Bu yazı sizce de doğru değil mi?

İnsanlar kadar bencil havalı yine kendileridirler. Bu hava atma olayı insanlarda neden var?
Bu yazı sizce de doğru değil mi ?

0|1
12|2

En İyi Kız Görüşü

• Sanki o okulları okuyup da ne oluyorlar. Önemli olan insanlık ve mütevazilik

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• "Bakın ben akıllıyım, bütün parayı toplayıp gidicem." havasıdır. Ama en canım soruda elenecek kadar aklı olduğunu bilmiyor.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Hak etmiş, övünür istediği gibi. O kadar uğraşıp kazanmış sonuç olarak.

1|1
    0|0
    • Ovunsun kibirli olmasin. Benim dayim derece yapti turkiye de marmara uni de prof asla oyle ovunmez.

• Dayın insanların neden ne yapacağının kriteri olsun ki? Dünyaca yetkili biri falan mı? Algılayamadım. Ayrıca kibir değil bu. Başarılı olduğun bişey ve övünmek gayet normal. Kibirde o kadar başarılı değilken öyleymiş gibi bir abartma olur.

• Peki dedigin olsun..

• insan başardığı şeyi göstermek istiyor. bakınız fitness yapan erkeklere hiç üzerlerinde kıyafet oluyor mu :)

0|1
    0|0
    • Bırak insanlar konuşsun seni, sen kendini değil derler. Bence haklılar da :)

• insanlar övülmeyi sever ama bazı kesim fazla övülmediğinde demekki ihtiyaç olarak hissediyorlar ki kendi kendilerini övüyorlar. kibire kaçmaması makbuldür ^^

• Benim salak arkadasim bile 30 bin aldi

0|1
    0|0
  • Aynen öyle.
    Ne insanlar tanıyorum ilkokul mezunu adam herşeyi biliyor herşeyden haberi var.. Geliştirmeye de devam ediyor.

0|1
    0|0
  • Aynen öyle
    Xx-Hedefim 1000000 tl
    Selçuk Yöntem/Kenan Işık-O halde ilk soru gelsin.
    ...
    Xx-..
    Selçuk Yöntem/Kenan Işık-Malesef... olacakti
    Çok seviyorum böyle anları

0|1
    0|0
  • Acayip gülüyorum ben de😂

0|1
    0|0
  • Aşağılık kompleksi

0|1
    0|0
  • Okul onlari kurtarmıyor yarışmada

0|1
    0|0
  • Doğru

0|1
    0|0
  • O değilde ilk soruda joker haklarini kullanmak ne ya. Bn onda çok guluyorm😂😂

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 1

• Gerçekten doğru bir söz

0|1
    0|0
Yükleniyor...