Bir ilişkide sürekli ''geçmişteki insanların yaptığını yapıyorsun bana böyle yapmayın!''diyen biri ne yapmaya çalışıyor?

Hayır yani anlamıyorum. Bana diyor ki ''Geçmişi sildim bitti.''Ama en ufak bir şey yapayım.''Bak sen de yapıyorsun'' diyor. Hala aklından çıkaramadığını eski sevgilisini düşündüm. Ve bundan dolayı ayrıldım kendimi derslere vereceğim. Sizce iyi mi yapmışım?

0|0
11|12

En İyi Erkek Görüşü

• Hayırlı bir karar, karşıdaki de amacıma ulaşmış belli ki.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle doğru yapmışsın bende böyle bir şey yaşadım.. Bir erkek durmadan ısıtıp ısıtıp geçmişi karıştırıyorsa kesin bir şeylik vardır..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aynen iyi olmuş. Geçmişte sıkışıp kalanlar geleceklerini de mahvediyor , çevrelerindeki insanları da uzaklaştırıyor

1|0
    0|0
  • umarım ingilizce biliyorsundur :D

https://www.youtube.com/watch?v=d-VVnhwB4Gw

0|0
    0|0
  • bisi anlatmak istiyor ama hayırlısı bakalm knk

0|0
    0|0
  • ona osr

0|0
    0|0
  • En iyisini yapmışşın Brawo valla o ne öyle ezik gibi herşeyde laf yapıyor. Salla gitsin ne uğraşıyorsun şimdi yapan ewlendikten sonra yine bu lafları söyler. Yolun başında alınan güzel bir karar. 👍👍👍

0|0
    0|0
  • Evett

0|0
    0|0
  • Aynı tripleri yediği içindir :)

0|0
    0|0
  • soru baslıgı kısa olmus birz daha uzatsana

0|0
    0|0
  • Iyi yapkissin

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 10

• Bence. iyi yapmssn , ne o ole yani sennle birlikte soncta sen biai yapiosan hoslanmiosa dahi ole demmeli sen yeni bir sayfasin onun icin eskilerle kiyas yapar gbi ne o ole.. bnce en iyisini yapmssn tatlm ,

0|0
    0|0
  • Aferin iyi yapmşsn herkesle seni bir tutmamalıydı. Madem herkes gibisin herkesi seviyor galiba arkadaşın..

0|0
    0|0
  • Eskileri unutamamış

0|0
    0|0
  • Seni onlarla kıyaslıyor

0|0
    0|0
  • İyi yapmışsın 👍

0|0
    0|0
  • Onu hala unutamamıs