Acaba padişah eşleri kocalarını seviyor mudur?

O zamanlar acaba nasıl seviyorlardı eşlerini genelde padişahların birden fazla eşi oluyor haremde oluyor yani kıskanmıyorlar mıydı acaba bence insan gittikçe soğur böyle şeylerden dolayı kocasından falan sizce

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Sanki her padisah harem kuruyordu. Bosuna gunahini aliyorsunuz insanlarin. O zamandaki durumlarla simdiki durumlar tamamen farkli, Islam da zaten 4 es hakki veriyor adaletli ve hic bir esi birbirinden ayirmiyacagin taktirde. Ayrica es boyle birseye riza olmasa evlenemiyor.

Tabiki seviyorlar ve gurur duyuyorlar, onlari belki hic bir zaman tamamiyle anliyamacagiz cunki bizden asirlar once yasadilar. Surda gecmisdeki 10 yil bile insanlari tamamen degistirirken bu gibi konulari bugunun kafasiyla ele almak bir hata. Biz toplum olarak farklilastik kadinlar zaten bugun boyle birseyi kabul etmez zaten bu net anlasiliyor sizler dunya sadece sizin etrafinda donsun istersiniz, ben bir erkek olarakda ikinci ese sahip cikmaya cesaretim yetmez birak maddiyati bir gram haksizlik etsem oteki otekinden ayirsam cekecegim buyuk bir azap var.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Evlendigi anda seviyor muydu ki soguyor? Bunu dusunmek lazim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Padişahlar keyfi eş almıyordu

1|0
    0|0
  • düşününsenize yavuz sultan selim sadece 8.5 sene tahtta kalmış (1512-1520) ve bu yaklaşık 9 sene de 13 tane savaş yapmış..3-4 kadar devleti ortadan kaldırmış..
    bunun haremindeki kadınlar kıskanacak adamı nereden bulacaklar.. sedece sarayın geniş imkanından yararlanmak isteyen kadınların olduğu yerde bence çıkar konuşur..

0|0
    0|0
  • Stockholm olmuş hepsi

0|0
    0|0
  • Seviyordur

0|0
    0|0
  • düşünsene :D padişahı tatmin edemezsen kelle uçacak :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Kellem uçacak mı diye düşünmekten bence sevmek akıllarına bile gelmiyordur. Yaşama çabası, güç, hırs, iktidar savaşı.

0|0
    0|0
  • Kocam padişah olsa bende severdim herkes sever😁

0|0
    0|0
  • Koca padişah niye soğusunlar 😂😂

0|0
    0|0
Yükleniyor...