Kadına şiddet mi? Erkeklerin haklarını kısıtlamak mıdır kadın hakkı?

Bugün otobüste kadının biri vardı yanına 16-17 yaşlarında bir delikanlı oturdu, sırtında çantası felan var belli okuluna gidiyor, kadın birden bağırdı nasıl oturursun şöyle böyle diye çocukta şaşırdı birden, herkes kadına bakıyor, özür dilerim oturduğum için dedi çocuk, millet kadına tepki gösterdi hafifçe, bende okula gidiyordum, dedim otobüs size mi ait? diye vay niye öyle dedim. Tacizciymişiz erkekler felan da şöyle de çocuk kafasını eğdi otobüsten inecekti kadının biri tuttu çocuğu kolundan sen niye iniyorsun inecekse o insin diye. Bende çocuğu öyle görünce dayanamadım, hanımefendi edepsizlik yapmayın dedim. Başladı argolu konuşmaya, ya inersin dedim otobüsten ya da polis çağırırım, ananı gönder polise düzerler dedi, ben sinir hastasıyım anamıza bacımıza kimse laf edemez isterse kadın olsun dedim s. git a. koduğumun kaşarı, ağzını burnunu dağıtacaktım adamlar zor tuttular kadın söve söve indi gitti otobüsten. Şimdi elin adamı tecavüz ediyor diye ben böyle şeyleri çekmek zorunda mıyım? Haksız mıyım şu durumda ben? Kaç kere ikaz ettim kadın sürekli dozajını artırdı şiddet en son çare ama kimse kimseyle bu şekilde konuşamaz. Bende kadın erkek eşitliğine inanan biriyim ve bu yüzden karşımdakini kadın olarak değil de insan olarak gördüm, erkek olsaydı yine aynı tepkiyi verirdim, kimse peygamber değil burada bende mevlana değilim herkes ayağını denk alsın. Ettiğim küfürü cinsiyeti yüzünden etmedim yani. Siz ne düşünüyosunuz?

0|0
62

En İyi Kız Görüşü

• Ya otobüslerde bana yer ver tribine giren insanlardan nefret ederim. O kişi isterse yer verir zaten yoksa zaten bağırmaya hakkı yok kadın olduğu için kimse yer vermek zorunda değil hamile felan değilse.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Dogru olani yapmissin. Kadinlarin istedigi sey sadece esitlik degilki. Esitlik + ozel muamele.

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• Madem yanina erkegin oturmasindan rahatsiz oluyor binsin taksiye tek basina ifil ifil gitsin. Bazen ben de otobuste rastliyorum kadinlarin yaninda o kadar bos yer var ama erkekler korkudan oturamiyor. Artik insanlarda nasil bir etki birakilmissa

0|1
    0|0
  • Sonuna kadar haklısın. Yapılacak en doğru yorumları da yazmışsın. Başka söze hacet yok

0|1
    0|0
  • Kadın ayıp etmiş, paranoyak olmuş o artık.

0|1
    0|0
  • kadın çirkeflik yapmış sen haklısın

0|0
    0|0
  • Istisnalar kaideyi bozmamalı öyle değil mi?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Böyle kadınları yollayıp nitelikli insan alman gerekiyor çok sıkıntı iyi yapmışsın kardeşim

0|0
    0|0
Yükleniyor...