Yardım edin? ailece aldatılıyoruz?

Babam yaklaşık 6 yıldır bizi aldatiyor yuzune tukurulmicek bir kadinla hemde eve gelip anne'mi dovuyor abimle kavga ediyor o kadina tapiyor resmen 6 yıldır kadin catir catir parasini yiyor babamin ve babamin ondan bir cocugu oldu o kadininda 3 cocugu vardi oncedende babam diyorki onlar benim cocugum siz degilsiniz bize deger vermiyor o kadin icin bizi dovdu sovdu abimle hep kavgali 3 yildir gorusmuyorlar bile abim askere gitti ne aradi nede sordu abimi babamdan utaniyorum o serefsizin yuzunden abimin sevdigi kizin babasi abime senin baban serefsiz ben serefsizin ogluna kiz vermem dedi abim babama bicak cekti hep kavgalilar biz bu cehememden nasi kurtulcaz yardim edin lutfen.

1|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Annen bu olaylara göz yumamaz değil mi, kardeşlerinle ve annenle birlikte olup önce boşanın ve nafaka davanızı da açın.
    Çatır çatır da siz alın alacağınızı.
    Madem adam kadından vazgeçmiyor,
    siz ondan vazgeçin.
    Böyle hayat çekilmez.

0|0
    0|0
    • Biz vazgeciyoruz da o adam seytan olle bisekiii nasil dessem of

• O zaman da hizmet bekliyorlar kendine acındırarak.
      Onlar her dönemde işini biliyorlar.
      etrafındakilerinin ömrünü yiyorlar ömrünü...

• Durumlar nasıl, baba düzeldi mi?
      Anne ve kardeşlerle birlikte olup babaya karşı bir şeyler yapabiliyor musunuz?

En İyi Kız Görüşü

• Allah yardım etsin canım. Annen dava açsın.

0|1
    0|0
    • Sagol annem dava actida sonuc bekleniyor bir bosanamadilar ailemiz darmadagin ne yapcaz bolle ne olcak bilmiyoruz

• İşte ben gerçekten öyle bir duruma düşmediğimden anlayamıyorum. Kelimelerle de anlatacak gibi değil. Ya ben anlamiyorum. Madem başka kadinla, sevmiyor atık. Niye hala bırakmıyor sizi?

• Teşekkür ederim

Erkekler Ne Diyor 7

• Az önce üye olup siteyi tanımadan direk soru soranlara fake to fake diyoruz

Yüzbinlerce hesap

Soruna gelince aile içi karışmıyorum

0|0
    0|0
  • Baban sonunda ysptıklarının bedelini agır öder. bence ayrılın gitsin. tas yerinden oynamıs. allah yardımcınız olsun

0|0
    0|0
    • Odermi bedelini harbiden tek dillegim kopek gbi bize muhtac olsun

• Dava edin o yaratığı

0|0
    0|0
  • zor durum panpa allah akıl fikir versin.

0|0
    0|0

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...