0|2
    0|0
  • Her insanin gozyasi degerlidir.

0|1
    0|0
  • erkeklerin

0|2
    0|0
    • Neden sence? Senin yorumun ne neden erkeklerin gözyaşı daha degerli

• ikisininkıde degerlıdır gozyası sonucta erkek de olsa kadın da olsa farketmez

0|1
    0|0
  • Her gözyaşı değerlidir.

0|1
    0|0
    • Tabiki ama olaya baska acidan bakmayi dene birde

• Olaya her açıdan bakabilirsin. Biri sevdiği için ağlayabilir ya da birisi bir yakınının ölümü için ağlayabilir yani bana göre cinsiyetin önemi yok, her gözyaşlarımız değerlidir..

• Erkekler nadir ağlar kıranı kırar , üzeni üzer, erkeğin gözyası değerlidir.

0|2
    0|0
    • Aynen ciddi bir sebep oluyor aglamişsa

• Erkeklerin

0|1
    0|0
  • Hissederek olduktan sonra kimin gözyaşı olduğu önemli değildir.

0|1
    0|0
    • Ya illaki öylede tam olarak o degil demek istedigim

• Erkekler duygularını çok belli etmediği için erkeklerin diyeyim o zaman :)

• Öyle diyelim hadi bakalim :-)

• ikisininki de

0|1
    0|0
  • Kadınların

0|1
    0|0
    • Senin için neden kadinlarinki.

• İkisininde çünkü kimse gözyaşı dökmeyi hak etmez.

0|1
    0|0
  • Göz yaşı değerlidir. Erkeği kadını yok. Bir insan ağlıyorsa o acıyı yüreğinde de hissetmiştir. Yüreğe değmeyen hiç bir acı gözden yaş olup akmaz...

0|0
    0|0
  • Ikisininde

0|1
    0|0
  • Kadını Ağlatırken Çok Dikkat Edin.. çünkü; Allah (c. c.) Gözyaşlarını Sayar..//

0|1
    0|0
  • Erkeklerin

0|1
    0|0
    • Sence nedeni ne işte. Orda yatan sebep ne senin için

• Kadınların silahıdır gözyaşı erkeklerinki ise gerçek

• Vaay guzeldi

• Kadını erkeği yok ki herkesin gözyaşı değerlidir

0|1
    0|0
    • Çok düz bakmişsin olaya

• Kadınlar duygusaldır ben mesela gözyaşımı kolay kolay tutamam ama erkekler farklı genelde yalnız ağlarlar kolay kolay ağlamazlar ama bu durum iki taraftan birinin gözyaşını daha değerli kılmaz bence. Tabi ağladığı konuya göre değişir onda da kişileri kıyaslamalı cinsiyeti değil.

• Yok cinsiyeti kiyaslamak yanliş zaten. Sorarkende kadin erkek kiyaslamasi yapmadim

• kadınların tabi ki de
    tabi timsah gözyaşlarıyla erkeklerin zayıf yönlerini kullanmaya çalışan kadınlardan bahsetmiyorum
    gerçekten üzülüp, acı çekip ağlayandan bahsediyorum

0|0
    0|0
  • Erkeklerin sanırım ya, Kadınlar duygusal zaten şahsen ben Jurassic parkı izlerken oturup izlerken ağlamış bir kadınım 🙄🔫 ama erkekler çok nadir ve içten ağlar bence. Gerçi kişiden kişiye göre de değişiyor ama bilemedim 😂

0|0
    0|0
  • Herkesin

0|0
    0|0
    • Herkesin ne? Yazi yarida kalmis sanki

• İkiside değerlidir

0|0
    0|0
    • Tabiki ikiside değerli değersiz bulmuyorum ben hiç bir gözyaşını fakat içerdiği anlam bence farkettiriyor. ya mesela annem sinirden ağlamıştir yurt dışındaki kardesini özleyip aglamistir. Ama babam agladiginda tüm aile ağlamıştır.

• Bir kadını ağlatırken dikkatli ol, çünki her damlasını sayıyorum diye buyurmuş Allah (c. c).

0|0
    0|0
    • Tabiki kadinlar da aglamasin onlar cok kiymetli ama yazdigin bir ayet mi iyi arastir ayeti bul banada yaz şu ayet diye. Yoksa mazallah vebali büyük. Ben hic duymadim çünkü

• Benimki

0|0
    0|0
  • Hangisi daha içten ağlıyorsa onunkidir

0|0
    0|0
  • Ikisininde

0|1
    0|0
  • Tabiki erkeklerin onlar her zaman ağlayamazlar

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 28

• Bence erkeklerin. Kadınlar kolay ağlar her seye ağlayabilir de hani timsah göz yaşı dökenler bile var ama bir erkek ağlıyorsa kesinlikle doğrudur ve gerçekdir zaten zor ağlar tam ağlar. Hangisi daha değerli oluyor böyle düşününce? Sık sık kolay ağlayabilen mi zor ağlayıp ağladıgında tam ağlayan mı? Feministler gelmesin feci kalaylarım onları şimdi olayı cinsiyet catısmasına cekmeyin kimse ağlamasın tabi kadınlarda erkeklerde mümkünse herkesin yüzü gülsün sadece soruya hitaben cevapladım.

0|1
    0|0
  • Erkek yapısı gereği her zaman ağlayamaz. Eğer ağlıyorsa da gerçekten çaresiz olabilir.

0|2
    0|0
    • Aynen son haddine gelince cikiyor gozyasi erkekten genelde

• kadın mutlu olur ağlar üzülür ağlar duygulanır ağlar canı yanar ağlar herşeye ağlar ama erkek öyle değildir erkek cok canı yanmadan ağlamaz

0|1
    0|0
  • Cinsiyetten çok kişilikle alakalı bir durum bu.. Gözyaşını zor dökenler için durum daha vahimdir.

0|1
    0|0
  • İkisininde değerlidir ama erkeklerin ki daha dikkat çeker

0|1
    0|0
  • bence her canlının göz yaşına paha biçilemez kadar degerlidir neden diye sorarsan öylesine gerçeklesen bir durum degildir aglamak

0|1
    0|0
  • Dogurgan olan her varlik erkekten ustundur..

0|1
    0|0
    • Hocam yanlis anlasilmasin kadin erkek ayrimi yapmak icin sormadim. Kadin olsun erkek olsun hepsi cok kiymetlidir. Kimse aglamayida haketmiyor fani dunyada baska pencereden bakarak sordum ben

• Tabiki haklisin kardesim.

• Erkek aglıyorsa caresizdir reis

0|1
    0|0
    • Çok zor çıkıyor o damlalar ama cikincada illaki ciddi bir sebep oluyor

• Aynen uzun süre güclü olmaktan dolayi dayanamayip agladigimi bilirim ama eskidendi

• O en anlamlisi zaten dayanamayip gözyaşı dökecek duruma gelmek zor

• Erkekelrinki daha değerlidir. Çünkü bir erekek kolay kolay ağlamaz. Bütün seçenekelri şartları denemiştir ve hiçbir çıkış yolu bulamadığı için son çare ağlar. Baynalrsa ilk sıkıntıda yolun başında ağlar. Erkekler yolun sonunda ağlar.

0|1
    0|0
    • Son iki cümle özetlemiş olayi. Yuregine sağlık

• Erkeklerin çünkü en nadir onu görürsün.

0|1
    0|0
  • erkeğin

0|1
    0|0
  • Ayrım yok hepsi değerlidir

0|1
    0|0
  • Erkekler

0|1
    0|0
  • Her goz yasi degerlidir

0|1
    0|0
    • Tabiki öyle ama sevinçten aglamaz erkeklerin %90 ı olaya farkli pencereden bakarak sordum ben degerli degersiz olayi degil

• Hangisi masumsa onun.

0|1
    0|0
  • Kadın erkek fark etmez göz yaşı önemlidir değerlidir

0|1
    0|0
  • Her ikiside neye ağladığına göre değişir

0|1
    0|0
  • çocukların

0|1
    0|0
  • Erkeklerin

0|1
    0|0
  • erkeklerin

0|1
    0|0
  • erkeklerin kolay kolay ağlamaz ağlarsa derinden etkilenmiştir

0|1
    0|0
  • erkeklerin tabiki..

0|1
    0|0
    • Sence neden

• kolay kolay aglamaz heleki bir kız için aglıyorsa o kıza dünyasını vermiş demektir ayrıca aglıyan bir erkege kimse dayanamaz :))))

• Ikiside esit bence

0|1
    0|0
  • erkek ağlarsa çok değer verdiği vazgecemediğine ağlar

0|1
    0|0
  • insan olan herkesin

0|1
    0|0
  • her iki cinsinde. ayrımcılığa gerek yoktur.

0|1
    0|0
    • Amacim ayrimcilik degildi kardeşim. Farkli bir amaç ile sordum

• Erkekler Kolay Kolay Ağlamaz Anlamı Sen Çıkar.!

0|0
    0|0
  • Erkekler tabi kızlarınki de neymiş
    yalan yere her şeye ağlıyorlar

0|1
    0|0
    • Eğer bir erkek ağliyorsa sebebi vardir diyorsun yani?

• Erkekler genelde sebepsiz ağlamiyor oyuzden bencede erkegin gözyaşı degerli

Yükleniyor...