$1.000.000 verseler yapar mısınız?

$1.000.000 verseler ve uyuşturucu ya da silah ticareti için kuryelik yap deseler 1 kerelik kuryelik yapar mısınız?

0|0
3|9

En İyi Kız Görüşü

• biliyorum bekara eş boşamak kolay ama ben cidden yapmazdım ya. çünkü silah ya da uyuşturucu farketmez ikiside insanları öldüren bir şey ve buna yardım etmiş olacağım için o vicdan yükü bana ağır gelirdi. kaldı ki bencil düşünecek olursakta şöyle bir şey var; diyelimki yakalandım hapise girdim yıllarım gidecek. o paraya değmez o yıllar. o parayı ben veriyim ama yıllarım bende kalsın isterim de zaten.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Yapmam. Haram paradir. Helal bir para olsaydi silah ticaretini müslümanların yararına yapardim ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 8

• hayir kesinlikle yapmam, gider bir yerde temizlik yaparim 100 lira atarim cebime ama helal para olur.

0|0
    0|0
  • kurye ne demek.

0|0
    0|0
  • Detaylara bagli. 20 kilo seyle havalanindan gecmem tabi.

0|0
    0|0
  • yaparım denerim sonuna kadar parasız yasayınca zaten baskasının kölesi olarak yasıyorsun en azından özgürlüğümü elime alırım

0|0
    0|0
  • hayirrr

0|1
    0|0
  • zaten vereceğim kişide gezizekalı o uyuşturucuyu alıyosa seve seve veririm gebersin sadece bir kere yaptıran da canım bir milyon vermeye o kadar hazırsa :D

0|0
    0|0
  • Kuryeliğin cezası ne kadar ona bağlı risk alıp almamam

0|0
    0|0
  • miktarı ve teslimat yerini ben belirlerim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...