Ateistlerin kimliklerinde dini inanc kısmında ne yazıyor?

Ateistler bunu da açıklasın.
Detayı randomla uzatmak Asjsjssjsj

0|1
5|22

En İyi Erkek Görüşü

• Senin de cumhuriyet kimliğin var ama saygın yok işte ne yaparsın

2|3
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kimsenin kimliğine Müslüman yazarken babasına bile sormuyorlar.. Benimkine sormamışlar şahsen, dava açmayı düşünüyorum 😂

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• 18 yaşından sonra da kendi tercih ettiği dini yahut dinsizliği nüfus cüzdanına yazdırabilir. Türkiye Cumhuriyeti'nde şeriat ile yönetilmiyor neticede. Ayrıca milletin dini inançlarında size ne.

2|0
    0|0
  • Nüfusa gidip sildirilebiliyor ve din hanesi boş bırakılabiliyor. Ben Ateist'im kimliğimde İslâm yazıyor ama unutmazsam eğer bir ara gidip sildireceğim.

0|2
    0|0
  • Babanın kimliğinde ne yazıyorsa o yazar. Dava açıp sildiriliyor.

2|0
    0|0
  • Bir şey yazmasının bir önemi yok. Ne de olsa varlığına inanmadığı bir şey oraya yazıyor. Ama ne garip. Çoğu ateist yokluğuna inandığı bir şeyin varlığına tahammül edemiyor.

0|0
    0|0
  • ASJDJDSAJDS ateistsavar ne lan jsajdasjsdj

1|0
    0|0
  • Dunyanin hemen hicbir ulkesinde kimlikte dini inanc kismi olmaz... Hatta bati ulkelerinde baba ismi de olmaz... Bizde var...

0|1
    0|0
  • Kimliğe dini inanç yazmak da ancak bu salak, ülkeden çıkar

0|0
    0|0
  • İslam yazıyor benimkinde. Sormadan yazdıkları için...

0|0
    0|0
    • Asıl ateist bir adamın tasarladığı bilgisayar üzerinden, agnostik/ateist/budist birinin işletim sistemini kullanarak, üniversalist birinin bulduğu internet üzerinden ateistleri eleştirmek komik.

• Bu senin dusuncen. Bana gore de Allahin var ettigi evrende nefes alman komik.

• Hadi bunuda açıklasınlar

0|0
    0|0
  • Hiç birşey

0|0
    0|0
  • Bence g. t korkusundan, gelecek kaygısından ötürü islam yazıyorlardır

1|0
    0|0
  • İbretlik soru merak ettim bende :D

0|0
    0|0
  • Geçenlerde ateistin biride ölülerinize pamuk tıkıyorlar diye alay etmişti bende beğenmediysen sizede şampanya şişesi tıkasınlar demiştim

0|0
    0|0
  • Boş bırakıyorlar

0|0
    0|0
  • Benim kimliğimde boş durumda. Bu arada ateist değil deistim.

0|0
    0|0
  • Hahahaha nike bak laaa 😂😃

0|0
    0|0
  • ateizm yoktur. neyin kafasını yaşıyorsunuz?

0|0
    0|0
  • Kimlikde ne yazdığının ne önemi var onu merak ettim?

0|0
    0|0
  • benim müslüman yazıyor ama ateistim ve bir gün kimlik hanemden dini kaldıracağım.

0|0
    0|0
  • Bilemiyorum genellikle Laylaylom

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...