Kapat

Bir insan bu kadar yalnız olabilir mi arkadaşlar cok canım sıkkın ya :( ?

Arkadaşlar eskiden sevgilimde vardı arkadaşlarımda coktu telefonum hic susmazdı o telefonun başına gidince güle güle giderdim hep kahkahalar atardım ama simdi telefonun şarjı bitti şarjda taktım saatler geçti açtım telefonu ne mesaj ne başka birşey bomboş kimsenin umrunda değilim tek başımayım gibi şu hayatta o kadar bunaldım ki keşke biri olsa saatlerce oturup konusup dertleşsek hayatla ilgili konussak cıkarsızca tek istediğim şey bu şu günlerde keşke olsa üzülüyorum hergün...

Güncellemeler:
of...
,,,,,

0|0
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Al benden de okadar

0|1
    0|0
    • sen gene kızsın ya bir şekilde bir erkek sana yazar ne bilim yalnız kalmazsın ama ben bir erkeğim ve benım senin kadar şansım yok...

• Nasıl savaşacağım? Sen kendini neden terkettin? Hiç mi farketmedin?

• Farkettim ama birşey yapamadım değiştiremedim durumu cunku önce yalnız oldugum gerçeğini kabullenemedim kabullediğim zaman savaşmaya başladım birşeyleri değiştirmek için uğraştım.

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

• Kurt kocayinca kopeklerin maskarasi olurmus. :D

0|1
    0|0
    • vallaha ya hic sorma dostum :D

• Bende öyleyim ama bilerek yaptim cünkü cok kisi yazinca bsy degismiyo hep sorun cikio

0|1
    0|0
  • intihar et

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• ben de öyleyim ya kaç zamandır, işte telefon tasımak yasak bizim öğle aralarında bakıyorum hibişey yok gulmek geliyor içimden :D

0|1
    0|0
  • herkes geçiyo bu süreçten

0|1
    0|0
    • öyle Allah yardımcımız olsun...

Yükleniyor...