Sevgilisi olan birine aşık oldunuz mu hiç?

İkinci sorum: Erkekle kadından çok yakin arkadaş olur mu? Sevgilinizin boyle bir yakin arkadaşı olsun ister miydiniz karşı cinsten? Benim cevabım olmaz. İki taraftan biri her zaman diğerine aşık olmasıyla son bulur, son bulmuyorsa eğer açılamamıştır henüz.
Sevgilisi olan birine aşık oldunuz mu hiç?

0|0
20|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes hayır demişte bilmemne falan karaktersiz değilim vs..
    Oldum lan oldum yapacak bişi yok olduk :D ama içimizde sakladık :(

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Kwsinlikle hayir.

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • görüşüne hiç mi hiç katılmıyorum sevgilisi olan birine aşık olmadım
    erkekle kadın da çok yakın arkadaş olabilir benim yıllardır her gün görüştüğüm bir arkadaşım var en yakın arkadaşım görüşmesek özlerim her gün mutlaka telefonda konuşurum başıma gelen her şeyi anlatırım ona aşık mıyım hayır değilim yeri geldi aynı yatakta yattık yeri geldi yürüyemeyecek kadar sarhoş oldum beni taşıdı yeri geldi o zil zurna bize geldi üstünü değiştirdim yatırdım bir kere yan gözle bakmadık birbirimize gayet normal buluyorum bu durumu isterdim de sevgilimin çok yakın kız arkadaşı olsun farklı bir bakış açısı katar çünkü
    dipnot: nişanlıyım nişanlımı çok seviyorum onun da çok yakın arkadaşı var benim de ikimiz için de sorun değil ben onun o benim arkadaşımla çok iyi anlaşıyoruz

0|0
    0|0
  • Sevgilisi olanla işim olmaz

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • Hayır

0|1
    0|0
  • Olmadım çok şükür

0|1
    0|0
  • Hayır olmadım

0|1
    0|0
  • önce bir olsun da bakarız

0|1
    0|0
  • Hayır..

0|1
    0|0
  • Olmadım

0|1
    0|0
  • Olamaz ates ederim 🔫🔫

0|1
    0|0
  • Gayette olur.

0|1
    0|0
  • Hayir

0|1
    0|0
  • sevdiğim kişi onu sevdiğimi biliyordu ama o hala baskasını seviyor çıkmıyorlar ama çok seviyormuş

0|1
    0|0
  • Hayır olmadım.

0|1
    0|0
  • yooook racona terss

0|1
    0|0
  • benim eski ilişkim bu yüzden bitti. bikaç yakın kız arkadaşı vardı. ve o onlara cidden arkadaş gibi yaklaşıyordu belki ama ben rahatsız oluyordum. çünkü o kızlar hep bunla resim çektirir orda burda paylaşırlardır ve ilgilerni de ben hissederdm. maalesef bu ülkede erkek yakışıklı oldu mu başka kızlar mutlaka diger erkeklerden farklı davranırlar ona ki o öyleydi,, kendisi çağtay ulusoyun mavi gözlü haliydi,, ve bu müthiş bir sorun oldu ki büyük bir kavgayla bitti ilişkimiz

0|1
    0|0
    • çok iğrenç bir durum seni anlayabiliyorum

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 2

• Karaktersiz olmadım hiç

0|1
    0|0
  • 2. soruna cevap veriyorum kesinlikle hayır asla böyle bişiy olamaz..

0|1
    0|0
Yükleniyor...