Yalnızlık ve monotonluk. Sizce ne yapmalıyım?

ben eskiden böyle değildim dediğim günler o kadar çok ki. halime şükrederim fakat çok monoton bir hayatım var. her sabah kalkarım bu yıl geçtiğim ve bir türlü ısınamadığım okuluma giderim. sınıfımız 12 kişilik arkadaşım var fakat o kadarda samimi değiliz çıkar ilişkisi yani. ağır dersler görüp eve giderim bütün olan bu. arayıp soranım yok gelen tek mesaj: yarın hangi ödev var. sevgilim zaten yok okul az kişilik zaten bana hitap eden birisi yok. 5 ay önce bir sevgilim vardı onunla ayrılınca da kendime gelemedim çünkü beni oyalayacak bir şey yoktu. çok yalnızım arayıp soran yok. çarşıya gidip dolaşmak istiyorum ama benimle gelecek kimse yok. eve geliyorum oyalanacak bir şey yok. ders çalışacağım pek motive olamıyorum. siz benim yerimde olsaydınız ne yapardınız fikir verirmisiniz

0|0
26

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• 12 kişi güzelmiş özel okul gibi. Dertleşebilecegin birilerini bul netten. İyi geliyor gerçekten

0|0
    0|0
    • netten bilmiyorumki pek samimi bulmuyorum

• Samimi bulana gerek yok anlarında rahatlıyor insan

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 5

• nerdensin? tek başına tatile çık mesela yazın ya da kap çantanı düş yollara biz genelde öyle yapıyoruz

0|0
    0|0
    • liseye gidiyorum tek başıma tatile gitmeme imkan yok. gidersem ailemle akraba ziyaretina başka bir yere giderim başka alternatif yok

• sosyal ortamı olan tanıdığım biri yokki beni birileriyle tanıştırsın

• sen git otur mekanda mümkünse hep aynı gün ve saatlerde. senle tanışan olacaktır

• bir sigara yakıp bu müziği dinle ^^
    https://youtu.be/P8IFHIdgFeo

0|0
    0|0
  • Yalnızlığa son ver.

0|0
    0|0
    • nasıl peki. okula gidiyorum sadece. sosyal çevrem yok

• beğendiğim biri yok

• Ne emmeye ne emzirmeye geliyon sende.

• Kesinlikle Tezer Özlü okumalisin. Okuduktan sonra seninle konusuruz.

0|0
    0|0
  • talibin sana

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ben de tam olarak aynı durumdayım tavsiyesi olan varsa alabilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...