Sunum yapmam gerekecek ama ben topluluk önünde konuşmaktan korkuyorum?

Heyecanlanırım kızarırım heyecanlandığım sesimden hareketlerimden anlaşılır diye çok korkuyorum ya da benim hakkımda konuşulur ya da gülebilirler diye. Nasıl düşünürsem düşüneyim kendimi rahatlatmaya çalışıyorum ama olmuyo Mümkün değil atamıyorum bu düşünceyi kafamdan Bişey önerebilir misiniz sakinleştirici endişeyi kaygıyı azaltıcı bişeylere ihtiyacım var?

0|0
16

En İyi Erkek Görüşü

• Birkez sunum yapınnca alışıyorsun tecrübeyle sabit ;)

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Senin sorunun sunum yapacağın topluluğa odaklanıyosun, o ne der bu ne der. daha çok sunuma odaklanmaya çalışırsan heyecan yapmazsın?

0|0
    0|0
    • evet sunuma odaklanmam lazım :(

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• Rezil olursan ne olacak? Aslında tek sıkıntı burada.
    Geçen ben de sunum yaptım. Çıktığım zaman bir kac espri ile başladım gulduk ettik o arada sahneye alistim. Fazla kasmaya gerek yok. d

0|0
    0|0
  • Bemde korkuyorum. BAna bir kac kere teklif oldu. HAtta cok. Ama zor kabul etmedim. Sadece ingilizce olani kabul etmistim ondada 13 yasim vardi

0|1
    0|0
  • Seni kucukken cok tenkit etmis ailen ozguvenin kaybolmus kameranin karsisina gec kimse yokmus gibi konusmalar yap sonra izle vucut dilini sonra onlari yapma

0|0
    0|0
  • sen dünyanın en bilge kadınısın ve karsında cahiller sürüsü var. öyle düsün

0|0
    0|0
  • heyecanlanacak birşey yok. çıkıp konuşmanı yapacaksın işte...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş, ancak hala görüşünü paylaşarak katkıda bulunabilirsin.

Yükleniyor...