Birini çok begeniyorum ama ben başörtülüyüm o ise?

o ise çok farklı. çok farklı tarzı var dövmeli küpeli ve çok karizmatik biri. benim geldiğim kültüre uzak biri ve sadece tarzıyla olsa iyi. onunla konuşmuşlugum yok ama onu tanıyanlarla konuştum. çocuğun babası almanmış ve kendisi de ateistmiş.. fakat ben cidden onu aklımdan çıkaramıyorum. ne yapacağımı bilmiyorum. ve ben sosyal ağlarda adresi bileolmayan sakin sessiz, modern denen insanlar gibi olmayan biriyim. bu yaptığım paylaşımı da bir kız arkadaşın adresinden yapıyorum hatta.

Güncellemeler:
beni istemez diye düşünüyorum öyle biri sizce başka türlü bir ihtimal olabilir mi
yani istemez diye düşünmekte haklı mıyım haksız mı

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bak ablacım..
    Bu tamamiyle nefsinin arzuladığı bir şey..

Eğer dini itikadın varsa (her başörtülü dindar değildir) bunun sonunun hayr olmayacağını bilmen gerekir..

Emin ol bir haftaya geçer.. Olmadı bir seneye.. Var sayalım ki birlikte oldunuz ( Allah muhafaza) ne olacak biliyor musun?

Nefsin arzusunun yerini pişmanlık alacak..
    Diyelim ki evlendin.. O gözünde değer kaybedecek.. Seni aşağılamaya bile başlayabilir.. Senin kıymet verdiğin şeylere o kıymet vermeyecek..

Sebebi ise şu: insanın inançları tamirdir, yapıcıdır.. İnançsızlık ise tahriptir, yıkımdır..
    Senin yaptığın şey ne kadar zorsa onun ki o kadar kolay..

20 adamın 20 günde "yaptığı" bir binayı 1 adam 20 dk. yerle bir eder..

Akıllı olup, nefsin arzu ve isteklerine boyun eğmeyin..

#Vesselam

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• O çocuktan sana Hayır gelmez iki güne untursun zaten

1|0
    0|0
    • hayır aylardır unutamıyorum. cidden aşık oldum sanırım

• Allahtan hayirlisini iste

Erkekler Ne Diyor 7

• istese ne olacak a be kardeşim tesettürlüyüm diyorsun da islam kimle evlenmemize müsaade etmiş bilmeden kendini kaptırıyorsun Ateist birine kız verilirmi sen veririm diyorsan imanını tazelemen dileklerimle

0|0
    0|0
  • Neden olmasin, belki sen onu dogru yolla donlendirirsin.

0|0
    0|0
  • Gönül bu ota da konar, b. ka da, atasözü bu durum için geçerli sanırm

0|0
    0|0
  • Unutacaksın benim bildiğim kapalı kızlar kendi gibi dinine düşkün ister sevdiği kişiyi

0|0
    0|0
    • insanın kalbine laf geçiremiyor işte

• İnsan sevebiliyor ama zamanla vazgeçebiliyorsun. Eğlenmelik kızları seviyorsa , her gün başka kızla takılıyorsa vazgeç.

0|0
    0|0
    • hergün başka kızla takılmıyorsa bile beni istemez diye düşünüyorum

• Kuran yani Allahın sözleri öyle demiyor. Müslüman bir cariye veya köleyle evlenmek , müslüman olmayan hür biriyle evlenmekten daha hayırlıdır diyor. Modernlik , kültürel farklar değil bana göre sorun. Gerçek sorun bu. Seni yargılayamam ama kapalıyım diyorsan öncelikle buna önem vermelisin

• Kötü biri olmayabilir ama ben eş ya da kız arkadaş seçimimde buna dikkat ederim

• O seni değil de senin onu istememen lazım zaten.

0|0
    0|0
    • ama genelde onlar üstten bakıyor bize. ben o yüzden öyle sordum

• Icinden geldigi gibi hareket et dunyaya bir kere geliyoruz pisman olma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• zaten ortada bir şey yok.. olmayacağını düşünüyorsun ilgili başka yere çek

0|0
    0|0
  • Modernligin tesetturle bir ilgisi oldugunu duusnmuyorum. Tarzlarinizin farkli olmasi da bence hic bir sorun arz etmez. Fakat ateistse işler degesir. Zor bu iş.

0|0
    0|0
  • Tövbe et aklindan cikar onu

1|1
    0|0
  • "Modern denen insanlar gibi olmayan biriyim" bu bildiğin hakaret.
    Modern olmayı hakaret gören bir kızımız daha. Ah bu cahillik.

0|0
    0|0
  • Ulaşılmaz gördüğün için aşık olduğunu sanıyorsun. Belki aranızda bir şeyler olursa, olmayacağını anlarsın. Yoksa hep keşke dersin. Böyle salak saçma bir şey işte aşk.

0|0
    0|0
  • Yol yakınken dön

0|0
    0|0
  • Vazgeç

0|0
    0|0
  • herkes dengiyle unutma sakin

0|0
    0|0
    • evet biliyorum ama kalbe laf geçirmek çok zormuş