"KızlarSoruyor" isimle sitede ki erkekler?

Madem KızlarSoruyor benim, bizim burda işimiz ne gençler? Mantıklı bir açıklama yapana 3 aylık maaşımü verecem... valla billâ verecem...

0|0
5|10

En İyi Kız Görüşü

• Kızlar soruyor ama kime soruyor orası muallakta. Sanırım o muallağın içinde de erkekler mevcut 😀

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Kızların olduğu yerde erkeğin olmadığı nerede görülmüş. Bu da farklı bir kullanıcı çekme algısı.

0|1
    0|0
    • Kadınlar hamamında neden erkek yok peki? Kız var diye erkekler olacak değil... olmadı bu :-)

• Sende direkt olarak KS'den bahsettin. Genel bir söylemde bulunmadın.

• Bende diyorum kadınlar hamamında neden erkek yok, yani her kız olan yerde erkek olmalı mı?

Kızlar Ne Diyor 4

• Yine 1 xp ve yine bu soru

0|0
    0|0
    • Xp dediģiniz şey hakkında eğitim almak istiyorun

• O değil de bir yerde daha yazmıştım; yakında sitenin adı "KızlarEvleniyor" filan olacak bu sorularla filan. Erkekler lazım yani

0|0
    0|0
  • Kızlar çok soru sorduğu için sitenin adı böyle parayı ne zaman gönderirsin

0|0
    0|0
  • Kızlar ve kendini kız hissedenler olsun o zaman illa kaşınıyorsunuz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• nasılım kategorisindeki bacaklarım nasıl sorularını cevaplamak için buradayız :D (lafım kendimden dışarı) :D

0|1
    0|0
  • Canımız istiyo

0|1
    0|0
  • 1 xper seviyesindekilerin klasik sorusudur bu sen iyisimi kaldır bu soruyu

0|0
    0|0
    • Usta 3 günlük üyeyim merak ettim ondan sordum amacım exper mexper filan degil

• önce bunu kendine sor erkek

0|0
    0|0
  • bayanlar birbirlerine ne sorular soracaklarki düşüncesiyle erkeklerinde dahil olmalarını istemişlerdir. bayan bayana sorular bir yere kadar yani. karşı cinste olsunki insanlar bilinçlensinler düşüncesi...

0|0
    0|0
  • Kızlar var diye :/ cevap bu kdr basit :D

0|0
    0|0
  • Saçma sapan soru değil mi sence de? İnsanların birbirleriyle iletişimi her zaman karşı cinsle olmuştur zaten. fak.

0|0
    0|0
    • Ama neden kızlarsoruyor? Cinsiyetlersoruyor olmalı o zaman

• Çünkü kızların ilk defa kendilerini açık olarak anlattığı ve Türkiye'de ilk defa bayanların sözlerini özgürce söyleyebildiği bir site forum veyahut bakış açısının çok geniş olduğu medeniyet seviyesinin üst sıralara tırmadığı bir yer olduğu için olabilir mi tabi abazalarda var ama daha başka açıklaması yok sanırım bence sil :) Ks'De ordan geliyor zaten.

• Medeniyet birbirlerine +18 sorular sormak mı ki?

• orjinali girls ask boys ver 1 aylık bile versen olur hesap numaramı vereyimmi

0|0
    0|0
  • Kizlar kizlara soruyor demiyor sadece kizlar soruyor diyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...