Ensar Vakfı'nın yeni cinsel sapkınlıklarla adının geçmesine ne diyorsunuz?

Bitlis'de über vakfımızın atama memurlarından birinin öğrencilerle ilişkiye girip, kaydedip şantaj yapması şeklinde cereyan etmiş olan bir takım suç iddialarından haberiniz var mı?

Hani bir kereden bişey olmuyordu?

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• O mağduru oynayan küstahlıklarının altında gizledikleri irin öyle çoğaldı ki, ne kadar gizlemeye çalışırlarsa çalışsınlar taşıyor artık. Taşıyor da sonuç ne oluyor? Olan ülkenin ne hale geldiğini anlayanlara oluyor; bu hale gelmesine sebep olan o kalbi kötülükten, ahmaklıktan, nefretten kurumuş olanlar bir kulp uydurup görmezden geliyor.

Ailemin genlerine vakit kalmadan, bu ülke yüzünden tansiyon hastası olacağım ben.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Annenin diz kapağının üstü tahrik eder, 3 yaşındaki külotlu çocuk amcayı azdırır, etek sapıttırır, tokalaşmak haramdır günahdır " gibi ilkel ortaçağ din eğitimi ve "hocalar tarikatleri" dönemlerinden kalma eğitim kalıpları dindar değil, sapık bir nesil yetiştirir. Cünkü kafası böyle leş şeylerle dolan bir çocuk, bütün hayatı boyu sokağa çıkar çıkmaz gördüğü her kadına " tahrik ediyormu/etmiyormu" diye bakacaktır. Dinci sapıklığın özü budur. Ensar vakfıda böyledir. Sürekli bilinç altını cinselliğe maruz bırakarak verilen dinsel eğitim, tamamen cinsel sapıklık eğitimidir. Ensar vakfıda diğer vakıflarda cemaatlerde tarikatlarda hepsi budur.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Iyy gene bir ateist kafirler yaşamasın ya

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Pzevenkler oy verenlerden pezevnl

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu olay doğru mu bilmiyorum ama eğer ispatlanırsa bu vakfı savunan hükümetin suratına tükürmek lazım

1|0
    0|0
  • Kabinedeki bakanlarin en az yarısı ensarcı olursa bir kereden de bişey olmaz 10 kereden de

0|0
    0|0
  • İki kereden birşey olmuyor durumuna evrimleşir o. Değişen birşey olmaz yani.

0|0
    0|0
  • Şimdi 2 kereden bir şey olmaz diyebilirler

0|0
    0|0
  • doğruluğu kanıtlanmamış yapmışsa da Allah kahretsin onu

0|0
    0|0
  • Ak parti turkiyesine hoşgeldiniz

0|0
    0|0
Yükleniyor...