Aldatmayı atlatmak?

Sevgilimin beni aldattığı kadın en yakınımdaki arkadaşlarımı bile kendi tarafına çekti ben bunu nasıl atlatırım tamamen yalnızım tek Allah var o da olmasa hepten bitim ben bunu nasıl atlatacam?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç kafana takma giden gider kalan sağlar sana yeter zaten yazmışsın. Yalnız olmadığını Allah olduğunu ve inancını ifade ediyorsun. Allah sığınan asla yalnız olmaz Allah diyorki size Allah yetmezmi elbette yeter. Sabret ibre sana doğru döner vakti geldimi Allahın lütfunu görürsün.

1|0
    0|0
    • Deniyorum delirmeye başladığımı düşünüyorum ve çevremde öyle uyuyamıyorum artık güvenemiyorum da kimseye

• hastaneye kaldırıldım :D vücut yorgun düşmüş uykusuz beynim patlıyacak gibiydi
      ayrıca damarım patladı kan kaybı yaşadım

• Be güzelim seni görmedim tanımam bilmem ama değermi değermi hiç güzel günler seni bekler sakın stres etme görelim mevlam neyler neylerse Mevla güzel eyler.

En İyi Kız Görüşü

• Zamanla... Allaha sigin, önüne bak... bosver... bu sayede herkesin gercek yüzünü görmüs oldun...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• İntikam alarakkkkk en guzelııı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Seninde arkadaşların tam şerefsizmiş sevgilini geçtim.

0|0
    0|0
    • evet öyleymiş kardeş dedim arkamdan neler demiş benim arkamdan neler çevirmişler

Yükleniyor...