Kapat

BEN MİYİM BİR DELİ?

Ya ben mi çok uçuk kaçık düşünüyor ve yaşıyorum yoksa millet mi çok stabil? Benim mi hayal gücüm çok geniş yoksa çevremdekilerin mi çok dar anlayamıyorum. Arkadaş hayal et diyoruz, hayali bile kurallara tabii kılıyorlar. Olan, olmuş şeyleri zaten herkes yapar yapabilir, sen olmamışlara bak diyoruz; o iş öyle olmaz, bir sen mi akıllısın diyorlar :) Millet ben mi delirdim yoksa insanlar mı fazlasıyla akıllı? Çözemedim :( Deliysem de şayet bir ben mi deliyim de hiç benim gibi kırık, pek çok şeyi oldurabileceğine inanan ve bunun bedelini ödemekten çekinmeyen deliler ile denk gelmiyorum?

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• deli falan değilsin ortam sana uymuyor ortam değiştir kendini değiştiremezsin sonuçta :D

0|0
    0|0
    • Değiştirirsin değiştirmesine de geçerli bir sebebi olmalı

• ne konuda donanımlı ve manyak hayal gücü :D

• Belli bir alana gerek yok :)

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun Türk aile yapısında ben şimdi babama baba ben bilim insanı olucam desem beni azarlar git polis ol evine ekmek getir der yani toplum böyle sabit yaşam sürüyor ama ben şahsen Türk toplumunun bu huyundan nefret ediyorum

0|0
    0|0
    • Nefret etmek dışında bir şey yapıyor musun peki?

• Bir yanım kalk hayalinin peşinden git diyor diğer yanım gidersen ya sonra ne olur diyor

• Hani aile biraz cesaret verse vinnn hayalinin peşinden gitmeye hazırım ama işte beni onlar belli bir mesleği olan bir insan olarak zihinde tasarlıyorlar

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Herkesin evrene bakış açısı farklı neticede. sen koyver gitsin kim neye inanırsa onu yaşar böylesi için ne imkansız olabilir ki. Hayal kurmayı bilmeyenin hedefi olur mu hiç?

0|0
    0|0
    • Tüm gerçekler hedeflerden oluşmadı mı?

• Zaten hedefler gerçekçi ama insanı o hedefe ulaştırmaya iten azim ve istekler hayal gücünün sınırsızlığı

• Hayallerin sınırı olmaz ama onlara sadece uzak durup zaten gerçekleşmez de diyemeyiz inanmak lazım bir şeyler yapmak lazım ya yapıpta pişman olmamak

0|0
    0|0
    • İşte bunlardan korkan, çekinen yahut böyle hayaller kursa da amaan işime bakim diyip gereken bedeli ödemeyen insanlar?

• Hiç anlamadım onları anlayamam da sanırım

• Zannımca da şu saatten sonra zaman kaybı..

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...