Bu saçma sapan sevgiyi nasil bırakabilirim? Nasil unutabilirim?

Utanarak söylüyorum arkadaşlar , okulumuzun mudur yardimcisindan hoslaniyorum. Asla ayartma gibi bir dusuncem olmadi , asla. Muhattab olmuyorum kendisi ile. Olmakta istemiyorum. Psikolojimi kötü etkiliyor. Gordugum her an eve gidip agliyorum. Ve borderline kişilik bozukluğu hastasiyim. Duygulari cok derin yaşıyorum. Bazen intihar etme fikirleri bile aklimdan gecti. ne yapmaliyim? Okul değiştirmeye imkanim yok. Nasil onu unuturum? Ve intihar öncesi sendromu açıklar misiniz?

Güncellemeler:
Guncel

0|1
4|2

En İyi Erkek Görüşü

• Haberler artmış ulkede taciz filan sen kimin trollusun uln..

1|0
    0|0
    • Troll degilim. Oncelikle bir düzgün konusmayi ogrenmelisin...

• Kardesim ben ilerisini dusundum mu dedim? Soruyu tekrar oku oyle yorum yap , ya da hic yapma...

• Okudum kardesim sen boyle şeylere kafa yorma zaman geçiyor ilerde bunlara gulecen hatta ah eşek kafam dicen gördüklerim ve yasadiklarim var her insanda olmuştur..😃

En İyi Kız Görüşü

• Sende de oluyor mu

1|0
    0|0
    • Ne oluyor mu?

• Kız sende 😂😂

• :D :D

Erkekler Ne Diyor 1

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunu tek başına aşamazsın ama psikolojik yardım almalısın bence.
    Ayrıca yaptığın utanılacak bir şey değil sadece seviyorsun ve ötesi olmayack bunu biliyorsun bu yanlış değil sakık kendine kızma.

1|0
    0|0
  • psikolojik yardm al canım buralardan olmaz

1|0
    0|0
  • Başka birini sevmeye çalış

1|0
    0|0
    • Hickimseyi sevmek istemiyorum. Berbat bir duygu. Insan kendini kontrol edemiyor. kimi sevecegini kendisi secemiyor. Basit cevaplar vermeyin... yorumunuz icin tesekkurler,

• Git ozaman psikoloğa tedavi ol

Yükleniyor...