Sizde de sosyal medya bağımlılığı var mı?

Facebookta instagramda çok zaman harcıyorum. Uyandigimda ilk olarak hesaplarima bakıyorum. Sanki bu durum hastalikliymis gibi geliyor. Birde herkesin birbirini umursamiyormus gibi davranıp, birbirlerini takip ettiğini dusunuyorum. Bu durumun sebebi nedir sizce?

0|0
310

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bende instagramda ve facebookta çok zaman harcıyorum işten ayrıldığımdan beri. Facei kapamayı düşünüyorum bu yüzden. Yaz tatili geliyor neyseki oyalanacak şey olunca sosyal medyayı umursamıyorum. :/

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 9

• çok şükür yok. taşınırken internetin bağlanması 1-1buçuk ay sürü eksiklğini hissetmedim. telefonda da yoktu internet. ha oldumuda şimdiki gibi takılırım keyfime bakarım... ama şart dğeil yani.

0|0
    0|0
  • Çok yok

0|0
    0|0
  • tek sosyal hesabım bu

0|0
    0|0
  • çağımızın hastalığı XD

0|0
    0|0
    • Evet ama kaç kişi hastalık olduğunun farkında acaba?

• ben farkındayım, lakin kötülüklerin anası "yapacak birşeyimiz yoktu" sebep oluyor, boş zaman insanı böyle şeylerle vakit öldürmeye itiyor, tatilde, gezmede falan 1-2 hafta hiç face girmediğimi bilirim, yani sadece boş zamanlarımda ki bir bagımlılık

• yalnızlık

0|0
    0|0
    • Herkes egleniyor, vur patlasin çal oynasın gorunuyor. Bu konuda ne dusunuyorsunuz?

• İnanmiyorum. Bu kadarinin olabileceğini düşünmüyordum açıkçası. Yer bildirimi yapmak için gidenler var zannediyordum. Bunların sebebi hep kıskançlık bence.

• eziklik ve acizlik

• Malesef bende bagimliyim sorunun cevabi baslikta yatiyo zaten sosyal medya bagimliligi bence

0|0
    0|0
  • Hastasin sen bir an once normale donmelisin;)

0|0
    0|0
  • aşırı derecede güncel haberler spor edebiyat face ınst. swarm daha ne sayyım ki sıkıntı büyük

0|0
    0|0
  • Çok girmem ben ama girdim mi de bırakamam. :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...