Sizce üzülmelimiyim?

Malesef babam aizamer hastaliğına yakalandı ve üstelik şeker hastası. O kadar tuhaf davranıyor ki bazen kendisinin olmadığını düşünüyorum. Misal evde istediği herşey var ancak dışarda ufakta bişey olsa alıp eve getiriyor. Sonra esnaf bana sesleniyor ve mahçup duruma düşüyorum. Aslında utanmıyorum. Üzüldüğüm nokta babamın alması değil. Sadece 5 para etmez adamların ağız kokusunu çekiyor. Gençliğinde o kadar delikanlı birisiydi ki. Kıbrıs savaşına katılmanın etkisiyle iyice bunalıma girip ve ileriki yaşamında malesef bu durumlara geldik?

Elimden gelen herşey yapıyorum. Yapma etme demiyorum. Çünkü beyin ona emir veriyor ve uyguluyor. Ne desemde aksini yapar.

Asıl üzüldüğüm nokta ailem hastaneye yatırmak istediklerini dile getirdi

buna ben çok karşıyım. Ne olursa olsun sonuçta beni dünyaya getiren ufakta olsa bir parça

beni büyüten ne bileyim o sinirli birisi de olsa sonuçta baba

sizce ne yapmam gerekiyor?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• Benim dedem de alzheimer hastası. Şeker hastalığı var. O da asker emeklisi. Ne bulduysa alıp eve getiriyordu. Son bir senedir durumu daha da ağır sadece yatıyor pek fazla konuşmuyor ve altına yapıyor tuvaletini. Çok zor bir durum Allah yardımcınız olsun. Hastanede evdeki gibi iyi bakılamaz diye düşünüyorum. Beslenmelerine dikkat edemiyorlar çünkü.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun ya, bence babanı bırakma pişman da olabilir insan ilerde niye böyle yaptım diye

0|1
    0|0
    • Elbette haklısın pişmanlık değil de az önce arkadaşın dediği gibi Baba Dünyanın En Pis adamıda olsa BABA kelimesi bende çok özel yere sahip rabbim herkese en iyi ameller nasip eder

• Teşekkür ederim

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu Unutma Öyle de Olsa, Böyle de Olsa bir BABAN var

0|1
    0|0
  • insanın önüne geçemediği bir hastalık ama çaresi olcaksa eğer tedavi amaçlı hastanede yatabilir. Biliyorum bu durumu sağlık meseleleri o kadar zor ki hasta olan açısından da çok zor sizin açınızdan da onunda elinden bişey gelmiyo ne yazık ki babana kızma üzülsen de çare olmuyor ona elinden geildiğince yardım etmeye çalış Allah şifalar versin..

0|0
    0|0
    • Zaten Dr olmama az kaldı. Çok neşeliyim evde güldüren tek insan benim Ama bu hastalık ilerde kendisini bile unutma olasılık bile var. Umarım herşey gönlümüzce olsun eyw kardeşim iyi bir kıza benziyorsun

• hep gül cünkü mutlu olmayı hakediyosun

• sende öyle teşekkür ederim

• Üzülme desek tesiri olacak mı?

0|0
    0|0
    • Motive olabilirim

• Sabırlı ol sadece bunu diyebilirim gerçekten zor bir sınav. Zor bir rahatsızlık. Üzülme demiyorum ama ilerde geriye döndüğünde iyiki de böyle davranmışım iyiki yanında olmuşum diyebilecek gibi davranmaya özen göster. Zaten farkındasın özen gösteriyorsun annene de destek ol. Zor zamanınızı birbirinize destek olarak atlatabilirsiniz. Umuyorum her şey istediğin gibi olur. Rabbim yardımcın olsun...

• Çok saol

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...