Kapat

Bayanların küfür etmesini mantıklı karşılıyor musunuz?

Yeğenimi Anaokulundan alıyorum. Daha 11 yaşındaki gördüğüm çocuklar o kadar küfür ediyor ki?
Düşünüyorum benim nesilimde küfür ediliyormuydu? Dikkat edin küfür ediliyor muydu? bayanlar küfür ediyormuydu demiyorum. Bilmem sizce

Bayanların ya da erkeklerin küfür etmesini doğal karşılar mısınız?

0|0
1|2
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben bir bayan olarak etmiyorum erkeklerde mümkünse etmesin

0|1
    0|0
    • Sebep ne olursa olsun küfür edilmemeli. Gerçi küfürleri önemsemiyorum ancak gerçekten hiç yakışmıyor aksine kişiliklerini bozuyorlar

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Bazı insanlari kufursuz ifade etmek nerdeyse imkansiz kelimeler yetmez bazilarini anlatmaya erkekte de hos durmaz ama kufur ve argo konusan sakalasan kiz evlat olsa sevilmez naif olmalilar yapilaro geregi en azindan

0|1
    0|0
    • Küfürsüz yaşamayan çok insan var 2 arkadaşlar annesine küfür ediyor yok şunu yapam yok bu. Bişey demiyorlar. Saçma sapan bir galatasaray-fenerbahçe-beşiktaş küfür etse dalıyor :D yok böyle bir nefis anlayışı

• İnşallah önce bizlere sonra onlara Allah hidayet verir.

• Amin kardeşim gecen iyi olsun

• Hayir kimse kufretmesin

0|1
    0|0
    • Küfür en büyük ayıbımızdır. Küfür edince değişen bişe olmuyor aksine kendisini rencide ediyor. Ancak günümüzde hala yobaz insanlar var büyük bir düşünce olarak gösterliyor. Umarım yakında bu düşünceyi atlatırız

Yükleniyor...