Okulda benle ugrasiyorlar?

okulda hep benle ugrasiyorlar normalde okulda sessiz sakin biriyim bu yuzdenmi satasiyorlar kavga etsem keserlermi ugrasmayi

1|0
4|6

En İyi Kız Görüşü

• Sallamamak en güzeli. Baktın çok zorlayıp damarına basıyorlar bir tanesine iki tane çakarsın diğerlerine de ders olur. Sonra topluca dayak atmasınlar tabi. 😀 Belkide bu yüzden sataşıyorlar. Oyuna gelmemek lazım.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kardesim bendede sessizlik cekingenlik vardi onceden ve bir insan sessiz oldugu surece omru boyunca her isini engeller, yani cozumu sart, neyse psikiyatriste gittm , psikiyatri cekingenlik sessizligin yasanmis veya hic yasanamamis duygularin etkisiyle olusacagini veya normaldede var olan ice kapanikligin yasanmis yasanmamis duygularin etkisiyle dahada buyuk artis gosterdigini soyledi. Bu yuzden bana gecmisle ilgili duygu anlaminda ne hissedip hissetmedigimi sordu. Mesela kardesim senin dogdugundan beri dusundugunde cocuklukta veya bugune kadar hic icten ice veya normal sekilde sevdigin biri oldu mu veya olmadi mi? Yalnz hoslantiyi sormuyorum 'sevdigin' diyorum yani hoslantidan biraz fazla aska yakin sadece biraz ufak bir duygu? Bu soru cok onemli cozum yolunun dogru sekilde bulunabilmesi icin. Eger benim gibiyse aynilarini sanada anlaticam bundan kurtulma yontemlerini. Ama iyi dusun emin ol yoksa hicbir ise yaramaz bu yontem

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ya seni seviyorlar çok ya da çok safsn sakalasiyolar bir ihtimal de şu seni kıskanıyorlar

0|0
    0|0
  • Kavga yerine sert konuş. Sevmiyorum bu huylarınızı yapmayin falan de

0|0
    0|0
  • Erkeksin erkek gibi davranacaksin onlara haddini bildir derim yoksa basinda otururlar sesiz sakin biri karakteri de ohle ola bilir sakinlige asik bile ola bilirsin ve ya yanlizligi seviyor ola bilirsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• sessiz olanın ustune gelırler kardesım dünya böyle, dişini göstermek lazım ,

0|0
    0|0
  • Sessizlere hep bulaşırlar

0|0
    0|0
  • dayak yemede knk :/

0|0
    0|0
  • Cesaret Bazen ; Seçtiklerin Değil , Vazgeçtiklerindir. . !

0|0
    0|0
  • Sessiz olanı güçsüz gördükleri için ezerler sessiz olsan bile tavrını koyacaksın başta bende genelde sessiz biriyim ama biri laf etmeye kalkışınca da tavrımı koyarım bir dahada ses edemezler.

0|0
    0|0
Yükleniyor...