Evlenmek istiyorum ama?

Arkadaslar 19 yasindayim ama evlenmeyi cok istiyorum :D sebebine gelecek olrsak baba olmayi cok istiyorum kız arkadasimda ayni sekilde anne olmayi cok istiyor.. Her turlu bilgimiz var (cocuk gelisimi okudu kiz arkadasm lisede bende otlandm ondan arastirdm falan).. Yani abarti olacakmdiyeceksiniz ama 2 3 cocugu olan kisiden daha engin bilgilerimiz var bu konuda.. Maddiyat desen Allaha sukur ailelerden destek aliriz.. Bu evlenme konusunu resmilestirmek icin aikelerimizle konusmak istiyoz.. zaten aileler tanisiyor 4 yildir birlikteyiz. tepkileri ne olabilr.. ogrenciyiz daha unide

Güncellemeler:
Guncel

0|0
10|11

En İyi Kız Görüşü

• Evlilikle okul aynı anda pek iyi olmuyor ama üninin son senesi olabilir veya sondan bir önceki sene belki olabilir.

0|3
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• okulla evlilik bir arada iyi olmaz bence

0|1
    0|0
    • :( okul gunu bitirmiyormaslinda cok.. cocuk icin de annelerimiz bakar die dusundk okuldayken

• Anladm.. haklisiniz aslinda da bilmiyom ya :) dusundukce bile ayri mutlu oluyo insan

• olur tabi de iyi dşnmelsn ve ailenin de fikrni al mutlaka

Kızlar Ne Diyor 9

• Merhaba Baba olsam askerliğini yapmamış işi gücü kendisinin olmayan bir erkeğe kız vermem çocuk istemeniz veya diğer şeyler güzel ama daha okul bitmeden işini gücünü eline almadan olmaz bu işler aileye güveniriiz demekle de olmaz kendi gücünüz ile yapmalısınız bununda daha zamanı var bende ki bunu babana danis oda bunları söyler sana

0|0
    0|0
  • Bunu düşünmeniz çok güzel ama bence üni bitmesini bekleseniz daha iyi zorlanırsınız

0|1
    0|0
  • İnancınız varsa neden olmasın

0|0
    0|0
  • Üniversite okuyup evlenen çok var ama senin askerliğin var daha ailelerinizin sıcak bakacağını düşünmüyorum kardeşim hem sizin iconde daha erken yaş olarak değil ama önünüzde kat etmeniz gerekn yollar var

0|0
    0|0
  • Çok erken bence

0|0
    0|0
  • Uni. Bittikten sonra evlenin aceleniz ne

0|0
    0|0
  • Önce mezun olup hayatınızı kurun

0|0
    0|0
  • okulunzu bitirn derler

0|0
    0|0
  • 2 sene daha bekleyin bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• bence okulu bitirip öyle evlenin
    bir evi geçinderecek duruma gelmeden evlenme genç arkadaşım

0|1
    0|0
  • Okulu bitirseniz sanırım daha iyi olur Hayat bu maddi durum insanlık hali bir hata ile kül olur gider Allah korusun ama diploma kül olmaz. bir altın bileziktir. Dedem rahmetli derdiki oğlum üniversite diplomasını alın bir gün lazım olur isterseniz tuvalete asın derdi nedenmi derdi. bir ağa çocuğu imiş zengin iflas ederse çoban bile yapmazlar.

0|0
    0|0
  • Bu kadar bilgi ve güven olduktan sonra Armağan dan bir Barbie bebek almayı hak ettiniz. Ailelerinize söyleyebilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Yillarin hasreti :)

• Bu yaşta başka kapı araman inandırıcı gelmiyor. Çocuk bakımı hakkındaki o yüksek güvenin bunu açıklıyor.

• Senin dusuncendir.. yorumsuz

• Okulu bitirin, biraz kendinixle hayatı yaşayın sonra o sorumluluğa girersiniz.

0|0
    0|0
  • Amacseks gibi geldi daga hayata atilmadan evlenirsen cabuk bosanirsin

0|0
    0|0
    • Kardes oyoe niyetim olsa kizilayda yaziyo yerlerde ceyda 053... veririm 3 5 lira sorun olmaz.. cocugumuz olsn amac.. illaki o da olur :)

• ben o acıdan demedim ikinizde azgın olursunuz evlenelimde rahat yapalım diye ama elin ekmek tutmadan bu işe kalkışırsan hayatın zorlukları yakanı bırakmaz cocugunuz olur ama huzurunuz olmaz

• Hayirlisi neyse o olsun kardesm

0|0
    0|0
  • Sen önce bir büyü askere git bilgi yetmez sorumluluk kolay sanıyon daha baba parası yemeyle olmuyor bir nişanlılık sürecine girin bak strese

0|0
    0|0
    • Stress pek sanmiyorum.. asker icinde okul dondurulur kisa donem olr..

• 4 yıl bitmeden nasıl kısa dönem oluyo 😀 sen bir askere git anlarsın bu kadar basit görmeyin çok kolay değil evlilik seneye düşünce yapın değişir olgunlasacaksınız şu an ki düşünceler bizde de oldu o yaslarda mantıklı olunmuyo

• al bir suri yallah yallah

0|0
    0|0
    • Ne sacmaliyoz xper kasma amacli insan

• Çocuk bakmak kitaptan okumaya benzemez ayrıca bilgi değil tecrübe daha önemlidir

0|0
    0|0
    • Tecrubede engin degiliz tabi ama akrabakarimizin 0-3 yas arasi cocuklari elimizden gecmistir hepsi. d

• Üniversite bir bitsin hele ne bu acele

0|0
    0|0
Yükleniyor...