Ben açılmak istiyorum nasıl yapacağım :( ?

Arkadaşlar küçükken ailem tarafından zorla kapattırıldım. İyi hoş bende sevdim ama zaman geçtikçe etrafımda ki kapalılara ve sosyal medyada gördüklerime ithafen artık soğudum. Tesettürü moda haline getirdiler ha ben moda için mi hayır çekici görünmek için giyinmiyorum özenmiyorum bile diyebilirim. Bu sene üni ye başlayacağım. Nasıl desem rahat olmak istiyorum. Üni de açılsam çok yadırganır mıyım? Çekiniyorum açıkcası ama bilmiyorum offf kafam çok karışık sanırım ne dediğimi bende bilmiyorum

Güncellemeler:
Rahat olmaktan kastım arkadaşlar şöyle açıklayayım; mesela konserlere gitmeyi seviyorum, stada gitmeyi seviyorum, bowling e gitmeyi seviyorum ve buralara gittiğimde insanların tuhaf bakışlarına maruz kalmaktan nefret ediyorum. Ben henüz gencim hayatı yaşamak istiyorum başörtüsü beni gerçekten kısıtlıyor. O çok sevdiğim Jean i gördüğümde sadece bakmakla yetinmek. İnanç başka bişey Allaha şükür inancım tam. Baş örtüsü takmamak günah değil aksine takıp onu süs haline getirmek daha çok günah değilmi

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Dinde zorlama olmaz hic bir sekilde, ama sana tek diyecegim kendini bilmezler tesetturu basi kapatmakdan ibaret gorup moda haline geliyorsa onlar yuzunde acilma... aksine dogru olani yap ve hic bir sekilde uzme kendini. Inancin yuzunden baska insanlara bakarak acilma... acilacaksan acilmak istedigin icin acil, rahatlik acilmakda degil bunu senin daha iyi bilmen gerekir.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hayır saçmala herkes bir değil aynı değil inan o dediklerindende var ama bu iyi örnek değil ki misal bnde kapanmak istiyordum açıktım senin gibi bir kız arkadaşım vardı açılmak istiyodu birden süşünmeden kapanmıştı çünkü benim kapancağımı duymuştu sevinmişti açılmadı yani şu an

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sen o eşarbı neden taktığını bilmiyosan takmanın zaten sana pek bir faydası olcanı zannetmiyorum. Bence iyi öğren nedenini ve etrafındaki insanları boşver onlar yanlış yapıyosa sen doğrusunu yap yanlışlarına ortak olmak yerine

0|0
    0|0
  • çok açılma bogulursun :)

0|0
    0|0
  • Ne gördün ki? Soguddun bu kadar

0|0
    0|0
  • Senin kapalı olduğuna şüphe duymaya başladım

0|0
    0|0
  • Kızım bu gün varsın yarın yoksun üç günlük dünya için haşa Allahın emrini mi çiğneyeceksin açılma sakın böyle bir hata yapma.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...