Sizin bu beceriksiz egosu yüksek Türk kızlarınızın hali ne olacak?

Bakın arkadaşlar ben Türk insanını severim saygım ölene kadar ama bu şimdiki nesil Türk kızları nereye gidiyorsunuz? Biz geleceği kime emanet edeceğiz? bir yaratıcı olun artık, çıkarın hayatınızdan şu Özentileri kendiniz olun artık ya. O şunu yaptı bende yaparım, bu şunu giydi aynısını bende istiyorum, hayatında kitap okumamış ben herşeyi birim havasından vaz geçin artık yoksa erkekleriniz tarafından nesliniz tükenene kadar terk edilmeye MAHKUMSUNUZ! !!!

Güncellemeler:
UlaN gizli sana diyorum terörist değilim Türk değilim Kürt değilim ama kocam Türk eski Türkleri seviyorum ben. Şu an ki nesil bok gibi gidiyor haline yan sen haline.

0|4
4|19

En İyi Kız Görüşü

• Ellerinize sağlik. Yanliş anlamazsaniz nerelisiniz?

1|0
    0|0
    • Söylemesem olurmu hakkını helal et kardeşim

Erkekler Ne Diyor 19

• Güzel insan... sistem insanları bozdu "Öz"lerinden saptırdı "Sevgi"lerini emdi "Bilgi"lerini sömürdü düşünmez, sorgulamaz, sevmez sevemez oldular... yalnışlar doğruları götürdü hep, halbuki doğru olan kaç şey yaptılar ki? etrafına bak güzel insan... yaşamın içinde kendini sosyal sanan çok yanlız var, sevgiden uzak "İnsan"dan uzaklar aslında... hiçbir "Sevgi" bağı kalmamış hepsi kopmuş, toplumun renginin büyük bir çoğunluğu solmuş gitmiş halde.. ancak bu umutsuzluk değil, eminimki çok farklı bir dünya'ya uyanacak güzel "İnsan"lar birgün... hep inandım cennetin yer yüzünde var olduğu güne... Evet güzel insan, insanlar özendiler, düzensiz ve olmadık zevklerine kaptırdılar "Soyut" zevklerle var edilen sistem'e dahil oldular, birer köle, esir, robot oldular... "İnsan" mucizedir ancak farkına varmamalarını sağladılar hep ve bu konuda hassas çok iğrenç şeylerle insanların "Öz"üne saldırıyorlar sanki bir kukla gibi iplediler güzelim "insan"ı... Sen güzel insan bir farklılık ol, solmuş renksizlikte renk ol hep, mutlu ol, pozitif ol.. "Hayat" olgusunu benimse "Sevgi"nin bağını kur kalbinde "AŞK"ın sonsuzluğuyla var et "Öz"ünü hep sorgula sürekli "Neden?"leri kovala zihninde sorgula bilineni, bilinmeyeni hiç üzülme güzel insan... ve unutmaki herkes, herşey gibi sende bir mucizesin ve insanlara hep bunları aşıla, paylaş, öğütle, bilmedikleri öğren insanlardan ve öğret... çok mutlu ol güzel insan "Neden?"lerin bol olsun...

1|0
    0|0
  • Allahına kurban olurum lan ben senin. Uzat o ellerini öpeyim. Sevdim seni lan. Allahina kurban. Böyle olun canımı yiyin lan. Demek hala böyle düşünen kizlarda varmış ha. Helal olsun. Onlardaki eg0 lastiğin havasinda da var. Nelere yol verdiğımi görselerdi kendilerinden iğrenirlerdi. Yöneten ben olacam belki hep boyun eğmek istemediğimden hep yalnizdim. Ama genede. boyun eğmicem. Güçlü benken.

1|0
    0|0
  • Haklısın, şu an ki nesil bomboh.. Eski Türkleri seviyorum, eski demeyelim biz ona , Türklerin öz hali diyelim. Şimdikiler çok asimile olmuşlar. Ha var bir kısmı tarihi okuyup kendi benliğini bulanlar onlar iyidir, ama dediğim gibi bomboh.

1|0
    0|0
  • Helal sana el turko
    Irmağının akışına ölürüm Turkey

2|0
    0|0
  • Offf tokat gibi bir yazı olmuş. Harikasın.

2|1
    0|0
  • Ağızına sağlık yarabbim bir kız rasından bunu söyleyen biri öldüm ben sanırım

1|0
    0|0
  • Hey sen TÜRK büyük yazılır.
    Sen hangi milletin kadınsın ki hem TÜRKÇE yazıp hem kızlarımıza hakaret etme cüretinde bulunuyorsun

0|0
    0|0
  • Ağzından bal damlıyor seni Allah gönderdi galiba gerçekleri söylemen için

1|0
    0|0
    • Sende söyle gerçekleri korkma havlar Havlar geçerler ellerinden bir b... k gelmez

• Karşı cins olunca takan olmuyor bizi

• Okumadim ama kahrolsun feminizm

1|0
    0|0
  • Nerelisin Allah aşkına tam da bize tercüman oldun

1|0
    0|0
  • aynen öyle...

1|0
    0|0
  • doğallık sıfırrrr

1|0
    0|0
  • Bu kapağı gören hemcinslerin gelir sana çemkirir şimdi :)

1|0
    0|0
    • Gelsin bak şimdiye kadar gelmiş mi?

• Ellerinden opuyorum ablacim. bikac kisi akillansa kardir

1|0
    0|0
  • ağır olmuş her toplumun iyi ve kötü örnekleri olur bu kadar üzerlerine gidilmesi acımazsızlık olmuş

0|0
    0|0
  • Pardon nereliydin abla?

0|0
    0|0
    • Türk değilim ama bu Türk özentili zevksiz kadınlar yüzünden iyi kide değilim.

• Milletine hakaret edeni senden önce ben vururum benim demek istediğimı anladın sen demi?

• yok vermek istediğin mesaj kaygısının farkındayım o noktada bir problem yok

• Peki sence nasıl olunmalı? Ya da sen nasılsın? Eleştirmek adına söylemiyorum gerçekten soruyorum.

0|0
    0|0
  • Bizi bozan; internet ve her şeyi normalmiş gibi gösteren amacı belli diziler.

0|0
    0|0
  • Eskiden bizlerde en az onlar kadar hatta daha uçarı davranırdık tamam özenti hat safhada ama bir düşün 68 -85 kuşağının hippi ve savaşma seviş felsefesi ne çabuk unutuldu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• sadece türk kızlarınd ayokki bu erkeklerde de var. yeni neslin büyük hastalığı cahillik zateb bilmediği bir konuda biliyormuşcasına konuşmak. hoş büyüklerde de görüyorum bunu. bunun nedeni ülkenin cahil olması bilimden ilimden çok uzağız sanat desen günaha bağlıyolar bilimle uğraşsan ateist diyolar

0|0
    0|0
    • Türk kızları Türk kadını dünyanın bütün kadınlarına örnek bir kadın olmalı bunu sanatla el işlerile alakası yok. Sen kendini yetişirmek istiyorsan eğer çok kitap oku malı sin anneni babaanneni anaanneni çok dinlemelisin. Müslüman ülke olarak Türkiye hiç bir zaman cahil olmadı olamaz.

• Yok okumadım yazdıklarını ben siyasetten bahsetmedim özünüz olun öz anladın mı? İran gibi yerde yasasan intihar ederdin demi

• yaşadığım yere uyum sağlamaya çalışırdım yaşamadığım için net bişeyler diyemiyorum ve ben siyasete girmedim girseydim çıkamazdık zaten içinden bayağı derim mevzular bunlar. normal günlük siyasetsiz görüşüm sadece. okumamakta haklısın bence anlayabileceğini sanmıyodum zaten gene de bir ümit yazdım.

• Arkadaşım sanane türk kızından? Lezbiyensin muhtemelen.

1|0
    0|0
  • eziklik psikolojisi

0|0
    0|0
Yükleniyor...