"Egosu yüksek kadınlar, kalitesi düşük erkeklerin eseridir." sözüne katılıyor musunuz?

Çevrede, orada burada kendini beğenmiş fakat ortada kayda değer birşey olmayan kişilere denk geliyoruz.

Söz sizce doğru mu?

0|0
14|15

En İyi Kız Görüşü

• Bunu bir cinse mal etmekte doğru değildir bence.
    "Egosu yüksek erkekler, kalitesi düşük kadınların eseridir" sözü de aynı oranda doğrudur.

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aslı olan bir cümle. Türkiye'deki kızların en büyük problemi kendilerini vazgeçilmez zannetmesi. Şu kızlarsoruyor sitesinde bir kıza yazdığınızda kimse size anlayışla bir cevap vermeyecektir. İsterseniz sitenin sahibi olun ama gelir yine "ne var be slk. s " şeklinde cevaplar yazacaklardır. Ondan sonra neden yurt dışındaki kızlar bu kadar tercih ediliyor diye soruyorlar.

Bundaki en büyük pay yine hemcinslerimde olan önüne gelene yazma tutksundan kaynaklanmakta.

Bir gün filim yıldızı yerine konulsa babasını tanımayacak kişiler "ego birilerinin demesiyle artmaz " demiş. İlginç tabii.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• O zaman da egosu yüksek erkekler kalitesi dusuk kadınların eseridir cümlesi de doğrudur.

0|0
    0|0
  • Asli olmayan bir tumce. Ego her insanda mevcuttur. Kimisinde minimum duzeyde kimisinde maksimum.

0|0
    0|0
  • Egom ınanılmaz yüksektır ama erkeklerle cok alakalı bı durum deıl kendımı bıldım bılelı boyleyım

0|0
    0|0
  • Bazilari oyle ama karakter meselesi biraz da.

0|0
    0|0
  • Ya şimdi her kıza yazan erkek kalitesizdir zaten, e kıza da çok kişi yazıyorsa egosu tavan yapar.
    O hesaba geliyor yani.

0|0
    0|0
  • Dogru tabii

0|0
    0|0
  • Ego birilerinin demesiyle artmaz zaten vardır

0|0
    0|0
  • Evet aynen öyle

0|0
    0|0
  • Evet simartilip sürekli kendilerini bişey sanıyorlar suçlu erkekler

0|0
    0|0
  • owww kitabın ortasından konuşmuş ama bu her iki cinsiyet içinde geçerli

0|0
    0|0
  • Hayır pek katılamadım doğrusu 😊

0|0
    0|0
  • egoyu bilmem de özgüveni yüksek kadın bir başka güzel bence

0|0
    0|0
  • bencede doğru bir söz :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• O kadınların sonu, yine bir kalitesiz erkeğin yatak odası oluyor genelde.

0|2
    0|0
  • Katılıyorum. İşin daha kötüsü tamda dediğin gibi... Kadın kendini bir şey sanıyor ve kendisini geliştirmek için hiçbir çaba harcamıyor falan ya... Küfür gibi resmen.

0|1
    0|0
  • Söyleyeni çok içten tebrik ediyorum.

0|0
    0|0
  • Hayır katılmıyorum. Ego/kibir çogu kere kadının fıtratinda var. Ve bu duruma neden olan değil olsa olsa kadındaki kibirin ortaya çıkmasına sebep olabilir erkek... Aşağıda doğru tabi yeaeaaeaa diyen tipe sormak lazım, kibrinin sebebi hangi erkekmis meselâ?

0|0
    0|0
  • Kesinlikle doğru !
    Cinselliğin afrikası olan ülkemızde Gördüğü her bayanın bacakalrının arasına odaklanan erkeklerimiz en kezbanına bile ilgi iltifat manyağı yaptığı için haklı olarak onlarda benı herkez begenıyor ben guzelım havalarına gırıyor.

0|0
    0|0
  • kendi kendine ego şişiren insanlarda vardır
    örnek A ; ben.

0|0
    0|0
  • Tam oturmuş bu söz

0|0
    0|0
  • Lastigi sisiren pompacidir diyip gidiyorum :)

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • Egosu yüksek kadınlar, kalitesi düşük erkeklerin eseridir."
    kız şahin attığı trip ferrari Ah şu sütü bozuk nesil-_-

0|0
    0|0
  • Kısmen katılırım :)

0|0
    0|0
  • Cok basarili bir soz... Ne yaptiysak kendi cinsimizin salaklarinin yuzunden oldu.

0|0
    0|0
  • Aynen

0|0
    0|0
  • Doğru kabul edilebilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...