EY MÜSLÜMANLAR NEDEN?

müslüman mısın dıye soruldugunda Ellhamdülillah müslümanım dıyoruz ama muslanımza yapılması gerekenler zorunlu olanları neden yapamıyoruz en basıtı rabbımız gunde 5 vakıt huzuruna cagırıyo neden gıtmıyoruz her vakıtınde bahanemız var toplumda bır dınle ıle ılgılı bısey konusulsa aman kapatlım neyse baskasınn yaptıkalrını hatalarını kosunda dedıkodu ama gıybet yapıyoruz halbukı gunaholdugunu bılıyorz ve bırcok sey müslüman olarak eksıgım cok tamamlamak ıcın neden cabalamıyruz? çok şükür kılıyorum dıkkat edıyorumm.. düşüncelerinizi beklıyorum

(DİN GÖREVLİSİMİ OLDUN BASIMAZA ALLAH MISIN SEN SANANE NE KARISIYOSUN GIBI YORUM ATCAKSAN ZAHMET ETME SANA SORMADIM FARZET !!!)

0|0
1|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kesinlikle haklisin, oyle bir devirdeyizki uyutuluyoruz... harami kolay, helal'i zorlastiriyoruz. Bizleri uyardigin icin tesekkurler.

(beni takip edersen sevinirim, baska goruslerini veya sorularinida gorebilmek icin)

0|0
    0|0
    • saol Allah razı olsun dusuncelrımı onayladıgın için elimden geldıkce uyandırmaya calısyorum

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• Asr suresine bakicak olursan orada her sey acikca yaziyor.
    insanlik her zaman daha ileriye degil daha kotuye yonelim egilimindedir bu insanligin ozunde var bence buna bu kadar dikkat etmemek gerekiyor.
    Ben kur-an mealinokuyamiyorum artik mesala adam ceviriye ne yazmis biliyor musun? Allah istedigini dogru yola sokar istedigini ise kotu yola... Boyle meallerden ancak bu kadar muslumanlik cikar ne diyim allahin adalete elbet yerine gelicek o gun ak ile kara bugün oldugundan daha da belirgin cizgilerle ayrilicak ayrica dinin asik dagerinin ortaya cikmasi icin dininzayif olananlarinda olmasi gerekli.
    Anladigima gore dinine bagli bir kardesimizsin ama sunu dusun allah ona secme hakki ve istedigini yapma ozgurlugunu vermis eger o Şu an nefes aliyorsa buna allah o izin veriyordigindendir sen allah misin demiyecem ama artik bazi takvali muslumanlarin da allahdan daha adeletliymis gibi yazilar yazmasi beni uzuyor bunu insallah anlatabilmisimdir sana Din oyle hassatirki iki ucuda ucurum olan bir duzluk Her sey apacik ama uclarda yasamak hangi uc olursa olsun tehlikelidir! Sevgiler ve saygilar.

1|0
    0|0
  • 1|1
    0|0
  • Güzel kardeşim cennet de cehennem de boşuna yaratılmamıştır. İnsanları doğruya yönlendirmek tabiki güzel ahlakından kaynaklanıyordur fakat unutmaki ilim isteyene para istediğime veririm demiş Rabbim (cc) okuma alışkanlıgı olan arastırma alışkanlıgı olan bir toplum degiliz koyun çoban sürü olayları anlıycagın

1|0
    0|0
  • Çok haklısın

1|0
    0|0
  • haklısın. ben kılıom günde 5 vakit :)

1|0
    0|0
  • kağıt üzerinde müslüman herkes. müslüman olan kibir, ego, haset, dedikodu, hor görme bunların hiçbirini yapmaz. insanlar işlerine geldikleri gibi davrandıklarından ağızdan düşmeyen müslümanlık ama kalplerde hasetlik. işte cehennem asıl böyle 2 yüzlü sıfatsız insanlarla doldurulması gerek...

0|0
    0|0
    • aynen katılıyorum agzına saglık

• Katiliyorum namaz kilmayan kendi aleyhine bende bilmiyorum neden namaza agrina geliyor. Ah nefsim hep seni yuzunde bu hale geldik

0|0
    0|0
    • nefsınmı yenmek onune gecmek senın bızım elımzde

• kusura bakma o zamn yanlıs dusundum

• Canin sagolsun.

• Çünkü günümüz müslümanları, "Tatlı su müslümanları" diye tabir ettiğimiz cinsten.

0|0
    0|0
  • Sol meleğin canı sıkılmasın diye

0|0
    0|0
  • İlk önce şunu sorayım namaza yeni mi başladın?

1|0
    0|0
    • hayır uzun zamndır kılıyorum

• Vaktimi bu siteye ayırdım sonuçta helal olsun sen de helal et :) Sana katılıyorum şu zaman da düzgün bir toplumun yetişmesi için en büyük faktör ailedir zatenn... İnsanlar zamanında nasıl topraklar feth ettilerse şimdi de Allah için ailelerini feth etmeliler. Her ailenin bir fatihi olmalı kendi ailesini Allah ın davetine çağırın... Allah hidayetinden umudumuzu kesmeyelim. Allah herkese hidayetinden tattırsın..

• amincümlemizin insallah

• vi video izledim Ellhamdülillah müslümanız diyenlerin hiçbiri kelime i şehadet getiremedi bile :D

0|0
    0|0
    • bende izledım onu ne kadar uzucu bı olay toplum ıcın basıtlestı bu

• sarılmaktan da bişey olmaz canım normal arkadaşınada sarılırsın ama işi abartmamak gerek

• işte o ö kadar ince dusnuyokı hayranım ona ama suankı nesıle baksak cıktgn kısı esın olmadan bırlıkte oluyo öpüyolar helallerı olmadan onara sorsan ne var bunda sevgılıyız denır ama ne helalın olmus ne Allah katında razıolunmus

• namaz kılıyorum 5 vakit

0|0
    0|0
  • Herkesin inancı kendine, en güzel iman sadece Allah'ın bildiği imandır, aferin sana yapıyosan bravo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...