Buranın size kattığı bir şeyler var mı?

Buranın size kattığı bir şey var mı? Bir yararı oldu mu? Ne zaman keşfettiniz bu siteyi?

Güncellemeler:
Buradakilere hakaret edenler, neden hala buradasınız o halde?

0|0
3|22

En İyi Erkek Görüşü

• Buranin bana yarari Turkiye'de belli bir zihniyeti daha iyi tanimama neden oldu ve insanlarin goruslerine saygi duymam gerektigini ogretti. Biraz daha konuskan birisi yapti :) ama sunuda ogrendim burdan kimseyle ozelden konusup arkadas olunmayacagini cunki burda cogu kisi daha hayattan ne istedigini bilmiyor. Bende biliyorum diyemem yasimdan dolayi zaten :) salakca seyler yapma cok sacma. Genelde burdaki insanlarla zit goruslerdeyiz.

3|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• Bir arkadaş sayesinde o söylemişti aklımdakileri soruyorum vs diye 3 yıl oldu sitenin kurucularındanız nerdeyse baya eskilerden yani kimler geldi kimler geçti Yunus'um vardı hey gidi :) Spor kategorisinde çok sıkı tartışmalar muhabbetler dönerdi şu aralar pek eski tadı olmasada yinede güzel site kattığı şeyler oldu tabi dğişik düşünceler insan profili sorduğum sorularda çok farklı cevaplar sıkı dostluklar arada tartışmalar zaman zaman beni gülümsetmesi film tavsiyeleri almam vs site güzel bana göre eğlenceli :)

1|0
    0|0
  • Daha fazla aptalliktan başka birşey göremedim.
    Bu kadar aptali bir araya toplayabiliyorlarmiş bunu gördüm.

1|0
    0|0
  • 2012

1|0
    0|0
  • vardır muhakkak :)

1|0
    0|0
  • Bu ve bunun gibi platformlar da genelde insanlar sorularına cevap bulmak için girerler ama bazen bir bakış, bir söz de dikkatini çekebilir insanın ve iletişim kurabilir önemli olan şudur ki.. Gerçek hayat da nasılsan, internet de de öyle olmalısın bir duruşun bir çizgin ve değişmeyen karakterin olmalı neysen o olmalısın kısaca... - KS insanlara, bilgi katar, tecrübe katar, belki de ruh ikizini bile bulmanı sağlar zaman gösterir paylaşımlar gösterir.. Flexible bir platform..

1|0
    0|0
  • Türk kızlarını ögrendim sayılır

1|0
    0|0
  • Cok bos insan varmis onu gordum ve gercekten mutlu oldum

1|0
    0|0
  • Çok sayıda sığ insan tanıdım.

1|0
    0|0
  • Hayır yok. 1.5 sene önce

1|0
    0|0
  • hiç bir şey yok 3-4 sene önce sanırım dahada önce olabilir

1|0
    0|0
  • İnsanlardan ne kadar tiksinebileceğimi keşfettim ^_^ 2 sene oluyor sanırım

1|0
    0|0
  • bir yararı olmadı ama kızlardan soğudum kısacası zarardayım :D

1|0
    0|0
  • insanlara güvenim fazla yoktu artık hiç yok mk

1|0
    0|0
  • zaman kaybı

1|0
    0|0
  • sıkıntımı alıyor tek kattığı bu

1|0
    0|0
  • Boktan biyer ama napacan guluyom egleniyom cansikintisi?

1|0
    0|0
  • hiç birşey kattığı yok :D

1|0
    0|0
  • saçma sapan şeyler işte zaman geçmeyince napçan

1|0
    0|0
  • insanların özgüvensizliğini

1|0
    0|0
  • yok.

0|0
    0|0
  • Konusmuslugumuz nedden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Evet insanların göründüğü gibi olmadığını

1|0
    0|0
  • valla buradakiler sayesinde normal bir insan olduğumu anladım 😂

1|0
    0|0
  • erkekleri çok dar fikirli sanıyordum hala öyleler ama aradaki istisnaları görmek umut verici ^^

1|0
    0|0
Yükleniyor...