Karamsar, soğuk insanlara bakış açınız?

Bunu ben seçmedim tabii arkadaşlar... Yaşadığım bunca kötü şeyden. Badireden sonra böyle oldum. Hayatımda en sevdiğim bana baba, anne, yoldaş, arkadaş olan bir insanı kaybettim. Biraz küçük sayılırdım. O gün bugündür çocukluğumu unuttum. Çocuk olduğumu, şu an genç olduğumu da unuttum. Saçlarımda saklı kar beyaz derler ya... Aynen öyle işte.. En iyi dostumu, sarılıp günlerce ağladığım dostumu da kaybettim... Güvenimi kıranlar, kin beslediklerim... Kısacası diğer insanların hayallerinde yaşattığı gerçeği. Ben gerçek olarak yaşadım. Bu yüzden insanlarda benden uzak durur. Bende onlardan uzak dururum. Dışardan görenler hakkımda sürekli egoist diye yorum yapıyolar bunu da biliyorum. Nutuk çekmek gibi bir derdim de yok.. Kısacası hayat çokta iyi davranmadı diyelim. Neyse... Bu tür insanların ne yaşadığını bilmeden böyle yorumlar mı yaparsınız? Bakış açınız ne olur?

0|0
4|1

En İyi Kız Görüşü

• bende öyleyim.. cok sey yasayinca hayata güzel bakamiyorsum tüm yükü üstüne alip yasiyorsun.. seni tanimayanlar egoist diye yorum yapmalari cok normal nerden bilebilirler ne yasadigini.. önyargili olmak cok kolay ve malesef herkez bu yolu seciyor karsindakini tanimadan anlamadan..

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• bende öyleyimdir konuya göre falan filan işte

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Her şeye rağmen hayat devam ediyor tüm yaşadıkların için üzgünüm. Ve sen daha çok üzgünsün. Ama artık önüne bakmalısın.

0|1
    0|0
  • İnsanlar için yorum yapmak, hiçbir şeyi bilmeden arkasından damgalamak insanların en sevdiği iştir.. Ben yapmam da takmam da.

0|1
    0|0
  • sen eşittir ben diyelim buna da. kimseye bir şekilde bakmıyorum. bana zararları dokunmasın yeter.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...