Üniversitemiz zina yuvası?

Maşallah herkes evli gibi, kız erkeği herkesin içinde duvara yaslıyor. Hadi erkek neyse de kızın bir ağırlığı olmalı bence. Herkes sanki öpüp koklamak için seviyor, üniversiteye geliyor.
Sizinkiler de durumlar nasıl?

1|2
20|15

En İyi Kız Görüşü

• Sen yapamayınca sıkıntı oluyor değilmi :) Dur ama sen kesin o işlere karşısındır

4|6
    0|0
    • Hi hii. Ben yapmayinca bayagi sikinti oluyor. Herkesi kendinizle karistirmayin :)
      Ben oyle siz gibi yiyişmeli sevgi hastasi degilim..

• hı hı tamam canım, sen elinle yiyişmeye devam et :)

En İyi Erkek Görüşü

• Hadi erkekler neyse de mi? Hem zinadan dem vur hem de amaan erkektir de... İlginçmiş :)
    Her neyse soruya gelince, bizim pek öyle değil galiba. Yani pek bilmiyorum öyle dolaşmadığımdan da...

1|0
    0|0
    • Yok kardesim zina zinadir sorum yanlis yere gitti. :)

• İyi bakalım :) Öyle görünce bir an ne diyiyor burada arkadaş diye düşündüm de...

Kızlar Ne Diyor 19

• hadi erkek neyse kafasını bırakın artık. yanlış her iki taraf için de eşit derecede yanlıştır

4|1
    0|0
    • Kardesim, benim demek istedigim erkek yapar degil. Ama en azindan kizin biraz agir olmasi gerekmez mi?

• @evergreenish Bana kendi hemcinslerini suçsuz bir şekilde gmsteriyormuşsun gibi geldi de :-D Yanlış anladıysam pardon. Suç hep erkeklerdeymiş gibi davranan kızları sevmiyorum.

• @Soruyu soran gizli arkadaş :-D Eyvallah, birşey değil. Kızlar saçma femen duyguları yüzünden bazen kendi hemcinslerini gereksiz yere savunduklarını anlayamıyorlar :-D Biz erkeklerin artık sinirlerini bozan bir durum :-D

• "Hadi erkek neyse de" kelimelerinden sonra çomar kokusu mide bulandırmaya başlıyor.

5|2
    0|0
  • Bizde hiç öyle şeyler yoktu ya. Sevgili bile nadir görüyordum.

0|1
    0|0
    • Hiciv yaptığını düşünerek gülümsüyorum :))

• @Lonelywarrior40 yok yok gerçekten yoktu 😅 ya da fakültemin %80 kızlardan oluşuyor olması, diğer fakültelere de gitmediğim için görmeme olasılığım da olabilir...

• Ya düşünüyorum nerede problem :D Al çıktı ortaya, sebep oymuş demekki :))

• hadi erkek neyse de mi? o ne demekmiş? gayet de öyle yazmış aldığın tepkiyle kıvırma burda kadın ne kadar ağır olması gerekiyorsa erkek de ağır olmalı bu kadar basit bu kız daha ağır falan hayırdır sen? ayrıca milletin ilişkisi sana kalmadı isteyen istediğini yapar yasak olan zaten rektörlüğe kalmıştır. sana değil. hayırlı işler.

0|0
    0|0
    • Aldigim tepkiyle kivirmak mi? Kivirsam ne kivirmasam ne kardesim. Kimden korkucagim?
      Yanlis anlasildigimi soyluyorum.
      Sizleri savunmak temiz olmali demek sucmu? Ha tabi bu benim fikrim cok isterlerse onun bunun altinda gezsin beni ilgilendirmez. Ben bir erkek olarak sadece hos bakmiyorum.. Her iki tarafada..
      Ama en azindan malum size gore erkek daha abaza, kiz agir olsun anlatabiliyor muyum. Agir oldukdan sonra erkek elini bile suremez.
      Oyle dayi dayi konusma insan gibi derdin varaa anlat, kimsenin namus bekkcisi degilim gorunen koy klavuz istemez. Gercekler agir gelmesin..

• cinsiyetçilik işte bu yaptığın. kimse de senin istediğin gibi yaşamak zorunda değil zaten istiyorsun ama olmuyor olabilir gelip burda dert yanma o zaman hoşuma gitmiyor insanların ahlak bekçiliği yapması anlatabiliyor muyum? ayrıca karakterini de çok güzel ortaya koydun sana yobaz demediğim halde insanlar sana diyor diye beni de onlarla aynı kefeye koydun. bu benim için yeterli. sana hayırlı günler.

• Kimseye kendi istedigimi yaptirma gibi bir derdim yok, sen anlamamaya zorluyorsun.
      Kendin biseyler cikartiyorsun. Benim dert yanmam da onlarin yaptiginin beni ilgilendirmedigi gibi benim yaptigim gorus de seni ilgilendirmez. Isine gelirse yazarsin :) Bana da yobaz dedikleri icin degil hep onu diyenler ayni tip kisiler oldugu icin. Sende bana gereksiz muhalefet oldugun icin..
      Iyi gunler.

• Gosteris icin onlar gercek ask degil. Gulup geciyorum.

0|0
    0|0
    • Gosteris mi bilmemde, Vucut icin ask oldugu belli..

• insanların ilişkilerini incelemedim valla

0|0
    0|0
  • Bizde yok

0|0
    0|0
  • Sana ne

0|1
    0|0
    • E peki bundan sanane? Cevap vermek zorunda degilsin. Cok merakliysan sen git vrdur.

• Al işte zihniyete bak.
      Bu kadar fesat bir içle sen mi daha erdemlisin yani? Onlar en azindan ne olduklarını inkar etmiyor. Sana kalmamamış milletin ahlakı, sen önce kendi kusurlarını gider de varsın onlar tü kaka kalsın.

• Ne zihniyeti kardesim ben olani soyledim fikrimi sundum. Sana niye batt.
      Kimse beni ilgilendirmez bende kimseyi ilgilendirmen. Etsin veya etmesin bende kendimi etmiyorum olan bu.

• Düsüncene katılmıyorum. Yapmayan cok insan var

0|0
    0|0
  • Bizene

0|0
    0|0
    • Niye yorum yapiyrsun ki te allahim ya :D

• Allah'tan korkusu olmazsa insanın böyle olur.

0|0
    0|0
    • En azindan kizlar biraz daha agir olmali diyorum, kizlar beni dovecek nerdeyse. :)

• Kusuruma bakma, Boyle bisey dusunmedim degil aslinda, ama yinede yaptim :)

• Anladım neyse.

• '' hadi erkek neyse de ''!!
    bizde normal

1|0
    0|0
    • Erkek icin de gecerli ama kizin biraz daha agir olmasi gerektigi yonundeyim. Cunku erkekler zaten malumunuz.
      Sizi savunmam neden bu kadar kotu? Cok mu merakli bu kizlar bazi seylere.

• bizi savunmam takdir edilesi :) sadece ''hadi erkek neyse de '' lafı olmamalıydı bir kadın hanımefendi olmalı bir erkek de beyefendiliğini bilmeli neyse demek ''erkektir yapar'' gibi bir algı oluşturdu bende sanırım ondan tepki gösterdim

• Etsagfurullah :) Haklisin, herkes istedigi yone cekebiliyor. Tabi ki de iki tarafda kendisini bilmeli. Ama sunuda belirtmek isterim, sen yine insan gibi yazmissin bundan dolayi tesekkur ederim :) Burda sacma sapan muhalefet olanlar var ve kendileri de ciplak gezerim ama kimse bakmasin tarzinda seyler isteyenler buyuk ihtimalle. Erkek dikkat cekmeyen bir insana neden baksin ki, sahsen ben bakmiyorum. Kendisini hakli cikartmaya calisiyor sanki cok umdurumda kendisi ne yaparsa.. :)

• erkek neyse ne ya erkeğe günah değil mi

0|0
    0|0
    • Hayir tabi ki de gunah ama sorum yanlis yone cekildi. Erkege de karsiyim ama en azindan kiz agir olmali biraz daha. Kiz yaptirmasa erkek hic bisey yaoamaz. Ve kiz bugun erkege biseyler yapiyordu..

• O zaman şikayette etme

• Bizimde öyle kamera olmalı üniversitede

0|0
    0|0
  • erkek yapabilir yani rezil

0|0
    0|0
    • Alakasi yok. Yanlis anlasildim.

• Yeni nesil boyle

0|0
    0|0
    • Aynen, insanlardan sogudum birde cok civiklar.

• sanane arkadaşım şu kafanızı değiştirin artık ya, hadi erkek neyseymiş, isteyen istediğini yapar namus bekçisi misin, zina yuvasıymış, sizin okullar nasılmış sanane. bastırma duygularını milletten rahatsız oluyormuş gibi yapma.

0|0
    0|0
    • Kardesim ben gorusumu dile getirdim asil sanane.
      Bastirmiyorum kendiniz gibi sanmayin herkesi.
      Ve erkek yapabilir demedim.

• hadi erkek neyse diyosun, yazdıklarını oku önce, kendiniz gibi sanmayın falan diyerek de yine kendini ben sadece düşüncemi beyan eder çekilirim tavırlarına bürünme, azalarak bitin lütfen...

• Ben de zina yuvası olduğuna inanıyorum. O kadar etkilendimki okulu bırakasım geliyor

0|0
    0|0
  • Hangi üniversite :D

0|0
    0|0
    • boğaziçi muhtemelen. çünkü orası öyleydi ben İstanbul'da okurken en çok yani :D

Erkekler Ne Diyor 14

• Hemen hemen aynıydı ve eminim hala aynıdır. Zihniyet ve aile terbiyesiyle ilgili bir durum. Üniversitenin bir kabahati yok.

0|0
    0|0
  • Öyleydi malesef; oluyor bunlar. Problemin büyüğü ise, üniversiteye gelince değişmek ''zorunda'' olduğunu düşünüp de böyle başkalaşan bireyler. Malesef bunu da matah birşey zannediyor, hatta övünç malzemesi haline getiriyorlar; diyecek birşey yok.

1|0
    0|0
    • Herkes kendisini kaybediyor Aynen oyle :) Tesekkurler.

• Bizimki öyle değil öyleyse de ben bilmiyorum 😂

0|0
    0|0
  • Bizde normal

0|0
    0|0
  • Vay anasını neler dönüyormuşta haberimiz yokmuş. Yarın hesap sorayım onlardan beni niye çağırmamışlar :d

0|0
    0|0
  • kardeş hadi erkek neyse de kısmını okuduktan sonra hak vermeyi bıraktım o ne demek? iki tarafta adabını bilsin kızı gerçekten sevmiyorlarsa ırzına geçmesinler kızlarda geçirtmesin basit ulan

0|0
    0|0
    • Kardesim, hani ne biliyim anlatamadim ki, benim gordugumde kiz erkegi yiyecek gibiydi.
      Ikisi de yapmamali bana gore ama kadinlar daha agir olsa diye dusundum.

• Hangi üni

0|0
    0|0
  • Namus bekçiliğini birakinda kafanızı kullanın az millet marsa gidiyor

1|0
    0|0
    • Ne alaka bilader, millet marsa gidiyorsa sende karini karsa gonder.

• Sana ne milletin karısından bilader Allah misin sen yargiliyorsun? Günaha hesap kesecek kişi belli

• Ben Allahim miyim dedim? Soylemek yargilamak mi? Bana gore kotu bende dile getirdim. Istedigim kadar soyluyeyeyim sonucta ben yargilamiyorum. Allah verir cezasini.

• Herkes istediğini yaşasın özgürce

0|0
    0|0
  • sanane oku okulunu bitir mesleğini eline al

0|0
    0|0
  • Okuldan okula fark var

0|0
    0|0
  • Nere ora

0|0
    0|0
  • gerçekten seks yaapıyorlarmı yoksa normal öpüşme mi oha ya

0|0
    0|0
  • Hep eğitim sistemi yüzünden evlenme çağı gelip geçiyor biz hala okumak peşinde yazıktır bize

0|0
    0|0
Yükleniyor...