Otobüste sizi ne rahatsız eder?

Soyleyinde yapmamaya özen gösterelim :)
Beni sinir eden şey yanında boş yer olupta yer vermeyen insanlar veya o boş yere küçük çocuğunu oturtan kadınlar.

0|2
9|21

En İyi Erkek Görüşü

• Otobüsün kendisi

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hani koltuklar 2 kişilik ya pencere tarafı boş olup diğer tarafa oturup orayı boş bırakanlara sinir oluyorum sonra ayakta duruyoruz o malların yüzünden yav

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• yüksek sesle otobüsü satın almışçasına bir özgüvenle telefonda ya da yanındakiyle konuşanlara çok fena sinir oluyorum mümkün oldukça arabayla seyahat ederim mecbur kaldığımız zamanlarda da kaptan müsait bir yerde el firenine asıl da telefonu yutsun şu ya da ağzı burnu bir düzelsin şu çenebazların diyesim geliyor :)

0|0
    0|0
  • İhtiyacı olanlara yer vermeyenler

0|0
    0|0
  • Ayakabisini üstümüze değiren cocuklar. Burnunu falan pislikce şey eden Ler. Ve ergen gulusler

0|0
    0|0
  • Sisko kisilerin yanıma oturması

0|0
    0|0
  • Herşey rahatsız ediyor.

0|0
    0|0
  • Söylediklerin beni de sinir ediyor , ayrıca leş gibi ter ve sigara kokması , yüksek seste müzik dinlenilmesi , yüksek sesle konuşulması Ciklet çiğnenmesi

0|0
    0|0
  • Özellikle kadınları sevmiyorum kendilerine öncelik tanıncağından o kadar eminler ki bu yüzden o kadar rahat hareket etmeleri beni çıldırtıyor

0|1
    0|0
  • Otobusde rahatsiz eden bazilarinin kufur etmesi ve telefonla bagiraarak konusmasi

0|1
    0|0
  • kadınları fordlayan erkekler ve kadın ayaktayken pıskın pıskın oturan erkekler kızlar saga sola rrhatca hareket ederken sacları burun delıklerımıze kadar gırmesı kızların acayıp parfum sıkması + terledıkten sonra sıkması daha da berbat

0|0
    0|0
  • leş gibi kokan insanlar

0|0
    0|0
  • yüksek sesle konuşan insanlar bide fordcu kızlar :/

0|0
    0|0
  • Bos yere küçük çocuğunu oturtan kadın 👍👏

0|0
    0|0
  • telefonla konuşanlar. böyle uzun uzadıya bağıra bağıra.

0|1
    0|0
  • Kızların gelip bana yanaşması özellikle yapıyorlar içime girecekler kaslı kollarıma dokunmak için uğraşıyor çoğu da > yemezler :p

0|0
    0|0
  • Kullanmıyorum

0|0
    0|0
  • Bir kızın ayakta kalması rahatsız eder onun için her daim ayaktayım :D

0|0
    0|0
  • güzel kızlar

0|0
    0|0
  • Otobüste çok sesli konusup, gülüşenler.

0|0
    0|0
  • Yüksek sesli müzik ve arkada boş otoüs olduğunu bile bile gelen yaşlıların yer verin diye gözümün içine bakması. Arkadaki otobüs boş ona binn

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• Böyle 3-5 tane ergen kızın bir araya gelip en arka koltuğa dizilip bağıra bağıra konuşup kahkaha atmalarına. Sakız çiğneyenlere, çantasıyla böğrümü delenlere, öküz gibi bakanlara, kıskanç kıskanç bakan kızlara, telefonla konuşanlara, bir b*k yaptığını sanan 14 yaşındaki ergen kekoların sohbetlerine, yaşlılara ve hamilelere yer vermeyenlere, yanına küçük çocuğunu oturtup ya da çantalarını koyup kimseye yer vermeyenlere. Saymakla bitecek gibi değil. Bende de ne kin varmış arkadaş.

0|1
    0|0
  • Günlerle g*t büyütüp sonra otobüse binince oy oram ağrıyo oy buram ağrıyo diye zorla yer almaya çalışan günden dönerken bile hafizenin kızını çakiştiren iki metre kare alan kaplan teyzeler

0|1
    0|0
  • Otobuste ne kadar tacizci erkek varsa bir o kadarda duvarmissiniz gibi rahatlikla yaslanan yuklenen teyzeler var Biktim!

0|1
    0|0
  • Daha önce hiç kadın görmemiş gibi bakan abazalar

0|1
    0|0
  • ayakta kalmak

0|1
    0|0
  • dayilar.

0|1
    0|0
  • Yanımda oturan Adamın Bacağını sonuna kadar açması

0|0
    0|0
  • İnsanlarla iç içe olmak 2 kişilik dar yer 10 kişi sıkışıyoruz...

0|0
    0|0
Yükleniyor...