Erkekler neden hep istediklerini alınca yarı yolda bırakırlar?

Erkekler neden hep istediklerini alınca yarı yolda bırakırlar?

1|0
5|33

En İyi Erkek Görüşü

• Herkes erkege saydirmis hele kizlar, tamam o erkek karaktersizde sende sanki hic mi suc yok. 24 yasina gelmissin bu kadar safmisin acaba, seven erkek evlenmeden once boyle birseye kalkismaz zaten kalkisan bir erkekle senin isin ne?

Bence birak o karaktersizi ve biraz kendini elestir, o kisiyi elestirmekle eline hic birsey gecmiyecek... karaktersiz yine karaktersiz olucak. Bir hata yapmissin ders cikar cunki bir erkek olarak soyluyorum, sevgili edindigin erkek boyle evlenmeden once bir ahlaksizliga kalkisiyorsa seni bir gram bile sevmiyordu onun amaci nefsini tatmin etmek. Zaten bu tarz erkekler evlenince aldatma ihtimalli cok yuksektir. Biraz daha saygi duyulcak kadinlar olun oyle kolay lokma olmayin kimseye, erkegin boyle birseye kalkismakdan korkmasi lazim ken sen buna o rahatligi veriyorsun. Zaten ciddi ve evlilik dusunen bir erkek katiyen boyle birseye kalkismaz sana olan saygisindan dolayi.

Gecmis olsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 32

• Bütün erkekler ayni diyen kizlar bütün erkekleri tanimak zorundamiydiniz?
    Allah o beyni sana boşa mi verdi? Kullandirtma kendini
    zengin bebesinin arkasindan koşun koşun. Yari y0kda birakinca, hemen butun erkekler ayni. Yok ya. Hadi 0rdan lan teneke

0|0
    0|0
  • Erkekten erkeğe fark var..
    Benim istediğim şey güzel evlatlar ve mutlu bir yuva..
    Yarı yolda bırakmam mümkün mü sence? :)
    Ha pardon, bir gün yaşlanıp öldüğümde, yarı yolda bırakmış olurum evet..

0|0
    0|0
  • Eger İstediklerini Verırsen Senden Cok Var Zannedıp Her gorduklerınden Istedıklerını Alacaklarını Sanarlar Bu Yuzden Istedıklerını Vermemek Ve Sahıp Oldugunu Elınde Tutman Kolaylasır Ha gıdersede Gecmısı Ortmek Kolaydır Nasıl Yaptım Neden Yaptım Endısesı Olmadan Kolayca Gıdenın Yerı Dolar!!!

0|0
    0|0
  • Çünkü kadınlar erkeklerin istedikleri şeylere hizmet ettikleri için, erkekler göğüs seviyor diye, göğüslerinize dekolte yapıp geziyorsunuz, bacak seviyor diye tüm gün bacak gösteriyorsunuz, kalça seviyor diye kalçanızla erkeği etkilemeye çalışıyorsunuz, bir gün boş zamanınızda kalbinizle kazanmaya çalışın o zaman yarı yolda kalmazsınız ! Çünkü erkeklerin bu istekleri anlıktır, seni elde eder etmesine ama artık bundan zevk almaz pişmanlık bile duyar erkek işi bittikten sonra kıcını dönüp uyuyan bir varlık, siz kalbinizle hanımhanımcık oluşunuzla erkeği kazanırsanız o zaman sonsuza dek sizinle olur

0|0
    0|0
  • bu hayatta ask yoktur ınsanlar seks iicn beraberim bır erkeklen ihtiyacim iicn beraber oluyorum demek yerıne ask ne lan

0|0
    0|0
  • istediğini vermicen mevzu bu

erkekler olarak kaç geriiiiizekalı kızı altlarından geçirdiler geçirmeye devam edicekler , çünkü saalak kız nesli hiç tükenmicek

0|0
    0|0
  • Kadın olarak yeteri kadar test yapmadın demek ki oda kopya çekerek 100 aldı sende sınavı geçti sandın durum böyle olunca böyle düşünceye girebilirsin.

0|0
    0|0
  • Benim bir şeyden haberim yok evde çay içiyordum.

0|0
    0|0
  • Bazıları istediklerini almadanda bırakır... Hayat böyle işi bitince tanımıyorlar... Ne yapacakmışısız vermicekmişiz.

0|0
    0|0
  • Birakmazlar.

0|0
    0|0
  • Yanlış insanlara verirsen (gönlünü ) sonuç bu

0|0
    0|0
  • Diğer yarısınıda koşup göbek eritsin diye.

0|0
    0|0
  • karakter meselesi..

0|0
    0|0
  • Zamanında yarım bırakılmıştır.

0|0
    0|0
  • erkekler öyle yapmaz

0|0
    0|0
  • İnsanın yapısı öyle maalesef yav.

0|0
    0|0
  • Bırakmayanlar nolacak?

0|0
    0|0
  • Ari. da her cicege konar bal almak icin. Ama hep erkekler suclu. Zalimsin dunya😁😜

0|0
    0|0
  • neden hep erkekler sanki siz kızlardan yapan yok

0|0
    0|0
  • Erkekler bırakırlar ama adam olanlar bırakmazlar.

0|0
    0|0
  • Açık büfe gibi olduğunu düşündüğü için. Her gelen tabağı doldurup gidiyor.

0|0
    0|0
  • bu kızlar neden işini sağlama almadan verirler ki

0|0
    0|0
  • Bende anlasan sylerdim emin ol.. Millet kızlı erkekli 2-3 tane idare ediyor..

0|0
    0|0
  • aradığını bulamadıklari için

0|0
    0|0
  • bazı kadınlar da öyle sadece erkekler değil

0|0
    0|0
  • neden genel konusuyorsun Yarı yolda bırakmakta ne. o gevşek insanların işi

0|0
    0|0
  • Erkekler deyip genelleme yapma kız 😥

0|0
    0|0
  • Genelleme yapmayalım lütfen bir kızdan istediğini alıp onu yarı yolda bırakan ş... r

0|0
    0|0
  • Taktik bu😄

0|0
    0|0
  • niye veriyosun (istediklerini)

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...