Sizce çok dikkat çeker mi?

Arkadaşlar ben mini etek altına topuklu ayakkabı giyiyorum. Üstüme giydiğim kıyafetlerde biraz açık. Sizce dışardan nasıl duruyor? Bu tür giyinenler hakkında ne düşünüyorsunuz? Birde benim tüm arkadaşlarım kapalı. Bu giyimim yüzünden beni bir gün dışlayabilirler mi?

Güncellemeler:
Arkadaşlar nasıl foto ekleyebilirim
[url=http://hizliresim. com/LAJrva][img]http://i. hizliresim. com/LAJrva. png[/img][/url]
Eteğim 1-2 parmak daha uzun

0|1
12|28

En İyi Erkek Görüşü

• Kimse kimseyi tercihlerinden veya giyim kuşamından dolayı dışlama hakkına sahip değil. Belki karşındakine yanlış veya ayıp gelebilir, fakat bu senin tercihin senin kararın. Sen kendini bu şekilde mutlu hissediyorsan başkalarının görüşlerini umursamamalısın. Sürü psikolojisine kapılıp onların beğenisine ve hoşgörüsüne göre yaşarsan o zaman nerede kendi kararların, nerede kendi zevklerin?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni dışlamazlar fakat bir müslüman olarak seni uyarmiyorlar mı? Bence açık giyinmekte bir problem yok herkes özgür ama dışardan nasıl göründüğünü soruyosun hoş durmuyor çirkin görünüyor çıplaklık değil sadece kendini teşhir ediyormus gibi oluyorsun üst açıksa alt kapalı olmalı alt açıksa ust bence herşeyin bir dozu olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• Markete falan bu şekilde gidiyorsan dikkat çekmeye çalışan birisin. Yemeğe, eğlenmeye falan gidilir bu şekilde.

0|0
    0|0
  • Yaşadığın şehir yapısına göre sıkıntıysa ve arkadaşların sürekli senin yanında kendilerini kötü hissederse fazla açık mesela bağlarını koparabilirler tabiki.

0|0
    0|0
  • Mini ve topuklu ikilisi genelde tüm bakışları mıknatıs gibi çeker ve. Vay be hatuna bak len diye sözler edilir 😊😊 arkadaş konusuna bir şey diyemem. Kızların elli çeşit haset edeni var.

0|0
    0|0
  • Genelde "Fahişe" veya "Kaşar" gözüyle bakıyorlar, arkadaşların gerçek arkadaş ise, seni kesinlikle dışlamayacaktır. Giyim tarzı her bireyin kendi zevkine kalmıştır.

0|0
    0|0
  • İğrenç.

0|0
    0|0
  • Giyebilirsin sakınca yok

0|0
    0|0
  • Olabilir knk

0|0
    0|0
  • Çekebilir

0|0
    0|0
  • Toplum olarak kendimize uymayana tüh kaka demeyi sevdiğimiz bir gerçek olsa da başkaları yüzünden giyimini keyif aldıklarını değiştirme kimsenin kimseyi yargılama hakkı YOK!

0|0
    0|0
  • yakışıyorsa sorun yok. kıyafetten tahrik olacak kadar bağnaz değilim cok şükür ama yakışmıyorsa giyme. toplumun ne dediği değil senin beğenmen önemli. bende dar pantolon giyiyorum toplum sevmeyebilir ama ben seviyorum :))

0|0
    0|0
  • Mini etek altına topuklu hiç yakışırmı bilmiyorum bence yakışmaz makul topuksa tamam anlarım leylek gibi görünürsün.

0|0
    0|0
  • kendi resmini değilde seninle aynı tars bir bayanın görselini paylaşsaydın daha aydınlatıcı olablilirdik :) sen de kapalıysan sıkıntı olabilir. aksi takdirde toplumdan dışlanmassın hatta gözler üzerinde olur.

0|0
    0|0
  • Giyimini görmem lazım dostum

0|0
    0|0
  • Çeker tabiki mk

0|0
    0|0
  • soru sordugun yerde resım ekleme var ordan ekleyebılırsın canım

0|0
    0|0
    • Soruyu düzenleyemiyorum ya

• Dizimden 4-5 parmak yukarda etek altına siyah çorap ve topuklu ama topuklum çok yüksek değil. Üstüne bazen askılı siyah badi-bolera bazende gömlek giyiyorum

• hmm ıyımıs ama dedım ya gızlıden cıkabılırmısın ya da bı bulurmusun benı ok

• insanları giyimine göre eleştirmek dışlamak çok yanlış

0|0
    0|0
  • vizite ücretlerini merak ediyorum :o

0|0
    0|0
  • gündüz sokakta geziyorsan pek hoş karşılamıyoruz

0|0
    0|0
  • antalyada cok var senın gıbı gıyıhnen bakmıyorum bıle :D

0|0
    0|0
  • O kıyafetleri giydigin semtin yapsina bağlı

0|0
    0|0
  • bence biraz sıradan giyin

0|0
    0|0
    • Sürekli giymiyorum arada giyiyorum

• arada da sıradan giyin özel günlerde havalı giyin

• abazalar bakar işte ne olucak okadar.

0|0
    0|0
  • Direk poponu başını kesip oros.. diyoruz bir düşün :D

0|0
    0|0
  • kaşar diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • İyi niyetli düşünmem, o görüntün karşısında.
    Açık ve net diyeyim. Bir de yüzün güzel vücudun ince zayıf ise...

0|0
    0|0
    • Vücudum ince ve zayıf ama yüzüm orta güzellikte

• Vücudun güzel yüzün de okşanacak kadarsa sorun yok. Ateşin nasıl peki?

• Eve gidince sizleri düşünüp 3 bir çekiyorum

0|0
    0|0
  • yollu derler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Herkesin kendi tercihi.

0|0
    0|0
  • Hizliresim yaz gir ordan fotoğraf yükleyip linkini kopyalayıp buraya yapıştırıyosun.

0|0
    0|0
  • Hoş görüntü değil bana göre

0|0
    0|0
  • Ben her bölgeden dekolte beğenmiyorum açıkçası yani ya etek kısa olucak ya da üst açık ama onun dışında eğer beğeniyorsan giyersin tabi ki kimseyi ilgilendirmez

0|0
    0|0
    • Altıma çorap giyiyorum

• Anladım arkadaşlarını da dert etme bence sana değer veriyorlarsa bunu umursamayacaklardır

• Dislamazlar ama sizi onların yanında sozlu taciz. ederlerse bu onlarında hosuna gitmez en. azından biraz. ceki duzen vermekte fayda var.

0|0
    0|0
  • dışlarlarsa ayıp ederler bana göre bir şey düşünmem herkes istediğini giyebilir.

0|0
    0|0
  • ay acaba çeker mi

0|0
    0|0
  • Arkadaşlarını bilmem de, dikkat çekme çabasında olduğun düşünülür. Dekolte vericeksen bir yerden ver en azından hem mini hem topuklu hemde üstündeki açıkmış, e ne kaldı dikkat çekmediğin yer olarak?

0|0
    0|0
    • Ya açık dediğim üstümde dekolte yok sadece boğazımın biraz aşağısı

• İstediğin gibi giyin ben sadece bulunduğumuz toplumun sana bakış açısını sözlerle ifade ettim. Eğer yaşadığın yer bu tür şeylere alışıksa giy ama değilse biraz daha dikkatli ol

• Yaşadığım yerde sıkıntı yok ama arkadaşım şakayla karışık onu giyersen yanımda gezdirmem dedi ve benden uzaklaştığını hissediyorum

• Kapali acik mevzusu disinda altin aciksa ustun kapali olmali obur turlu basit durursun

0|0
    0|0
  • Herkesin tuttugu kendine

0|0
    0|0
  • Tabikide dikkat çekici bir görüntü. Ancak arkadaşların öyleyse ne olmuş ki. Herkes olduğu gibi kabul görmeli.

0|0
    0|0
Yükleniyor...