Hoca çocuğumla alay etmiş?

Arkadaşlar kızım 9 yaşında sürekli resim yapıyor okulda da resimden burslu zaten bizde kariyeri o yönde düsünuyoruz yeni bir resim hocası gelmiş birkaç resim yapınca çocuğu kulağından tutmuş bu kadar resmi çeyizine mi koyacaksın demiş yırtmış yedirmeye çalışmış kağıdı cocuga, kız benimle alay ettiler herkes güldü diyerek ağlayarak geldi yanıma 1 hafta oldu hiç ilgisiz çizdiği resimleri de çöpe atmış pek konuşmuyor ben şimdi ne diyeyim o hocaya? Siz benim yerimde olsanız ne yapardiniz

0|1
12|23

En İyi Erkek Görüşü

• Biraz troll soru gibi geldi fakat eğer ki doğru ise, milli eğitime şikayet etmenizi öneririm. Ayrıca iyi ki çocuğun babası ben değilim. Çocuğumun resme ve sanata olan ilgisini artırmak adına mükemmel bir tabloyu hocanın üzerinde gösterip, renk tonlarının hangi renkler ile elde edildiğini öğrenmesi adına çalışmalar (!) yapardım.

0|1
    0|0
    • Evet, benzer baslikla soru yazmis ard arda...
      "Arkadaşlar kızım 8 yaşında öğretmeni tahtadaki bir soruyu bilemedi diye bağırmaya başlamış kulağına kitapla vurmuş bana sağ kulağım duymuyor dedi doktora gittik zedelenme olmuş zarda dedi ben şimdi napayım? Tek kulağı hoca yüzünden duymuyor ben şimdi napayım? Siz benim yerimde olsanız napardiniz? ?"

... Biz de saf saf cevap veriyoruz... Madem trolleyeceksin bari daha pembe sorular sor. Yarin birgun cocugun olur, bunlarin hepsi de basina gelir uzulursun...

• @YannisPipisipis Ben tek çare buraya yazıyorum yazdığın terbiyesiz yoruma bak. İstersen sana burda öğretmenin okulun adresini veririm trol yazmış birde.

• Tamam, sen beni admine sikayet et, ard arda iki soruyu senin sormadigin cikar ortaya beni de banlarlar. Ayrica bu vicdan azabi da bana yeter.
      Ayip, bir de terbiyesiz yorum diyorsun. 2-3 xper fazla alacaksin diye boyle hassas konular kullanilir mi!..

En İyi Kız Görüşü

• mahkemeye git savcılağa git okula şikayet etmekle kalma böyle bir anlayış zihniyet yok bir insanla üstelik küçük bir insanla iletişim halinde bir de öğretmen bu kadının öğretmenlik yapmasına izin verilmemeli düş peşine bırakma yakasını yaptığı muameleye bak

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 22

• ''yedirmeye çalışmış'' yapmayın yahu, troll soru olur da böyle ciddi bir konuda yapmayın bari. Kimse bana bunun gerçek olduğuna inandıramaz, bide millet gelmiş altta kızıp bağırıp çağırıyor. Hangi devirde yaşıyorsunuz, öğretmenin hükmü mü kaldı, öğretmenin ne öğrencide ne de veli üzerinden bir otoriterisi mi kaldı? Arıyorlar o malum numarayı, yarım saat içinde soruşturma başlatılıyor. Siz de milletle kafa bulun...

0|0
    0|0
  • Eğer ileride kızıma aynı muameleyi yapsalardı.
    O hocanın kemiklerini kırardım. Hayatı boyunca sakat gezerdi.
    Yiyeceğim dava ya da cezalar umrumda bile değil.

1|0
    0|0
    • Benim geldiğimi duyunca çıkmış zaten benim şikayetini de onemsemediler hocayı tuttular

• Dava edin, sizin çocuğunuza hiç bir hakla bunu yapamazlar.
      Vize dönemimde bir hocada benim kağıdımı durup dururken almıştı. Boş kağıt gitti.
      Sebebini sorduğumda arkadaşınla konuştun demişti, oysa öyle bir durum yoktu.
      Kalkıp hocayı dövmeye ayaklandığımda tuttu arkadaş götürdü beni.
      Böyle şeylere hiç gelemem. Zaten kimseye kendimi ezdirmeyen bir yapım olduğu için...

• Siz ne yaptınız? resim yırtmak çocuğa yedirmeye çalışmak nedir lan? ağzını burnunu paramparça ederim o hocanın.

1|0
    0|0
    • Gittim okula duyar duymaz zaten benim geldiğimi öğrenince hoca da kaçmış müdürleri konuştum onlar da ogretmeni tutuyor birde sizin çocuğunuz burslu burda hocaya saygisizlik yapamaz dediler..

• O müdürleride, hocayıda komaya sokardım ben. Öyle eğitim olmaz.

• vay o... çocu agzına sıcardım gidip bir tanıdık varsa git yap
    https://www.youtube.com/watch?v=c4NzSHtJvl4

1|0
    0|0
    • Müdür öğretmenler hepsi hocayı savunuyor utanmasalar orda kızıma ceza verecekler

• Şerefsiz herif ya git sikayet et valla her yere ulan çıldırdım yeminle

• Durumu müdüre anlat. Hatta o kişi hakkında şuç duyurusunda bulun. Sorun ne yaptığı değil sorun isteği üzerine bir düşünceyi ortadan kaldırmaya çalışmış. Bence kızınızla daha çok ilgilenin ailecek resim başlayın motive amaçlı lütfen son gelişmeyi bana bildirin özelden

0|0
    0|0
  • o hocanin kafasini çöp kutusuna sokardim. Kızim tatmin olmayacak belki bunu yapinca. Ama o güzel kardeşim hoca. Bir daha hic bir insana bu sekinde davranip, uzemeyecek.

0|0
    0|0
  • Once cocugu bir pedagoga goturun, eger gercekten soylediginiz gibiyse is buyur, oyle ogretmen olmaz, meslekten ihraca kadar gider. Her kim olursa olsun cocugunuza siddet gostermesine izin vermeyin, cocugunuza da ozguven asilayin...

0|0
    0|0
  • direk ilce milli egitime dilekce gönderin bu tip hocalarin degil hocaligindan insanligindan dahi süphe ediyorum. bu arada cocugunuzda cekingenligin dahada ileri boyutlara gitmemesi icin bir psikiyatr la görüsün derim.

0|0
    0|0
  • şikayetçi ol

1|0
    0|0
  • Ortaligi yikarim o kadihi ona yediririm.

0|0
    0|0
  • Sonra eğitimcilere şiddet uyguluyorlar oluyor, aynı şeyi çocuğuma yapıldığını tahmin bile edemiyorum ağzını burnunu kırardım.

0|0
    0|0
  • Soru gercekmi bilmjyorum ama dava acar perisan ederdim

0|0
    0|0
  • pesine dusup dava falan acardim ben olsam. yemin ederim yapardim lan. kariyer falan birakmazdim ekmeginden ederdim onu.

0|0
    0|0
  • Mahkemeye veririm asla da affetmem..

0|0
    0|0
  • Mudure olmadi milli egitime olmadi polise. cok rahat bitirirsin hayatini. ve bitirmelisin. oyle biri hocaliga devam etmemeli.

0|0
    0|0
  • Anasını bellerdim başka okula verirdim

1|0
    0|0
    • Özel okul ve burslu zaten

• Yönetimi ayağa kaldır örgütleyebilirsen diğer velilleri de örgütle hocayı mahkemeye verin attırın o okuldan. Böyle de anarşist gibi oldum ama 😄 senin çocuğunun geleceği sonuçta

• bir dakka bir dakka özelse paranda vardır senin medyaya duyur acil

• Hocayı sürdürülecek hatta görev dahi yaptırmam elini ben kırarım acık net

0|0
    0|0
  • Yaşına bak soruna bak.
    Biraz kalite ve zeka koksun, sorun.
    Trol olmanın da bir namusu var...

0|0
    0|0
    • Yaşım 29 kardes sizin gibi namussuzlar yüzünden bu ülkenin hali böyle iste

• İnşallah canım ya

• Hım hem de edepsizsin..
      Bu da iyi. Ağıza bak ağıza...
      29 yaşında kadınmis bir de...
      Edep önemli şey vesselâm...

• Yaşıyor mu hala o hoca

0|0
    0|0
  • isim soyisim ver sadece

0|0
    0|0
  • Dalarım o hocaya dangalak insan

0|0
    0|0
  • Kusura. B hoca tam bir oc

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Şikayetçi olurum. Sonra okulu değiştirtirim.

Sonuç olarak benim çocuğumun psikolojisini yıkanın hayatını yıkarım.

0|2
    0|0
  • Mutlaka şikayet etmeniz gerekli kimse sizin çocuğunuza böyle muamele gösteremez herkes haddini bilmeli hakkınızı arayın çocukların emek verdiği her şey gelecekleri için yapı taşı ve kimse bunu ayaklarıyla ezemez

0|0
    0|0
  • Şikayet edin

1|0
    0|0
    • Şikayet ettim fakat hocayı savunuyorlar ben öyle birşey yapmadım diyor

• Git olay cıkar ne hakla bir cocuga şiddet uygulama gücünü kendinde görür savcılığa git şiddet yasak soruşturma acılır.

0|0
    0|0
  • Öldürürüm valla

0|0
    0|0
  • Nasıl bir şey ya bu?
    Bu nasıl bir öğretmenliktir?
    Öğretmen mi bu insan?
    Şikayet ediniz. Böyle olmaz. Bu çocuğun çocukluğunu, resmettiği hayallerini böyle kullanamaz.

0|0
    0|0
  • okul müdürüne git gerekirse okulunu değiştir şikayette bulun

0|0
    0|0
  • bunu resim öğretmninin demesi de ayrı bir facia şikayet etcn canım üstne git

1|0
    0|0
    • Şikayet ettim ama umursamadilar

• aa, daha yukarıya şikayt et umursmadlar de çocğnu savun nasıl böyle yapar bir öğretmn öğrencsne bn de öğretmnlik okuyrm sinrlndm resmne

• Mudurle konusurdum

0|0
    0|0
  • Agzina sic bence

0|0
    0|0
  • Şikayet edilmeli o cocugun hayallerini calmıs

1|0
    0|0
    • Haklısınız ama hocanın tarafını tutuyorlar

• müdüre değil meb e şikayet edin

Yükleniyor...