Kapat

Açıklama yapmayıp sizin anlamanızı bekleyen insanlar var mı çevremizde?

Genelde çok kaprisli oluyorlar. Bir derdi var söylemiyor ama benim anlamamı bekliyor. Her insanla da tek tek ilgilenemeyiz ki ama haksız mıyım?

1|2
21|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Öyle insanlar çok oldu hayatımda ve ne anlatmak istediğini gözlerinden anlıyorum :) :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Ben öyleyim, açıklama yapmamamın sebebi beni üzenin, beni anlamasını istediğim kişiyle aynı olmasından kaynaklanıyor. Kırdığının farkında bile olmaması iyi değil kendi anlamalı. Ama normal bir arkadaşımsa, beni kırdığı falan yoksa kimseden medyum olmasını beklediğim yok tabi.

0|1
    0|0
  • Haksızsın.

0|2
    0|0
  • Hiç uğraşmam. Eninde sonunda gelip kendi anlatır.

0|1
    0|0
  • Eşim kızar ne oldu derim düşün bulursun der beni çıldırtır buda

0|1
    0|0
  • Var ama bu beni rahatsız etmiyo kişilik meselesi heralde herkes bir değil sonuçta. Anlatmasalarda anladığım için pekte sorun yok :-D benim için değerliyse tek tek de ilgilenirim yeterki o halden çıksın mutlu olsun.

0|1
    0|0
  • çok onların kafalarından istiyorum :D

0|1
    0|0
  • Birde anlamayınca kendimi kötü hissediyorum falan sıkıntı.

0|1
    0|0
  • :) haklısın.. bir de anlatıyosun derdini anlamayanlar var onlar daha fena..

0|1
    0|0
  • Haklısın 😒

0|1
    0|0
  • Derdini söylemeyen derman bulamaz

0|1
    0|0
  • Evet yaa çok saçma

0|1
    0|0
  • Haklısın

0|1
    0|0
  • Var. Bende öyle insanlari cekemem sonucta kimsenin alnında yazmıyo anlatmadan nerden bilelim

0|1
    0|0
  • O insanlardan biri de benim sanırım 😬

0|1
    0|0
  • Haklisin hep onunla mi ugrasicaz

0|1
    0|0
  • Çok haklısın. sanki karşıdaki adamın tek derdi sendin

0|1
    0|0
  • Vedat.

0|1
    0|0
  • derdın neyse soyle derım soylemesse kendı kaybeder. söylersede hallederim. bukadar basit.

0|1
    0|0
  • Karşıdakide kendince haklı olabilir erkeklerde umursamaz olabiliyor bazi konularda

0|1
    0|0
  • haklısın

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Yol veriyorum walla.

0|1
    0|0
  • Var ki ama sadece derdi oldugunu anlatim ayni sekilde onlarda benim sormazlar gider iceriz sonra dokuluruz zaten 😅

0|1
    0|0
  • Ben müneccim bir şeyi yemiş sanıyorlar galiba imalı olmasalar söyleseler olmaz mı

0|1
    0|0
  • cok nefret edrim knkk ya

0|1
    0|0
  • ımm.. bütün bayanlar.

0|1
    0|0
  • Anlamamı bekleye dursun ben şu durakta iner giderim.

0|1
    0|0
  • boşuna uğraşıyorsun kadınların bizi anlaması imkansız

0|1
    0|0
  • Öyle tipler egolarından yakında ölecekler.

0|1
    0|0
  • hayır yok olsaydı uğraşmazdım

0|1
    0|0
  • kasettiğiniz kişi benim galiba. ama sizi sinirimden unuttum, aklımın ucundan geçmedi öyle bir şey. sorunuzu görünce galiba bana söylüyor dedim. bu gizli kullanıcı sorularını takip eden kişi görüyor mu onu bilmiyorum. demek ki görüyormuş. ama ben bu sitede kilerin çoğunu çok sevdim. hepsi iyi insanlar. kızları da pırlanta gibi, erkekleri de. zaten sevmesem çoktan çıkmıştım siteden.

0|1
    0|0
Yükleniyor...