Hayatınızdaki insanların zamanla değiştiğini gördüğünüzde ne yapıyorsunuz?

Hayatınızdaki insanların zamanla değiştiğini gördüğünüzde ne yapıyorsunuz? Olduğu gibi mi kabulleniyorsunuz yoksa ilk tanıdığınız halini özleyip sitem mi ediyosunuz?

0|0
30|32

En İyi Erkek Görüşü

• İnsanlar değişebilir onlara sitem etme hakkımız olduğunu sanmıyorum tek yapabileceğimiz yeni olduğu kişiyi hayatımızda istiyor muyuz? Cevabımız evetse onu yargılamadan hayatımızda olur. Hayır ise ona hayatta başarılar diler ve hayatımızdan çıkarırız.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Nasil degistiklerine bagli.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 31

• İnsanlar değişir zamanla ama şayet değişim beni üzecek şekildeyse ben tanıdığım ve bildiğim olanı isterim; hatta sitem ederim özlediğimdendir o da :) Karşıdaki anlarsa zaten bir şekilde çözer bunu; kayıtsız kalırsa ya da önemsemezse, ben de değişirim bu kez soğuyarak...

0|0
    0|0
  • Yazıo oluyo diyom

1|0
    0|0
  • Bende değişiyorum, o yüzden herkesi kabulleniyorum

1|0
    0|0
  • Hepsine bay bay

1|0
    0|0
  • Değişenleri değiştiriyoruz :)

1|0
    0|0
  • Olabıldıgınce Orjınal Kalmasını saglarım :)

1|0
    0|0
  • sogurum dırek

1|0
    0|0
  • Kendimi değiştirmemeye onları sasirtmamaya geyret ediyorum

0|0
    0|0
  • Olduğu gibi kabulleniyorum

0|0
    0|0
  • O insanı hayatımdan çıkarıyorum.

0|0
    0|0
  • Ne zaman bana değiştiğimi söyleseler anlıyorum ki onlar değişiyor ve ufaktan aradan çekiliyorum. Bu yaştan sonra kimseyi düzeltmeye çalışamam. Herkes aklını kullansın. Çay var mı ya çay içesim geldi benim :) Günaydın :)

0|0
    0|0
  • genelde seviniyorum aslında amipe bak la evrimini tamamlamış da adam olmuş diyorum bazen onuda öyle kabullenip bagrıma basasım geliyo

0|0
    0|0
  • Takmıyorum

0|0
    0|0
  • sitem falan etmem kabullenirimmm

0|0
    0|0
  • bana zararı olacak şekilde bir değişim yolundaysa, yoluna bensiz devam etmesini sağlıyorum :)

0|0
    0|0
  • Sitem etmedim ama mesafe koydum bazilarida olumlu yonde degisti tabi , tamamen gittiler cikardim hayatimdan mesela

0|0
    0|0
  • İnsanlar değişmez, biz farklı bakarız

0|0
    0|0
  • nasıl değiştiğine bağlı tabi de benim tanıdıklarım kötü yönde değişti. hele biri var koyu akpliyken 180° dönüş yapıp koyu chpli oldu. dönek olduğu için kötü

0|0
    0|0
  • özleyip sitem ediyorum

0|0
    0|0
  • Vay be yaslanmisiz diyorum ) okadar...

0|0
    0|0
  • Çok nadir karşılaştığım 1 durum

0|0
    0|0
  • Normal Karşılıyorum.
    #DeğişmeyenTekŞeyDeğişimdir

0|0
    0|0
  • Hiç bir daha hayatımın kapısını açmıyorum evde yok dedirtiyorum

0|0
    0|0
  • Tabi ki sitem ediyoruz 😊

0|0
    0|0
  • İletişimimi kesiyorum.

0|0
    0|0
  • bir sigara daha yakiyom

0|0
    0|0
  • Siliyorum.

0|0
    0|0
  • oluruna bırakıyorum.

0|0
    0|0
  • sitem ediyorum hep...

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 29

• Çok yakın bir arkadaşımla ilgili tam olarak canımı yakan bir mevzuya değinmişsin tebrik ediyorum seni 😊 ve evet insan eskileri özlüyor. onun değişimi seni korkutuyor. aslinda sanırım seni korkutan onun değiştiğini gördüğün için kendi değişimini de farketmeye başlaman oluyor. bilmiyorum karışık mevzular 😊

1|0
    0|0
  • Bende degistim kimseyi suclayamm

1|0
    0|0
  • Olumsuz yönde bir değişim varsa üzülüyorum ama olumluysa sevinirim. Aramızdaki samimiyet değişmiyorsa sıkıntı yok.

1|0
    0|0
  • Buna şasirmiyorum

1|0
    0|0
  • Olduğu gibi kabullenmek gerek ama biz en çok özleyip sitem ediyoruz

1|0
    0|0
  • O anki haline bağlı biraz da. Bu hali işime geliyorsa neden sitem edeyim? Olayı kendi yararıma çevirmeyi bilirim her zaman. Yaparım yine bişeyler. Baktım olmuyor çıkarırım hayatimdan.

1|0
    0|0
  • serbest bırakıyorum

0|0
    0|0
  • değişmeyen tek şey değişim :) değişime ayak uydurman gerekiyor :) olduğu gibi kabullenirim :) muhtemelen ben de değişmişimdir karşımdaki de beni öyle seviyordur :) birbirimizi değiştiriyoruz ister istemez :)

0|0
    0|0
  • Değişmiyorlar, artık senden çekinmedikleri için istedikleri gibi davranıyorlar.

1|0
    0|0
  • Tuhaf geliyor.. ama bunu kendimde de fark ettim.. :) İnsanları samimiyete alıstırıp soğuk davranmaya başladım bu defa onlar samimi gelince ben sasırıyorum :)

1|0
    0|0
  • Eğer kötüye gidiyorsa hayır kabul etmiyorum

0|0
    0|0
  • Uzaklaşıyorum..

0|0
    0|0
  • Hepsi de değişiyor be yazık

0|0
    0|0
  • Hoşlanmadıysam bu değişimden hayatımdan çıkarıyorum.

0|0
    0|0
  • Hayatımdan çıkartıyorum. bir gün öyle bir gün böyle olan insanlarla isim yok benim.

0|0
    0|0
  • Soğurum

0|0
    0|0
  • yo kabullenmemde kendi karakterini ortaya koyuyo sonucta ilk basta üzülürüm sonra dan umursamamaya calısırım

0|0
    0|0
  • Olduğu Gibi kabul ediyorum

0|0
    0|0
  • Degisime göre durum degisir. Bircok zaman yerinde saymaktan iyidir aslinda...

0|0
    0|0
  • Hayatımdaki insanların tanıdığım gibi kalmasını istiyorum

0|0
    0|0
  • Bisey yapmiyorum kabullenmeye calisiyorum ama sonra bir sekilde uyusmazlik oluyor uzaklasiyoruz.

0|0
    0|0
  • Ona göre davranıyorum.

0|0
    0|0
  • herkes değişir. büyütmeye gerek yok

0|0
    0|0
  • İlk başta üzülüyor sonra ben de değişiyorum ona karşı...

0|0
    0|0
  • Değişimlerini izliyorum..

0|0
    0|0
  • hiç birşey. uzaklaşıyorum sadece

0|0
    0|0
  • O kişiden uzaklaşıyorum

0|0
    0|0
  • Soğurum ve genelde vazgecerim ondan

0|0
    0|0
  • beni üzecek bir şekilde değişim varsa kendimi geri çekerim sitem ederim birazda

0|0
    0|0
Yükleniyor...