Kapalı birine önyargılı mısınız?

Doğru şu sıralar herşey pekte olması gerekene uygun değil gibi. Kurunun yanında yanan yaşı kimse düşünmüyor. Çamur at izi kalsın. Kalmış hakikatten. Şu kapalılar (!) biraz dikkatli olsa ya da ünvanlarını kendileri taşısa. Bilek üstü pantolonlarını az ötede giyseler. Bazı şeyler için çaba gösterenleri de yakmayalım rica olunur.

0|0
10|14

En İyi Erkek Görüşü

• Kapalı insanlara karşı ön yargılı olan kimselerin çoğunun inançsız veya münafık olduğunu görüyoruz. Müslüman bir kimse kapalılara karşı ön yargılı olabilirmi? İnsan ALLAHın farz emrine karşı önyargılı olabilirmi?

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• On yargili insanlar , kapalilara basindan beri karsi olanlar zaten bir bahaneyle kapalilari yermek icin yer ariyolar

2|0
    0|0
  • On yargili degilim.

1|0
    0|0
  • 1 Or*sbu İçin 1000 Kadını Yakmam.

1|0
    0|0
  • Eger duzgun tesetturlu ve karakterli birisi ise onyargiyi gec guvenimi bile kazanir.

0|0
    0|0
  • Hiç bir insana karşı onyargım yok

1|0
    0|0
  • evet ön yargılıyım kapalı kadın farkında olarak veya olmayarak kendini aşağılıyordur.

1|0
    0|0
    • Hayrirdir niye?

• Ayy Allahim yaa tövbe de sen kime kafa tuttuğunun farkinda değilsin neyse ya

• Hayır önyargılı değilim kimsenin giyimine karışmam :)

0|0
    0|0
  • Seni var ya ellerindrn öpüyorum. Zaten şeriatı istememe sebepleri bu evden çıkamıcaklar çarşaflı şekilde onla bunla fingirdeyip sokakta sürtemicekleri için istemiyolar

0|0
    0|0
  • Tanimadan arkasindan konuşmam. Cahil dglm o kadar

0|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Asla!

0|0
    0|0
  • Evet

0|0
    0|0
  • GercekKapalılara laf atanlar cehennem cırasıdır bu da Allahın bildirdiği hühümdür

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Kapalı veya açık diye kimseyi sınıflandırmak istemiyorum, ben açık bir kızım. Kapalılara karşı ön yargılı değilim. Ama kapalı bir kız arkadaş edinmiyorum bu kişisel bir şey.

1|0
    0|0
  • Nasıl giyindiğinin önemi yok. Türban denen şeyi kafasına takan kadın "ben erkekler için sadece bir tahrik unsuru olarak gösteren ve onların malı yapan dine itaat ediyorum" diye düşünüyordur ve arkadaşlık kurmam.

1|1
    0|0
    • Bu saçma düşünceler nerenizden ürüyo

• yaa kapalı birisine neden ön yargı olsun ki tesettür Alahın emri. O kapalılıgı kötü kullananlar utansın bence

1|0
    0|0
  • Kendim de kapalıyım

1|0
    0|0
  • Birsürü kapalı arkadaşlarım var onun kapanışı seni ilgilendirmez onun ve Allah arasında..

1|0
    0|0
  • Neden onyargılı olalım ki? O da insan sonuçta.

0|0
    0|0
  • ön yargılıyım biton makyaj yapıp biz açıklara laf edemezler insan önce kendin doğru olucak

0|0
    0|0
  • De ayrı seni yobaz

1|0
    0|0
  • Ben açığım Akrabalarımda Kapalılarda var açıklarda. Herkezin kendi hür iradesi

0|0
    0|0
Yükleniyor...