Ben niye böyleyim?

b*k gibi bir sınav geçti. rezildi resmen. video production dersi. lafta basit bir uygulama sınavı ama çok zor geldi. çok fazla alışkanlık istiyor. ve benim moralim 0 olmakla kalmadı tüm kötü şeyler düşünceler beynimde. dünyadan bile nefret ediyorum şu an. ölümü filan düşünüyorum. niye bu kadar abartyorum herşeyi. abarttgmn farkındaym ama kendimi ikna etmek imkansız gibi.

Güncellemeler:
sınav döneminde olanlar sizin nasıl geçiyor?
...

0|0
0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• Rahat batıyor güzelim. Bunun başka bir açıklaması yok. Muhtemelen sen babanın prensesisindir. Sen ne istersen emir kabul edilip anında yapılıyordur. Sen de fırsattan istifade nerde gereksiz ya da zararlı bir şey varsa onu istiyorsundur. Babansa sana iyilik ettigini zannederek her dedigini yapmaya devam ediyordur. Hatta baban sana karşı gereksiz bir hassasiyet ve koruma içindedir. Örnegin babanın destegi ve cahilligi sayesinde şımarmış olan sen evet sen, illaki okulda sana bir şeyler ogretmeye çalışan, sayesinde ileride ekmek yiyecegin hocalarına karşı terbiyesizlik yapmışsındır. Mesela hocan ders anlatırken sen adama baş çavuşun eşşegi muamelesi yapıp sırtını donup telefonla felan illaki konuşmuşsundur. Şimdi bu adam haklı olarak sana iki tokat patlatsa senin gereksiz baban satırla okulu basmaya kalkar. Diyecegi laf da bellidir. ''Heeeeeeytttt nasıl vurursunuz len kızıma ben kıyıp da vuramıyorum siz nasıl vurursunuz.'' Eh baban sana bu kadar özen gösterip üstüne düşünce haliyle sen de şımarık terbiyesiz doyumsuz kadir kıymet bilmeyen işine gelmeyen bir şey oldum mu genç kızlık buanlımlarına giren vatana millete faydasız kendine bile hayrı olmayan , babası harçlığını kesse 3 günde acından ölecek bir zavallı haline geldin. Çaresi , hayatın zorluklarıyla yüzleşip kendini geliştirmek. İşe hafta sonları çalışmakla başla.

1|0
    0|0
    • güzeldi bu. ama hayat herkes için bu kadar güzel değil.

• Öyleyse nacizane tavsiyem, benim yapamadığımı yap. Ne yaparsan yap ders notlarını yüksek tutu. Asla derslerden kalıp okulunu uzatma. Zamanında bitir. En iyi yerlerde staj yap gerekirse araya adam sok ki ileri cw hazırlarken büyük faydası olur. O cw ile iyi yerlerde çalış işi bilen insanlara şunu söyle ''Bana işi ögret, ögrettikten sonra da kimseye ögretmediklerini ögret beni bu işin kurdu yap'' çalış kazan para biriktir kendi evini kur kendi hayatını yaşa.

• video sınavı mı?
    bak bu klibi ben yaptım :) resimleri gifleri felan topladım sende böyle şeylermi yapıyorsun?
    https://youtu.be/P8IFHIdgFeo

1|0
    0|0
    • sınavımız ikikısımdan oluşuyor. kısa film yapıcaz bir de uygulamalı kamera kullanımına girdim bugün. kamerayı zoom in le çıkıp zoom out deyip tlitle geniş açıya giricen. çok basit evet ama dilde basit. kameraya alışmak için çok fazla çalışmak gerektiğinden 3 kere kayıda girdim ama rezillikti istedigi gibi olmadı hocanın. :(

• kurgu programı mı.. sen öylesine mi ilgileniyorsun bu işlerle

• evet her şey var programda. internette site açtım. sitenin google adsens'i geçmesini bekliyorum geçince sitede kendi videolarımı yapıcam. reklam paralarının hepsi doğrudan bana gelicek. yalnız site google adsens'i daha ayarlıyamadığım için yaymıyorum şu an.

• Siktr et akılına bırak suyu çıkmış zaten dünyanın

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...